478 Shares 2030 views

Jak szukać marek do „Aliekspress”? Jak złożyć zamówienie na „Aliekspress”?

Zakupy w sklepach internetowych w Chinach może nie tylko zaoszczędzić czas, ale również nabyć kopie znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednak początkujący nie jest łatwo znaleźć odpowiedni produkt wśród tak szerokiej gamy. W tym artykule dowiesz się jak szukać marek do „Aliekspress” i jak zrobić właściwy i okazja.


Co to jest „Aliekspress”

Chiński aukcja online „Aliekspress” stał się znany użytkownikom Runet w 2010 roku. To było wtedy, że interfejs chińskiej wersji strony internetowej została w pełni przetłumaczone na język rosyjski, a wszystkie ceny zostały automatycznie przekształcona rubli.

Dziś każdy może dokonać zakupu na „Aliekspress” bez wychodzenia z domu. Zaletą tego systemu jest nie tylko ogromny wybór popularnych produktów, ale również wygodny system płatności. Aby zapłacić sprzedawca może być jak karty bankowe i e-commerce lub WebMoney Qiwi. Zarejestrować się w serwisie trwa mniej niż 5 minut. Wystarczy wprowadzić swoje dane kontaktowe i dokładny adres dostawy i numer telefonu.

Alternatywą strona jest Aliexpress usługa „Taobao” celem chińskiego segmentu nabywców. Ale można zamówić produkt z pomocą na tłumacza online. Początkujący często są zaniepokojeni jak szukać marek w „Taobao” i „Aliekspress”. Przestrzegając tych prostych zasad, dostępne w znanym aukcja internetowa prawie wszystko jest możliwe!

Jak szukać marek do „Aliekspress”: tradycyjny sposób

W celu znalezienia odpowiedniego produktu, można użyć paska wyszukiwania na stronie AliExpress. Wystarczy wpisać słowo kluczowe – a wyszukiwarka zwraca wszystkie dostępne opcje. Żądanie powinno zawierać żadnych zbędnych słów i znaków interpunkcyjnych. Na przykład, lepiej jest napisać „lato maxi sukienka Zara», niż „kup piękną długą sukienkę na lato marki Zara». Pierwsza opcja zapewnia większą swoistość dla wyszukiwarki.

Jednak w większości przypadków, znaleźć ładunek z danej marki w podobny sposób, nie jest tak łatwo. Chińscy producenci starają się ukryć swoje fałszerstwo, wystawiając produkt pod różnymi nazwami. Jeśli nie możesz znaleźć klucza produktu na żądanie, można użyć poniższej tabeli chińskie odpowiedniki znanych marek:

marka Chiński odpowiednik
Adidas Adi, Adey, Addida, Addas
Asics Pyta Asi
Alpinestars Starrs
Burberry Bur Berry
Calvin Klein CK
Chanel CC
Columbia Kol, Mbia
dEISEL DSL, Die, Diezel, Dies
Emporio Armani Arma, Ea, Ax
Lacoste Lac
Louis Vuitton Mz, LV, Mizuno
Prada PRD, Pra, Prad
puma PM, PUMA
Ralph Lauren Laur, RL, RA
Victoria Secrets VS Secret
Zara Za, Zr, Zar
michael Kors MK, Korss

Jak szukać marek Aliexpress: alternatywny sposób

Jeżeli tradycyjna metoda wyszukiwania produktów nie powiedzie się, a następnie można przejść do alternatywnej ścieżki. Każdy wie, że Chińczycy nie tylko zmniejszyć nazwy produktów, ale często całkowicie zmienić nazwę marki. Na przykład, zegarki można znaleźć na stronie „o nazwie” Aliekspresse Kasio. Towary z zastąpienia jednej litery, zgodnie z chińskimi producentami, nie plagiat znaną markę. Ponadto, można stosować następujące opcje:

  • Usuń wszystkie samogłoski z marką. Na przykład, Hermes zastąpione HRMS.
  • Napisz skróconej wersji. Zamiast TomFarr – TomFa.
  • Aby dodać do pożądanego produktu jest kolejnym kluczowym. Przykładowo zegarki albo D i G strój.

