611 Shares 3008 views

Zastanawiam się, jak „VKontakte” dodać więcej przyjaciół?

Jako „VKontakte” dodać więcej przyjaciół? Jeśli jesteś tylko towarzyskim albo zdecydować się zareklamować dany produkt, a może po prostu pokazać na swoich przyjaciół długą listę, pokażemy, jak je zaimplementować. Uważamy kilka opcji, z których niektóre nie wymagają żadnych inwestycji, podczas gdy inne są płatne.


Metoda 1: Jak „VKontakte”, aby dodać więcej znajomych

Zapoznaj się z listą „Możliwe przyjaciół.” Znajduje się on w sekcji „Moi przyjaciele”, „Znajdź przyjaciół”. wiele stron pojawi się przed tobą, gdzie można zobaczyć ludzi, którzy są na liście swoich przyjaciół i znajomych. Jeśli jest to pożądane, mogą być łatwo dodawane do siebie. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Z pomocą tej metody jest nie więcej niż 20 osób, mogą być dodawane za dzień (limit jest ustawiony „VKontakte” site dla żądań wychodzących). Ponadto, można wprowadzić ręcznie stron tych użytkowników, którzy są już w znajomych i dodać interesujące dla Ciebie osób.

Metoda 2: Za pomocą specjalnej grupy publicznej i

Jako „VKontakte” dodać więcej przyjaciół? W bezmiarze sieci społecznej istnieje wiele grup i społeczności, które pozwalają na poszukiwanie przyjaciół. Ich zasada jest następująca: odwiedzasz publiczny, pozostaw swoją ofertę o przyjaźni (czyli po prostu pisząc na ścianie lub na papierze) i poczekać na innego użytkownika do wysłania wniosku o dodatek. W tych społecznościach może być, aby szukać znajomych i dodać je do swoich propozycji. Jednak bardziej efektywne wykorzystanie obu tych metod. Ograniczone do grup nie warto, i to ma sens, aby zainstalować aplikację (dostarczone na miejscu), aby pomóc w podobnych działaniach. Zaletą tej metody jest brak ograniczeń dotyczących liczby dodawania znajomych. Oczywiście, można sobie wysłać tylko 20 aplikacji, ale można wziąć tyle, ile to konieczne.

Metoda 3: Jak dodać więcej znajomych, „VKontakte”

Użyć programu o nazwie «Vkbot». Można go znaleźć w Internecie, i ma kilka trybów: płatne i bezpłatne. Przy jego pomocy można również dodawać znajomych „VKontakte”. Minus: poprzez oprogramowanie może być dodany do botów, czyli nieistniejących użytkowników, więc jeśli trzeba prawdziwych ludzi, a następnie rozważyć ta metoda nie jest poważnie warto.

4. Sposób ładowania

Odnoszą się do specjalnej agencji SMM. W przypadku usług osób trzecich musiałby zapłacić, ale można wybrać ilu przyjaciół trzeba. Przy wyborze agencji kierując jego wartości i popularności, aby uniknąć nadużyć i oszustw nieistniejących użytkowników. Wadą tej metody jest fakt, że agencje mają ograniczenia dotyczące liczby użytkowników dodanych. Minimum 5 000 osób. Usługi tego rodzaju mądrzejszy używać, jeśli chodzi o generowanie fałszywych abonentów w społeczności.

Wskazówki

Jako „VKontakte”, aby dodać więcej znajomych, bez zwrócenia uwagi od miejsca podania, które mogą zakazać swoją stronę poprzez dodanie wielu użytkowników w krótkim okresie? Starają się wstrzymać od odbioru i wysyłania aplikacji.