216 Shares 7262 views

Citroen C5: teraz bez hatchback

rynek maszyn zdobi jeden z najbardziej popularnych luksusowych francuskich samochodów, który ma swoich fanów i konsumentów. Ta rodzina Citroen C5. Model ten istnieje od pierwszych dwóch tysięcy lat, a dziś jest skierowany do najbardziej prestiżowej pozycji w kategorii klasy premium elite. To z tego powodu, że producent nie jest zawarty w wariancie hatchback linia. Na rynku pojazdów prezentuje kombi modelu i sedan, która otrzymała nazwę ogólną Tourer.

Producenci samochodów nie koncentrować się na dobre samopoczucie pasażerów podróżujących w kabinie. Wewnątrz są kosztowne materiały wysokiego szczebla. Salon urządzony jest ze szczotkowanego aluminium inkrustacji. Położony w jadących samochodów są dobrze chronione przed ryk i huk z przednią szybę, która pochłania hałas i laminowane szyby boczne.

Ale poza modelem Citroen C5 Tourer wygląda dość tradycyjny. Wszystkie kontury ciała w miejscu, reflektory wyglądają jak niewzruszona jak zwykle.

Pojazd Citroen C5 zwiększone rozmiary, w porównaniu z ich przodków. Długość sedan z 4780 milimetrów, a modele kombi – 4830 milimetrów. Liczby te są wyższe od odpowiednich parametrów modelu w klasie biznes od jednego japońskiego producenta. Szerokość modelu ma 1860 mm, wielkość jego rozstaw osi 2820 mm. Jednocześnie, wysokość Citroena C5 gorsza od poprzedniej generacji wskaźników. A dzięki 1450 mm wysokość samochodu wygląda bardziej mobilny.

Gama silników jest obszerna. Od jazdy na benzynie, producenci oferują czterocylindrowy opcji objętości 1,8 i 2 litrów, jak również model sześciocylindrowy, czyli objętość trzech litrów, a ich moce są 127, 143 i 215 KM, odpowiednio. Ponadto, istnieją cztery wersje Silnik Diesla, których ilość zmienia się od 1,6 do 2,7 litrów i moc mieści się w zakresie od stu do dwustu ósmego KM.

Wśród proponowanych typów istnieje pięć przekładnia i sześciobiegową prędkości i sześciobiegową Automatyczna.

Model Citroen C5 wyposażony w dwa typy zawieszenia. Teraz to standardowy przykład wykonania hydropneumatycznego zawieszenia sprężyny dodany typ budżetu.

Zwiększony nacisk ze strony producentów tych marek samochodów jest na bezpieczeństwo transportu kierowcy i pasażera. Na przykład, na liście opcji obejmuje poduszki powietrzne w zakresie od siedmiu do dziewięciu jednostek, biorąc pod uwagę sprzęt, jak również dla systemu ESP stabilizacji elektronicznej.

test drive ujawnił, że pojazd odszedł od tradycji marki, coś, przyjmująca od Peugeota. Rewelacje na drodze to na pewno nie właściciel przygotowuje, trzyma dobrze, ale nie wykazuje doskonałe rezultaty. Duch Citroen odczuwalne tylko na tym, że zawieszenie zmienia prześwit. Ta opcja jest samochód będzie bardzo przydatny w sezonie zimowym. Samo zawieszenie jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju zmiany w drodze. Citroen automatyczny system 5 nie zapomina o kontroli tego wskaźnika w każdej sytuacji.