175 Shares 3275 views

„Jesienin” (restauracja w Moskwie): Opinie

W historycznym centrum Moskwy … W przytulnym patio przy Nowym Rynku … W tym momencie czytać swoje wiersze Siergiej Jesienin. Sto lat później otwarto restaurację nazwany na cześć poety-tyrana.

Historia instytucji

Restauracja „Jesienin” został otwarty w Moskwie 29 października 2015. Miejsce wybrane przez przypadek, ponieważ jest tutaj, że podoba się liryczny poeta, opisując tę samą emocjonalną i urody „Rosja brzoza” i obyczaje tawerna Moskwie.

Inicjatorami odkrycia dokonanego przez Elizabeth Tuchnin i Andreas – promotor wielu znanych instytucji kulturalnych w Moskwie, w tym klubie „Paradise”. Koncepcja menu stworzonego przez szefa kuchni Konstantin Ivlev, preferując tradycyjnej rosyjskiej receptury.

Wnętrze restauracji jest

Wnętrze jest przyjemne połączenie współczesnego designu i tradycyjnych rosyjskich znaków bez cienia Khokhlov i innych utartych atrybutów używanych w większości restauracji w stylu rosyjskim.

Restauracja „Jesienin”, którego zdjęcia znajdziecie w tym artykule, ma kilka pięter. Na parterze duży, jasny hol (na 120 osób) z dużymi panoramicznymi oknami, podzielony na dwa obszary (dla palących i niepalących gości). Tutaj będzie zaskoczony ogromny żyrandol w postaci sprężyn, ścian perłowych, w wieku od lustra, niebo niebieskie krzesła i kolumn, uzupełnione oryginalnych pomysłów.

Ponadto, będziesz docenić prawdziwe gałęzie brzozy naprzeciwko restauracji. Wzdłuż ściany widać wersety Jesienina, są w jasnych wazony. Stojak wino przy wejściu, aby przyciągnąć uwagę. Zgadzam się, wszystko jest stylowe i bez żadnych bajerów.

Otwarta kuchnia z potężnym ekstraktora błyszczy dania, można obserwować proces gotowania. Kuchnia otacza poprzeczkę.

Specjalne pokoje są w świątecznej dekoracji: girlanda pąków, kwiatów, zwisające z żyrandolami i niewiarygodnie pięknych świec, które zapalają się na oknach w godzinach wieczornych.

Przyjemne odkrycie dla zwiedzających będą zlokalizowane na parterze w holu, biblioteki, półki wypełnione są produkty „srebrny” wiecznej literatury rosyjskiej. W bibliotece znajdują się wygodne sofy i szafki dla ukrytego paska „Duncan”, nazwany na cześć słynnego tancerza i żony poety.

W skrócie, restauracja „Jesienin” (Moskwa) – jedno z tych miejsc, gdzie nie chcą opuścić!

menu

Charakterystyczną cechą cafe – orientacja menu głównego na tradycyjnej kuchni rosyjskiej z nowoczesnymi akcentami. Chef Konstantin Ivlev (założyciel nowej kuchni rosyjskiej), przyprawa kuchni rosyjskiej pomysły z innych kultur, tworzy dzieła sztuki.

Niezwykłe połączenie tradycyjnych elementów pozwalają dania utworzyć specjalną paletę smaku. Sałatka z cielęciny języka, wypełnione oryginalnym sosem autor, siekany filet z byka z pieczonymi plasterki chiabatta, mini kalmary z sosem rokitnika, król łososia z sosem szpinakowym z soku brzozowym zachwyci miłośników kuchni rosyjskiej zachwyci najbardziej wymagających smakoszy.

Jako zakąska do wódki serwowane ciasta, ogórki, marynowane grzyby i bakłażana kawior Chef. Szeroki wybór deserów spodoba się wszystkim! Tutaj można zamówić tort „Anna Pavlova” galaretka buraków z kremem waniliowym i ciasteczka owsiane, jabłecznik ze śmietaną, ciasto miód projektanta Ivlev, nietypowe domowego dżemu, wiśnia, ananas guawa, jagody i ananasa, a także wielu innych.

