862 Shares 7731 views

Jak wybrać porażenie prądem? Sześć kryteriów

Teraz w sprzedaży jest ogromna liczba elektro-skoków o zupełnie różnych kształtach i rozmiarach. Jest ich tak wielu, że kiedy odwiedzasz sklep, twoje oczy uciekają i trudno jest dokonać jakiegokolwiek wyboru. Przed zakupem zwróć uwagę na kryteria wymienione w tym artykule. I wtedy będziesz wiedział dokładnie, jak wybrać elektryczny wstrząs.


Przeznaczenie

Jest to jeden z najważniejszych kryteriów w takim przypadku, jak wybór elektrycznego wstrząsu. Konieczne jest dokładne określenie, dla jakich celów i dla kogo jest nabywane. Oczywiste jest, że nie można przewidzieć wszystkiego, ale najważniejsze punkty są zwykle zrozumiałe z góry: kupuje się szokera dla kobiety lub mężczyzny, dla taksówkarza lub straży, do chodzenia w nocy lub do ochrony domu.

Rozmiar

Dobry szok nie powinien być zbyt mały. Produkty o wydłużonym uchwycie dają przewagę. Więc kiedy zadasz sobie pytanie "jak wybrać szok elektryczny", weź tę uwagę.

Wygląd

Jak wybrać wygląd wyglądu szoku elektrycznego? Odpowiedź na to pytanie zależy od stylu życia. Jeśli potrzebujesz opcji, która mieści się w kieszeni, czyli modelu wielkości paczki papierosów. Jeśli urządzenie nie powinno zwracać uwagi, szorty w postaci tubki szminki, latarka lub telefon zrobi. Produkty w formie batonów są zazwyczaj kupowane w celu ochrony mieszkania i domu. Są także używane przez policjantów, kolejarzy, truckerów, strażników i kierowców taksówek.

Zasilanie

Napięcie może być albo na baterii, albo na akumulatorze. Nie ma żadnej szczególnej różnicy między nimi. Po prostu, jeśli kupiłeś model z baterią, nie zapomnij naładuj go regularnie. Jeśli szok z baterią – możesz zapomnieć o ładowaniu przez następne sześć miesięcy (rok).

Zużycie energii

Tutaj wszystko jest proste: Im wyższe napięcie, tym szybciej można unieruchomić wroga. Ponadto silniejsze modele mogą przeniknąć nawet gęste warstwy tkanki.

Dodatkowe funkcje

1. Syrena. Niektóre funkcje wstrząsów elektrycznych są wyposażone w tę funkcję. Podczas zbliżania się do niebezpieczeństwa wystarczy nacisnąć przycisk. Nieprzyjemny sygnał dźwiękowy przyciągnie uwagę innych i, ewentualnie, zmusi atakującego do porzucenia jego intencji. Tak więc, do podstawowej ochrony masz dodatkowe.

2. Latarnia. Mała latarka jest obecna w niemal każdym porażeniu elektrycznym. Ale istnieją opcje z potężną latarką LED przy 50W lub nawet 100W. Dobra latarnia jest zawsze przydatna w życiu codziennym. Więc na wstrząs elektryczny na pewno nie zaszkodzi.

3. Bezpiecznik. Urządzenie może być używane tylko po wyjęciu go z bezpiecznika. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne, ponieważ wyklucza możliwość przypadkowego naciśnięcia. Konstruktywnie, bezpiecznik może być albo wyłącznikiem, albo oddzielnym kluczem włożonym do końcówki szoku. Jeśli masz małe dzieci, lepiej jest wybrać opcję za pomocą klucza.

Gdzie kupić szokera?

Sklepy z bronią zajmują się sprzedażą tych urządzeń, ale w małych miastach nie ma takich sklepów. Dlatego najprostszym sposobem jest zamówienie go gotówką przy dostawie przez Internet. Teraz wiesz, jak wybrać szok elektryczny. Pozostaje tylko określić kwotę, którą możesz wydać. Udany zakup!