717 Shares 2521 views

Strawberry pie – deser na każdy dzień!

Strawberry pie może być gotowane na różne sposoby. Dzisiaj przyjrzymy się najbardziej prosty i łatwy przepis, który wymaga użycia tylko najlepszych składników dostępnych. Ten deser okazuje tak pyszne i piękne, że nie da się nawet osobę, która nadzoruje figurę.

Pyszne ciasto truskawkowe: przepis

Składniki na ciasto:

 • 30% świeży krem – jeden pełny aspektach szkła;
 • Mąka pszenna (korzystnie tylko klasy Premium) – 2.5 filiżanek;
 • piasek cukru – 1.5 filiżanek;
 • duże jaja kurze – 3 szt.;
 • Semoliny – 10 g;
 • Olej roślinny – 15-17 ml (do smarowania formy split);
 • wanilina – 2 torebki;
 • świeże masło – 55 g;
 • Cukier puder – 50 g;
 • sody z jabłkowego ocet – 1 łyżeczki;
 • Dżem truskawkowy – pełny szkła (można użyć więcej).

Proces mieszania baz

Aby truskawka pie okazało bujny, miękkie i smaczne, chcesz dokładnie zagnieść ciasto. Aby to zrobić, trzeba pokonać aż 3 jaja kurze z miksera, dodać do niego cukier, masło, rozpuszczoną 30% śmietany i sody, co jest pożądane, aby zgasić ocet jabłkowy cydr. Wymieszać wszystkie składniki razem, muszą wlać mąkę i wanilii. Na wyjściu powinien być utworzony ciasto, coś w rodzaju ciasta dla Charlotte, ale nieco grubsze.

Sposób wytwarzania jagód jam

Strawberry pie mogą być wykonane ze świeżych lub mrożonych jagód. Ale w tym przypadku z małym deserem zamieni kwaśny. W związku z tym, zaleca się gotować truskawki z kilkoma łyżkami cukru. Jeśli masz już obecność w tym dżemem, jest zobowiązany do podjęcia z nim ilość jagód w pierwszym pełnym szkła. Kiedy ten syrop nie jest zalecane, ponieważ istnieje możliwość, że propechetsya ciasto nie do końca.

deser formacja

Ciasto z dżemem truskawkowy duhovochnom pożądane piecu piec za pomocą specjalnego podziału formy z dużych boków. Przed rozłożyć ciasto w misce, wymagane jest, aby ogrzać się nieco, a następnie naoliwione. Ponadto, powierzchnia formy powinna posypać niewielką ilość semoliny.

Tworząc ciasto truskawkowe niezbędne są: Wlej ½ baz w misce, włożyła jagód dżem bez syropu, a następnie rozłożyć pozostałe ciasto.

Obróbka termiczna deser duhovochnom szafy

Gdy formularz jest wypełniony, wymagane jest, aby umieścić w rozgrzanym piekarniku przez dokładnie 55 minut. Zanim pojawi się deser, zaleca się, aby sprawdzić, czy propeksya on całkowicie lub nie. W tym celu, ciasto powinno być czyste, suche, trzymać widelec lub nóż, a następnie spojrzeć na urządzeniu, jeśli nie jest to ciasto, delikatność gotowy do jedzenia.

prawidłowe Podawać

Ciasto z dżemem truskawkowym jest pożądane, aby zastosować się do tabeli w postaci ciepła. Ten deser może być miło posypać cukrem pudrem i udekorować świeżymi jagodami. Zobowiązany do przedstawienia swoich gości z gorącej herbaty, kawy lub kakao.