544 Shares 5662 views

Dokonaj strojenia samochód – nowe pomysły

Bez względu na to, jak można powiedzieć, że „najlepszy – wrogiem dobrego”, wciąż nie prestaom dążyć do ideału. Młoda i piękna kobieta na wszystkie sposoby zdobią się: budowanie włosy, paznokcie, rzęsy, siedzieć na niekończących diety. Pięknie zdobione właściciele mieszkania zrobić ponowne planowanie, inwestowanie dużo pieniędzy w remonty luksusowe i drogie środowisko. A kierowcy nie chcą spocząć na laurach i zadowolić dostępny.


Nawet kupując nowy samochód, wielu zaczyna ukończyć na różne sposoby: coraz kształtek i „Muchy”, ustaw avtobagazhniki, powiesić zasłony. A to jest tylko minimalny, który nie może się każdy właściciel samochodu zaprzeczyć. Wiele pójść znacznie dalej: Według statystyk, co trzeci samochód przechodzi przez ręce mistrzów tuningu. W związku z tym prowadzenie dodatkowego połysku i maksymalnych samochodów upgrade – powszechną i dochodowy biznes.

Jakie nowe pomysły w dziedzinie tuningu dziś możemy zaskoczyć mistrza? Aby to zrobić, trzeba zrozumieć, co rzeczywiście dzieje się strojenie samochodu. Wśród jego głównych linii zdominowały stylistykę i modernizacji technicznej.

Stylizacja pojazdu obejmuje przemianę wizualną. On ponownie podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne stylizacji. Zewnętrzna zwykle rozpoczyna się od montażu kół. A tutaj jest po prostu w ziemi i oferując nowe rozwiązania. Mianowicie, jeden z najbardziej popularnych ulepszeń na dziś jest instalacja świecące w ciemności tarcz. Początkowo były one pokryte specjalną związku. Ale te tarcze świeciły tylko w absolutnej ciemności. Urządzenia montowane są teraz LED, że wraz z coraz już tradycyjne „Angel Eyes” wygląda szczególnie imponująco.

Dalsze rekonstrukcja narażony zderzaki, progi, światła i inne elementy z niedowagą. A teraz rzeczywista body kit, aby bardziej wydajne, jak to możliwe.

Jak dla wewnętrznej stylizacji, ale teraz wiele osób woli sportowy design z ergonomicznymi krzesłami oraz małym kole kierownicy. Ponadto popularne specjalne pedały, chromowane i aluminiowe ramy. Muszę powiedzieć, że można zrobić strojenie do dowolnego urządzenia: od krajowego, a nie do nowych drogich importowanych SUV. Odnosi się to do stylizacji i tuningu technicznego.

Najbardziej trudne i kosztowne jest strojenie techniczny. On może sobie pozwolić, aby natychmiast osiągnąć prędkość lub zwiększyć moc samochodu i zdolność prowadzenia pojazdów przy maksymalnych prędkościach. Chip-tuning pozwoli Ci zaprogramować samochód pod pewnymi stylu jazdy. Tuning Przekładnia może pozwolić łatwiej dostosować się do konkretnego sposobu jazdy, a czasami jest to tylko wymiana manualną skrzynią biegów z automatycznym. W przypadku, gdy moc silnika z pewnością należy wymienić mocniejsze hamulce i zawieszenie.

Tuning samochodów jest zjawiskiem dość oszczędny i dość drogie. Istnieją przypadki, gdy strojenie techniczny, w tym stosunkowo drogich części do samochodów zagranicznych, kosztuje właściciela kilka razy droższe niż koszt samego samochodu. W rzeczywistości, możliwości są nieograniczone strojenie – można dać się ponieść, że samochód będzie praktycznie żadnych szczegółów rodziny. Ale czy można sobie pozwolić na taką przyjemność, cieszyć się nowo nabytych specyfikacji technicznych lub po prostu podziwu spojrzenia. Po tym wszystkim, bez wątpienia, oryginalny samochód przyciąga wiele uwagi.