I oczywiście, w restauracji, nazwany na cześć rosyjskiego chłopa kochający wesołego przedstawił szeroki wybór win i karty bar.

Odwiedzający

Wnętrze pozwala połączyć pozornie sprzeczne cechy restauracja jest równie dobrze nadaje się dla estetów, którzy wolą siedzieć w miłej atmosferze przy filiżance kawy z niewielką ilością wierszy pod przyjemnego miękkiego muzyki, a dla miłośników hałaśliwej zabawy. Piątkowy wieczór można zanurzyć się w atmosferze tawerny „Moskwa” i słuchać prawdziwe cygańskie pieśni przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Jasne kostiumy zespół cygański, chwytliwe piosenki i tańce pozwoli na niezapomniany wieczór.

Menu będzie radość dla tych, którzy są zmęczeni zamorskich wymówienia nazwach. Pamiętał wieczorem tego rodzaju do gości zagranicznych, którzy będą doskonałą okazją do zapoznania się z kuchni rosyjskiej w przyjemnej europejskiego zgłoszenia.

opinie

Restauracja „Jesienin” opinii jest wszechstronny, jak zwykle. Dlatego musimy przedyskutować ten aspekt w szczegółach.

Byli zgodni, że „Jesienin” – restauracja, która jest idealnym miejscem na przyjemny wieczór, wyróżnia się w serii zakładów look-alike swoją indywidualność. Nawet instytucja toaleta jest w stanie zaskoczyć – głośniki słychać wersy poety.

Wnętrze, kuchnia, personel, a sam szef kuchni stworzyć specjalny inspirującą i przytulną atmosferę. A droga do restauracji, przechodząc przez ulice wśród pięknych starych domów, ustawia liryczny nastrój, wypełniony daty przewidywanie z wyrafinowanym i eleganckim wieku „srebra”.

„Jesienin” – restauracja, która nie zawodzi swoich gości, ponieważ wszystko w dekoracji sal przypomina czas, w którym poeta żył. Klienci podkreślić profesjonalizm kelnerów, którzy są goście uprzejmie i ostrożnie, ale bez obsesji.

Wiele zauważyć, że pomimo małej menu na jednej stronie, chcę spróbować wszystkich potraw, to jest tak interesujące zobaczyć, jakie są w nowej interpretacji wybitnego szefa kuchni.

Założycielem „nowej kuchni rosyjskiej” Ivlev szczególnie uprzywilejowanych gości. Kucharz żywo charyzma, uwaga do klientów i zdolność zaskoczyć pozostawić szczególnie przyjemne doświadczenie z wizyty w restauracji. Każdy, kto skosztował ciasto miód Ivlev, co czyni tę potrawę do listy ulubionych.

Pomimo bliskości centrum i na Łubiance Square cen w wyniku menu demokratycznego. Średnia check out około 1200-2000 rubli za 1 osobę.

funkcje

Sergey Esenin czule wspomina wspomnienia z dzieciństwa, posiadając go przez całą pracę. Nie zapomnij restauracji i małych gości.

„Jesienin” – restauracja, gdzie dzieci co roku zorganizował noworoczny bal maskowy z lekcji tańca towarzyskiego, Santa Claus, prezenty i oczywiście słodkie tabeli. Dla rodziców małych księżniczek i książąt zorganizowało brunch.

Jeden października wieczorem zamienia się w „Dniu dzieciństwa.” W ramach Fundacji „marzyć” została zorganizowana przez „Dziecięcy Klub Biznesu” dla dzieci z domów dziecka. Uczestnicy są wprowadzane co roku z kilku specjalności do zainteresowań i poznać różne zawody.

Kontakt

"Jesienin" – restauracja, znajduje się pod następującym adresem: Russia, Moscow region, Moskwie, Nowym Rynku, numer domu 2.

Godziny otwarcia: od 12:00 do 00:00. Szczegółowe informacje na temat rezerwacji miejsc można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer +7 (495) 983-10-70.

Ogólnie rzecz biorąc, polecam wszystkim, aby odwiedzić restaurację „Jesienin” (Moskwa)!