896 Shares 9487 views

alarm pistolety MP-371 – Przegląd

Sygnał pistolet MR-371 jest dość standardowe udany imitacja Pistolet PM. Jednak taka broń jest bardziej jak prawdziwy, walcząc jako zwykły fałszywe.

W razie potrzeby, pistolet może być przekształcony w wielkiej kolekcji próbek. To wystarczy, aby uzupełnić ją z pyska na symulatorze i użyj rączki postrzałowej autentycznego modelu.

producent

Bitwa pistolet PM zaprojektowany przez legendarnego projektanta Tula Makarowa w 1949 roku. Jednocześnie pierwsze udane testy broni zostały wyprodukowane. Minęło kilka lat do zakończenia, aby pistolet został wprowadzony do produkcji.

W połowie ubiegłego stulecia, model jest uważany za najlepszy przykład broni palnej krajowych. Pistolet znanym na całym świecie przede wszystkim ze względu na prostotę budowy i utrzymania, wysoki poziom niezawodności, możliwości skutecznego zastosowania w trudnych warunkach i długiej żywotności.

Dzisiaj „IMZ” produkuje pistolet sygnałowy Mp-371, która działa jako spektakularny kopią słynnej bitwy próbki. I takie bronie dostępne dla każdej zainteresowanej osoby.

Sygnał pistoletu MP-371 zmiana ma jedną oczywistą zaletę – mianowicie na podobieństwa z prawdziwego modelu pocisku. Funkcja ta umożliwia użytkownikom przeprowadzenie szkolenia w zakresie obsługi broni, montaż i demontaż sprawiają mechanizmy najbezpieczniejszą drogę.

charakterystyka

Pistolet sygnał Makarow MP-371 ma następujące właściwości:

  • Pojemność sklep – 8 rund;
  • masa – 700 g;
  • Wymiary – 163/31/127 mm;
  • ammo – puste wkłady z kapsułą „Zhevelo”;
  • Sprzęt – dokumentacja techniczna, zestaw wkładów w ilości 30 sztuk, w sklepie ..

powołanie

Zaprojektowany pistolet Signal MP-371 do odtwarzania efektów dźwiękowych. użytkownicy domowe z powodzeniem stosować tej broni jako środek samoobrony. Pomimo braku urządzeń do wykonywania ujęć prawdziwa walka, jeden pistolet wygląd jest w stanie zapewnić wpływ psychologiczny na atakującego.

Jako amunicji stosowany jest w mosiądzu i tworzyw sztucznych naśladowców prawdziwych kul. Najnowsze fabularne łatwopalne startery „Zhevelo”, przez które faktycznie tworzy efekt dźwiękowy podczas wypalania.

Jak sam pistolet, naboje kierunku na zewnątrz sprawiać wrażenie walki. Taka amunicja przeznaczona do jednorazowego użytku. Dlatego sygnał MP-371 pistolet musi być ładowana po każdym naciśnięciu spustu.

zalety

Model sygnał jest wykonany ze specjalnych broni ze stali o wysokiej wytrzymałości. Zastosowanie materiałów gwarantuje niezawodność i długotrwałe działanie ramion sygnałowych.

Pistolet jest łatwy w obsłudze, utrzymaniu. W przypadku uszkodzenia istnieje możliwość, aby szybko znaleźć potrzebne składniki, które będzie odzyskać modelu.

Pistolet MP-371 nie wymaga uzyskania specjalnego zezwolenia na przeprowadzenie przez organy ścigania. Dlatego też jego wykorzystanie jako skuteczny środek do samoobrony każdy użytkownik może bez wyjątku.

braki

Jakie są wady różnych pistoletowym sygnał MP-371 w porównaniu do oryginalnego modelu walki? Przede wszystkim należy zauważyć obecność małego luzu, śruby, która jest wynikiem nadmiernego uprawy sprężyny powrotnej.

Co jeszcze można powiedzieć o pistolet pochodni MP-371? Automatyczne tutaj wygląda dobrze tylko w sklepach. W rzeczywistości, w trakcie eksploatacji, użytkownicy często mają do czynienia z regularnymi mechaniki zacinanie się broni potrzebne do czyszczenia sadzy i węgla, które tworzą się na kasetach i amunicji w bagażniku produktu. W związku z tym, po każdej kolejnej stosowania pistoletu sygnału MP-371 Makarow wymaga czyszczenia.

Jak widać, braki dostarczyły modele oholoschennoy nie są tak bardzo. Jednak wszystkie one są w pewnym stopniu zepsuć wrażenia z eksploatacji takiej broni.