893 Shares 4042 views

Audi Q7 2013 – nowy SUV

Cóż, witamy nowość – Audi Q7 w 2013 roku, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Agresywny wygląd i szybka reakcja – główne cechy tej maszyny, a mimo to ma sportowy wygląd, ale charakter zapachu solidności.


Na Forum jest 5 łóżek, ale jeśli chcesz, możesz kupić dwa więcej, na przykład, do dzieci lub osób nie przekraczającej 160 cm, który będzie kosztować 913 euro. Jednak według wielu opinii, pięć osób w luksusowym Audi Q7 2013 wystarczy. Jeśli chodzi o wygodę pasażerów, można zamówić podnóżku 100 mm do 1763 euro. Cyfra „7” wskazuje na wysoką pozycję w modelu Audi zakresie. Ten samochód chętnie pożyczył pewne cechy od swoich poprzedników, ale z większą ilością modyfikacji i braku wielu niedociągnięć.

Niemiecka firma bardzo się starał, koncentrując się na obu Ameryk, Europy i Azji, a także w wielu krajach nowego Audi Q7 2013 jest już dostępny, ale w takich krajach jak Ukraina i Rosja, będą musieli poczekać trochę dłużej. Ten potężny SUV konkuruje z BMW X5, Mercedes ML, Porsche Cayenne i Volvo XC90. Ich zaletą – tylko już nabyte potencjalnych nabywców i nic więcej. Przede wszystkim na uwagę zasługuje jego silnika, który jest wyposażony w cztery zawory i bezpośrednim wtryskiem paliwa FSI, co z kolei zapewnia skromne zużycie paliwa i chroni środowisko. Ponadto, Audi Q7 2013 jest dzisiaj, i będzie nadal uważane przez duży SUV na świecie: jego długość przekracza 5 metrów, a dzięki zastosowaniu nowego rodzaju stali, stało się łatwiejsze do ponad 400 kg. Obietnice spółka, która wkrótce zostanie wersja hybrydowa. Będzie miał silnik benzynowy i silnik elektryczny. Dzięki ważne uaktualnienie, to będzie w stanie pokonać około 30 km. Dla porównania: Touareg Hybrid może przechowywać energię elektryczną do dwóch kilometrów z maksymalną prędkością 50 km / h.

2013 Audi Q7 wyposażona jest silnym i stabilnym zawieszeniem z przepustnicą w którym samochód jest liderem na rynku niemieckim i międzynarodowym, gdzie jest uważany za jeden z najlepszych SUV w swojej serii i jest dopasowane tylko przez Mercedes GL450 oraz BMW X5 i X6. Chociaż, jak już zostało powiedziane, jest bardzo pewny siebie, aby konkurować i może wkrótce wyprzedzić je na skali ocenę.

Co do wyposażenia wnętrza Audi Q7 2013 Warto zauważyć, że kabina składa się z wysokiej jakości materiałów. Deska rozdzielcza jest czytelne i nowoczesny, z dużą ilością dodatkowych funkcji. Zatem nowe funkcje to najnowszy interfejs rozrywki MMI Audi i Audi Connect, który umożliwia bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także dostęp do Google Maps.

Bezpieczeństwo osobiste powinny być omówione oddzielnie. 2013 Audi Q7 jest wyposażony w kompletny zestaw wszystkich niezbędnych środków: osiem poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami dla pasażerów obu foteli przednich i tylnych. Jest też tempomat, zapewniając zapobieganie zjazdu z pasa ruchu, a system pomocy podczas zejścia z gór.

Rosyjski szef działu Volkswagen, M. Ozegovich, powiedział, że w maju 2013 roku, aby rozpocząć produkcję montażu nowych Audi Q7 2013 w Kałudze. Przypomniał również, że nie będzie montaż pojazdów mechanicznych, takich jak: Q5, Q7, A7, A6, A8. Trzeba powiedzieć, że Grupa Volkswagen planuje osiągnąć ponad 400.000 sprzedaży samochodów w tym roku, a wśród nich, 350000 są oferowane do sprzedaży w Rosji.