822 Shares 7578 views

Tuning "Ford Fusion". Funkcje ulepszeń

Co kierowca nie marzy o wygodnej, szybkiej i niezawodnej samochodu? Domowe samochody marki w ostatnim czasie nie przyciągnąć konsumenta. Ale importowane samochody – to już inna sprawa! Najlepszym rozwiązaniem, które łączy w sobie cenę i jakość, jest „Ford Fusion”. Atrakcyjny wygląd i dobry build przez długi czas będzie zadowolić kierowcę. A nawet na rosyjskich drogach wiele z tych maszyn wyróżniać się z tłumu i daje osobowość, aby pomóc strojenie „Ford Fusion”.


Dla rosyjskich dróg „Ford Fusion” – tak na przyszłość!

Rzeczywiście, rosyjskie drogi jest słaba. Nie wszystkie zagraniczne samochody są w stanie wytrzymać takie testy. „Ford Fusion” – połączenie SUV i hatchback, który zbliży się najbardziej różne kategorie ludności do różnych celów, czy jest to wyjazd rodzinny lub sama podróż.

Samochód bez problemu radzenia sobie z rozległej przyrody dzięki potężne zderzaki i listwy. Oraz biorąc pod uwagę prawo wybranego błocie gumy na nim, można łatwo przejść do dowolnego wyprawy. Ford Fusion również wielki dotyk na gładkich dróg miejskich. Poprawić samochód i zrobić to naprawdę wszechstronny pomoc strojenie „Ford Fusion”.

na taką cenę przyjemność miła uroczystość. Średnio podstawowe wyposażenie maszyny można kupić za 510 tysięcy rubli.

Indywidualność tkwi w szczegółach

Nic dziwnego, że wszystkie drogi Rosja jest dosłownie „rój” samochody tej marki. Pomyślne połączenie ceny i jakości i przyciąga konsumentów. Kierowcy, którzy są przyzwyczajeni do odstania, przy zakupie samochodu należy myśleć o tym trochę elegancji. Na przykład, zewnętrzny strojenie „Ford Fusion” podkreśli cechy marki.

Takie strojenie obejmują:

  • Stylizacja (strojenie specjalne filmy: winylowe, opancerzony filmowe).
  • Diody strojenie.
  • Zastąpienie lub zmiana zderzaka, osłona chłodnicy.
  • Montaż nakładek na progi.

Tuning "Ford Fusion"

Jeśli mówimy o tuningu samochodów w ogóle, ze względu należy zwrócić uwagę i kabiny. Zwłaszcza, gdy kierowca znajduje się przy kole przez długi czas.

Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba dbać o miejsca i odebrać specjalne osłony masażu. ozdobić one salon i wspierać kręgosłup w dobrej kondycji. W zimie można kupić koce ogrzewany, co oszczędzi nie tylko ciepło, ale również zdrowie. Ale w lecie byłoby właściwe okłady bambusa, pozwalając skórze oddychać.

Ważne jest również, aby przejąć kontrolę klimatyzacji dla przedziału pasażerskiego. Taki system jest niezbędny w każdym sezonie. Jest w stanie odtworzyć wiele trybów temperatury, który jest idealny dla rodzin z dziećmi. Ustawianie regulacja klimatyzacji, można zapomnieć o projektach, a wraz z nimi, a także o chorobach.

Kierowcy, którzy wolą podróżować na oponach błota, warto pomyśleć o wyciszenie kabiny.

Mówiąc z gumy. Lepiej jest kupić dwa zestawy: Drogi i błota. Pierwszy przeznaczony jest do jazdy spokojny miasta, dobrze, drugi – do poruszania się po drogach, a ona radzi sobie ze śniegiem w zimie. Ponadto, dwa zestawy gumy jest mniejsza niż ulegnie zużyciu.

Fani tuningu silników może produkować prędkość. Skuteczny w tym chipie obszaru dostrajania – kompletny przepisanie elektrycznej jednostki sterującej silnika. Aby to zrobić, specjalistycznego sprzętu, a to wyrafinowanie są zaangażowane jedynie w salonach.

W domu czy w salonie?

Obecnie znaleźć salony strojenie na niemal każdym kroku. Tam, za rozsądne pieniądze, aby robić rzeczy niemożliwe, nawet przy najprostszym samochodu! Tuning „Ford Fusion”, zdjęcie z których prezentowane są w katalogach, zadowoli każdego kierowcę.

Ale z drugiej strony, większość ulepszeń faktycznie produkują iw domu. Będziesz potrzebował specjalnego narzędzia, materiały i wolnego czasu. Tuning w domu jest tańsze. Ponadto, jak to się mówi: „Jeśli chcesz zrobić coś dobrego – zrób to sam!” I co najważniejsze, zrobić strojenia „Ford Fusion” własnymi rękami – to świetny sposób, aby wyrazić siebie.