326 Shares 3681 views

PlayStation 3, Xbox 360 lub Xbox One: co jest lepsze i bardziej istotne

Jak w każdej innej dziedzinie, w tym konsolami do gier, też mają konfrontacji. Aby odpowiedzieć na pytanie, Xbox 360 lub Xbox One – co jest lepsze w ogóle możliwe. Ale na początek to rozważyć dwa modele, a wraz z nimi patrzeć jednym okiem na ich konkurenta od innego producenta – PlayStation 3.

Xbox 360

To konsola do gier stał się drugim w linii od Microsoft. Pojawił się w 2005 roku. Model ten konkuruje z Sony PlayStation 3 i Wii od Nintendo. Pomysł stworzenia konsoli do gier z tej generacji pojawił się w 2003 roku. Następnie model ten ma kilka nazw kodowych. Interpretacja nazw Xbox 360 jest nadal firma nie dostarczyła.

Oczywiście fani była wersja z dość niejasnych alegorii. Fakt, że 360 – to krąg, skoncentrowane na użytkowniku. Podobno świat kręci się wokół gracza. To była wersja, że cały krąg – to magiczny symbol całości, doskonałość oryginału itp

Taki opis jest trochę kochał. sami użytkownicy nie zakłada, że po wyjściu zawodnika, nabywców, powstaje pytanie, co jest lepsze Xbox 360 czy Playstation 3? Microsoft nie mógł nazwać swoją nową wersję drugiego, jako a priori straciłaby trzecią wersję z Sony. Ale to nie jest wyraźnie powtórzyć indeksu Playstation, zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę 3 jakiś mityczny opis i przekształcenia jej w bardziej korzystny. Ponieważ świat stał się znany na konsoli Xbox 360.

Wewnątrz konsoli działa procesor IBM Xenon mającą trzy rdzenie o częstotliwości 3200 MHz. Xenos GPU stała od ATI. Jego objętość wynosi 10 MB, a liczba wielokątów na sekundę do 500 Mill. 512 MB pamięci RAM, nie ma obsługiwać różne uchwały, do 1080 p. Dysk twardy według modyfikacji może mieć objętość 500 GB.

Parametry te są łatwe, aby pomóc odpowiedzieć na pytanie, czy Xbox 360 lub Xbox One – to lepiej. Ale później w tej sprawie.

Opcje dla Xbox 360

Mówiąc o wersjach. W czasie istnienia tego modelu zaprezentowano cztery opcje Console Arcade, Pro, Elite, Slim. Ostatnia modyfikacja podawana do kilku przykładów wykonania. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie warianty kompletem różne, w niektórych przypadkach, kolor, wielkość kolei obecność Wi-Fi i Ethernet. Co do reszty, każdy miał kilka darmowych gier i niektóre dema.

Były też specjalne edycje konsol. Mieli niezwykłą konstrukcję, jasne kolory, które zostały ograniczone do określonego zdarzenia lub powiązanych z popularnych gier. Ustal, co Xbox 360 jest lepszy, jest to trudne, ponieważ każdy może być przydatna dla każdego użytkownika. Można zrobić bez Wi-Fi i Ethernet, do drugiego, były potrzebne te parametry. Najkorzystniejsza wygląda Xbox 360 Slim / S.

Xbox One

Konsola ta pojawiła się w 2013 roku. Była to kontynuacja poprzedniego modelu, tak że pick – Xbox 360 lub Xbox One, to lepiej powiedzieć łatwo. Nowością będzie odbierać mocniejszy, modyfikowane i piękne. Nowością był proces ośmiu rdzeni o częstotliwości 1750 MHz. GPU AMD Radeon stoi GPU. System operacyjny to 8 GB, ale tylko 5 GB wolnego, bo reszta objętość zajmuje OS.

Dysk twardy może wynosić do 2 TB, to nie jest wymienny, ale do konsoli do gier można podłączyć zewnętrzne urządzenie pamięci masowej. Znani sterownik został zaktualizowany do wersji drugiej. Jest to świetny aparat, który pomaga wykrywać twarze. Posiada zdolność do wykonywania zdjęć w ciemności. Konsola otrzymała wszystkie niezbędne złącza.

modyfikacje

Model ten ma kilka modyfikacji, które niewątpliwie będą konkurować z wszystkich najnowszych modeli konsol do gier. Tak więc, w 2015 roku, stał się znany z nowej wersji gamepada Xbox One Elite. Później przyszedł bardziej kompaktowy model, który był prawie pół razy mniej niż w wersji oryginalnej. Ponadto, Xbox One S przyszedł z lepszej rozdzielczości 4K wsparcie gamepad i HDR.

W lecie ubiegłego roku było ogłoszenie kolejnej modyfikacji Projektu Scorpio. Do tej pory niewiele wiadomo na temat tej konsoli. Zwolnić to planowane jest na jesień 2017 roku. Wiadomym jest, że procesor będzie mocniejszy, będzie obsługiwać rozdzielczość 4K w grach i możliwość korzystania z wyświetlacza głowy zamontowane.

Teraz to nie jest trudno zdecydować, co wybrać – Xbox 360 lub Xbox One. Co jest lepsze, choć nie jest łatwo powiedzieć, ale głównym argumentem jest to, że produkcja wysokiej klasy model został całkowicie wycofany rok temu – w kwietniu 2016 r. Xbox 360 można kupić tylko z rąk, oprócz kilku modeli, które były w użyciu.

Ale Xbox One, pomijając fakt, że stał się bardziej wydajny i wszechstronny, jest również uważane za potencjalną konsola. Wynika to z faktu, że firma nadal reklamuje modyfikacje tej wersji i pracuje nad jego poprawą.

Playstation 3

Rozumiem, że to jest lepsze – Xbox 360 lub Playstation, jest również bardzo proste. Najnowszy model pojawił się na rynku w 1995 roku. Dobrze jest porównać Xbox 360 z siódmej generacji konkurenta. Odnosi się to do Playstation 3. Konsola ukazała się w 2006 roku. To spowodowało dość sprzeczne reakcje i spojrzał niepewnie wśród produktów firmy Microsoft.

W ogóle, powstaje pytanie, czy lepiej jest Xbox 360 lub PlayStation 3 – jest to dobrze znany spór między fanami firm. Podobnie porównać produkty od producentów Intel i AMD. Praktyka wykazała, że PS3 był nieco wolniejszy w konsoli wbudowanej przeglądarce jest surowy, nie wszystko obraz gry jest zadowalająca i nie ma jednoczesne odtwarzanie muzyki z sieci podczas gry.

Xbox 360 okazała się gorsza, jak gdyby było luksusowe akcesoria generalnie droższe. Przez sieć mogą być odtwarzane tylko na płatnym kontem. przeglądarka wbudowana w nie posiada interfejsu okazały się niedopracowane. Zauważyliśmy skarg na joysticku.

Zakup jednego lub inny dekoderów obecnie neakutalna. Kto lepiej zwrócić uwagę na Xbox One i Playstation 4. Ale ci, którzy wciąż marzą oldfagi starej konsoli, trzeba wybierać pomiędzy jakością i ilością. Pomimo faktu, że obie konsole dawna naruszone, cały wybór w internecie pirackich gier na Xboksa na razy więcej. Ale fani gier w sieci, a także ekskluzywnych z grafiką lepiej zwrócić uwagę na PS3.