549 Shares 7456 views

Ageless Nissan Altima

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że styl samochodów Nissan Altima można opisać jednym słowem – „ewolucja” Jednak po teście samochody z napędem przyjść do głowy, i wiele innych epitetów, takich jak dynamiczny, doświadczony, dojrzały, i tak dalej. W ubiegłym roku, poprzednia modyfikacja samochodów na rynku amerykańskim w swojej klasie przez liczbę sprzedaży straciła tylko Toyota Camry. Nie jest to zaskakujące, ponieważ teraz konsumenci zwracają uwagę na parametry takie jak wydajność, dobre wyposażenie i wysokiej sprawności. Japońscy inżynierowie ciężko pracowali i byli w stanie zapewnić takiej jakości nowego modelu Nissan Altima 2013 roku.

Wybór tego samochodu kupujący są dwa warianty silnikowe. Pierwszym z nich jest 3,5-litrowy „sześciu”, która udostępniana jest na wyjściu 270 „konie”. Drugi zespół – pojemność silnika 182, moc 2,5 litra. Projektanci podjąć szereg działań, mających na celu zmniejszenie masy samochodu, w wyniku czego segment jest uznawany najprostszy (1409 kg). Aby przyspieszyć od zera, nowość wymaga 7,1 sekundy. Jednocześnie, przedstawiciele zastrzeżenia producenta, że główną zaletą Nissan Altima nie jest czas, przyspieszenie i prędkość. Na czele modeli oszczędnych tam. Rzeczywiście, deklarowana zużycie paliwa w kraju w czasie samochodzie jest tylko 6,29 litra na setkę, czyli znacznie mniej niż w wielu podobnych modelach.

Pomimo utraty wagi, który został omówiony nieco wcześniej, całkowita wielkość samochodu tylko rosła. Rozstaw osi jest używany tutaj jest taka sama jak jego poprzednik, ale przód i tył modelu szafy stała szerzej. Ze względu na jej szerokość i długość Nissan Altima wzrosła prawie 2,5 centymetra, a wysokość zmniejsza się o tę samą wartość. Tutaj przednie zawieszenie amortyzator wstrząsu jest zainstalowana i multirychazhnaya tyłu. Standardowo pojazd zamiast diody LED zainstalowane reflektor.

Większość zmian pojawił się w kabinie. Teraz wewnątrz samochodu będzie korzystać przyjemne elementów dotykowych wykonanych z miękkiego plastiku. Nissan Altima otrzymał także nowe fotele, które zapewniają kierowcy i pasażerom komfortowe zakwaterowanie. Wśród nowości pamiętać, 4-calowy monitor zamontowany pomiędzy obrotomierz i prędkościomierz. Luz za nią coraz bardziej. Ogólnie rzecz biorąc, wnętrze raczej konserwatywny i jednocześnie nowoczesnym.

Szczególne słowa zasługuje modyfikację Nissan Altima Coupe, który został uruchomiony w 2008 roku produkcji. W tym samym czasie zadebiutował dwa lata temu jako część LA Auto Show. Komora służy krótszy rozstaw osi w porównaniu do sedana i zmniejszenie bagażnika. W odmianie tego samochodu w 2012 roku producent zapewnił możliwość zakupu oddzielnego pakietu opcji mających na celu poprawę komfortu. Wśród nich, podgrzewane fotele, dwóch stref kontroli klimatu, wykończenie skórzane koło kierownicy, a automatyczny wyłącznik odcinający i inny zakres. Wybór silników pozostaje taka sama jak w wersji sedan. Niestety, ten model tylko na rynku amerykańskim.