102 Shares 3372 views

Rowery „Mercedes”: charakterystyka

Rowery „Mercedes” są uosobieniem innowacji i wprowadzania nowoczesnych technologii w rozwoju transportu dwukołowy. W 2012 roku niemiecka firma wprowadziła nową linię rowerów dla konsumentów, którzy często zmieniają samochód do bardziej zrównoważonego transportu.


Deweloperzy Mercedes-Benz nie były w stanie zaoferować wyjątkowo szeroki zakres poszczególnych modeli rowerowych. Jednak historie od producenta, które są obecne na rynku są najbardziej popularne miejsca dla konsumenta.

odmienność

„Mercedes” Rowery są modelem realizacji wysokiej jakości strony technicznej emisji. Historie te są idealnym rozwiązaniem dla tych rowerzystów uprawiających regularne spacery na świeżym powietrzu i dokładne jazdy szybkiej. Główne zalety pojazdów dwukołowych od renomowanego producenta Warto zauważyć:

  1. Wybór między budżetem i droższe stali lekkiej aluminiowej ramie. W pierwszym przypadku, „Mercedes” rowery są około 4-5 kilogramów cięższy.
  2. Wybór określonej liczby prędkości na własnym rozumowaniu. Wszystkie „Mercedes” rowery są dostępne oryginalne manetki Shimano znane marki.
  3. Opcje widelców z regulacją napięcia wstępnego i funkcji blokowania kolejnością.
  4. Największy wybór aluminium, płyt magnezowych pod taśmą. Jeśli wcześniej był używany w większości kół rowerowych pod grzechotkę, dziś brak cofnięty w przeszłość. Szczególnie rower „Mercedes” na dyskach odlewanych staje się bardziej niezwykły, futurystyczny wygląd.

Powyższe zalety stanowią jedynie niewielką listę charakterystycznych cech produktów z niemieckiego producenta. Lekka i jednocześnie niezwykle potężne motocykle tej marki są w stanie zadowolić najbardziej zepsute klientów. Nie można zadowolić praktyczność, jakość i wygląd tych produktów.

Rower do ćwiczeń

Model ten jest klasycznym przykładem rower do cross-country. Cechą zwolenników rowerowych zażądał koła o średnicy 29 cali, co sprawia, że łatwiej pokonać przeszkody na drodze.

Należy zwrócić niezawodny i funkcjonalny widelec Suntour NRX-D z górnej kategorii cenowej. Zmiany w odpowiednim czasie zatrzymania i reaguje zębate zapewniają komponenty Shimano.

Udane połączenie białego koloru bazowego i opcjonalnym kolorze srebrnym podkreśla sportowy charakter i atrakcyjny wygląd popularnego modelu.

Niestety, Fitness Rower rzadko spotykane w lokalnych sklepach. Dlatego też nie jest tak łatwo określić, ile rower „Mercedes”. Cena roweru pod względem waluty obcej jest około 60 000 rubli.

Mercedes-Benz rower górski

I nie zostawiaj szalonego niemieckiego producenta i tych rowerzystów, którzy wolą rowery zaprojektowane do prędkości ponad nierównym terenie i strome zejście wzdłuż szlaków górskich.

Komponenty, które wyposażone Mercedes Benz- Mountain Bike, specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić pewność jazdy w trudnych warunkach terenowych. W znaczeniu stosowanym w niniejszym dokumencie oznacza tłumienia widelca Fox wyścigów F32 rl, który ma skok 120 mm. Tylny układ zawieszenia jest reprezentowany przez wstrząsy wygaszania DT M 210 Swiss. Całkowita waga roweru górskiego wynosi 12,8 kg.

Aby ocenić zalety modelu Mercedes-Benz użytkowników rower górski około 250 000 rubli.

wyścigi rowerów

rower szosowy raczej wypuścił limitowaną edycję. Główną zaletą roweru wyścigowego – struktury opartej na ramie węgla, dzięki którym ciężar pojazdu dwukołowego równą tylko 6,9 kg. Gładka układ zmiany biegów zapewnia SRAM Red. Model posiada lekkie koła marki DT Swiss RR 1450.

Koszt roweru wynosi ponad 300 000 rubli.

Mercedes-Benz Kids Bike

Jednym z najbardziej niezawodne, trwałe modeli opracowanych przez producenta dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zaletą roweru dziecięcego jest bezpieczne, o wysokiej wytrzymałości konstrukcja ramy.

Na wniosek dzieci konsumenckich „Mercedes” rower może być wyposażony w dodatkowe małe koła o małej średnicy, które znajdują się na bokach i ułatwić do prowadzenia procesu uczenia się dla dzieci. Jednakże producent nie zaleca uciekać się do takiej decyzji, ponieważ przepływ środków ochrony przed upadkiem wpływa na łatwość przemieszczania się. Oceny Według producenta w zakresie technologii produkcji najlepszym wykonaniu natychmiast wykonuje klasycznego modelu nauki jazdy na dwukołowym.

Jak widać, niezależnie od kategorii, Rowery „Mercedes” stanowią niezawodne pojazd dwukołowy, który ma jakość montażu, stylowy wygląd oraz zdolność do korzystania z jego właścicielem od wielu lat.