528 Shares 4666 views

Jak gotować nadziewane papryki zamarzniętego: krok po kroku receptury

Jak gotować mrożone faszerowane papryki, do nich w każdej chwili mogą być gotowane na pyszne zupy pomidorowej? Odpowiedź na to trudne pytanie, można znaleźć poniżej. Warto zauważyć, że taki zbioru odbywa się dość szybko, a okazuje się bardzo smaczne i pożywne.


Jak gotować nadziewane papryki zamarzniętego

Niezbędne składniki:

  • chude mięso wieprzowe i wołowy – 250 gramów każdego produktu;
  • Ryż długoziarnisty – 1/3 szklanki;
  • sól, pieprz czarny proszek, przypraw – smak;
  • Bułgarscy papryka duży zielony – 15-20 szt. (Według własnego uznania);
  • cebule duże cebule – 2 szt.

Przetwórstwo produktów mięsnych

Przed gotowaniem zamrożonych nadziewane papryki, być również wykonane mięsnego. W związku z tym zdecydowaliśmy się wziąć udział chudego mięsa wieprzowego i wołowego. Muszą być myte, oczyszczone z niepożądanych żył, a następnie wyciąć i pokroić z cebuli w maszynce do mięsa.

farsz gotowanie

Nadziać paprykę, trzeba zrobić pachnące i smaczne mięso nadzienie. W tym celu, gotowa farsz jest wymagane, aby wlać soli kuchennej, pieprz proszku, wszelkie przyprawy, a nie do końca gotowanego ryżu długości ziarna. Ponadto, wszystkie składniki powinny być mieszane ręce, aż będzie gładkie.

Przetwórstwa warzyw i kursy formacyjne

Jak gotować nadziewane papryki mrożonych do dalszego wrzenia? W celu realizacji tego wynalazku, powinny być dobrze umyte zielona papryka, pokrojone łodygi z nich, a następnie usunąć wewnętrzne przegrody i nasiona. Po tym pachnące farsz aż do szczytu zostać wprowadzone do wydrążonych warzyw (ze zjeżdżalnią).

zamrażania żywności

Profilowane papryki zaleca się zamrozić w plastikowej torbie. Po trochę półproduktów zastynut, że należy wstrząsnąć i umieścić w zamrażarce ponownie. Przechowywane takich zbiorów nie powinno być więcej niż 5-7 miesięcy.

Obróbka cieplna półproduktów

Jak gotować zamarzniętym nadziewanych papryki, to już wiem. W tej części omówimy szczegółowo w jaki sposób zrobić z wykrojów smaczne i satysfakcjonujące naczyniu z bulionem. W tym celu musimy:

  • duża biała cebula – 2 szt;.
  • Makaron pikantny pomidorowy – 3 łyżki;
  • rozdrobnionych marchewek – 2 szt.;
  • sól, liść laurowy – dodać życzenia.

Jak gotować nadziewane papryki zamrożone

W celu dokonania preparaty aromatyczne obiad, powinien wziąć duży garnek, szczelnie umieścić w jej półproduktów, a następnie wlać posiekaną białą cebulę, startą marchewkę, liście laurowe i sól. Następnie składniki wymagane, aby dodać koncentrat pomidorowy i ostry wody pitnej. Dalsze potrawa powinna być doprowadzona do wrzenia, zmniejszyć gaz i gotować przez 1 godzinę.

Jak przedstawia tabela

Faszerowane papryki gotowe zostać rozszerzona na płytkach zupa z bulionu, a następnie przesłać je do gorącej kolacji. Oprócz tego dania zaleca się przedstawić śmietany lub majonezu i biały chleb, keczup i świeżą posiekaną natką pietruszki.