Jednak przy zamawianiu zegarek znanej marki G-szok, można uzyskać paczka nie jest bardzo wysokiej jakości podróbka z S-shock logo. Dlatego przed szuka marek na Aliexpress, trzeba wyjaśnić niuanse sprzedającego.

Komunikacja ze sprzedawcą

W celu sprawdzenia jakości produktu i obecność na nim pożądany logo znanej marki, trzeba wejść w osobistej korespondencji ze sprzedającym. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na „Kontakt” dostawcy pod zdjęciem towaru. Możliwe korespondencję w języku angielskim, przy użyciu dowolnego tłumacza online. Wszystkie e-maile od sprzedawcy, można również przesłać za pośrednictwem Internetu.

Nie wstydź się, aby zadać pytanie o właściwości (kolor, rozmiar, logo obecności, maksymalny czas dostawy i tak dalej). W interesie sprzedającego wykonane bezpieczną transakcję, uzyskać pozytywną informacje zwrotne od klienta i zwiększyć swoją pozycję w systemie. Ponadto, sprzedający może dowiedzieć się, jak szukać marek.

Na „Aliekspresse” po otrzymaniu towaru klientowi prawo do otwarcia sporu. To supercedes takim przypadku, jeśli przesyłka nie spełnia oczekiwań, jest żonaty lub została silnie zdeformowana podczas transportu. Doświadczeni kupujących, którzy wiedzą, jak dbać o marek do „Aliekspresse” zaleca się sfotografować lub wziąć WIDEO proces otwierania paczki, tak że później miał możliwość złożenia skargi do sprzedawcy i otrzymać zwrot pieniędzy.

Opinie na temat „Aliekspress”

Jeżeli korespondencja jest nadal wątpliwości, można wyszukać produkt opinii na stronie Aliexpress, klikając na zakładkę „Komentarze” poniżej opisie towaru. Z reguły po zakupie większości użytkowników wypisać jako przesłanka i dostawcy reagowania.

W przypadku, gdy takie testy tego produktu nie są dostępne, można skorzystać z usług iTao, który jest społecznościowy fanów Internecie aukcja „Aliekspress”. Na tej stronie, rzeczywistych odbiorców, nie tylko do przedstawienia swoich opinii na zakup towarów, ale również rozplanować szczegółowe zdjęcia swoich działek i uderza marki. Jak szukać marek na Aliexpress, należy zwrócić uwagę i jakie są najpopularniejsze – to wszystko można znaleźć na iTao.

Jak złożyć zamówienie na „Aliekspress”

Kolejność zajmuje tylko kilka minut i składa się z 5 prostych krokach:

  1. Na stronie podoba Ci się produkt, wybierz kolor, rozmiar i ilość sztuk w opakowaniu. Następnie kliknij przycisk „Kup teraz pozycję.”
  2. Na stronie transakcji trzeba wpisać dokładny adres wysyłki. Adres może być zapisany jako transfer i translit rosyjskich liter na łaciński. Po wypełnieniu danych kontaktowych, można przystąpić do zapłaty.
  3. Dla wyrobu nabywcy oferowane są liczne opcje – WebMoney, Qiwi, Visa / MasterCard, Western Union. Zmiany w systemie są wymienione pieniądze do sprzedającego dopiero po otrzymaniu przesyłki kupujący.
  4. Po transakcji trzeba czekać do wysłania zlecenia przez sprzedającego i otrzymać kod toru do śledzenia paczki.
  5. W 14-30 dni, aby potwierdzić odbiór paczek i przelać środki do sprzedającego. Lub w przypadku niezgodności sporu i otrzymać zwrot pieniędzy.