571 Shares 7290 views

Co jest oczywiste, plastik i jak jest ona wykorzystywana w pracach?

Stosunkowo niedawno w Rosji, nowego rodzaju twórczości – formowania gliny polimerowej. Materiał ten jest podobny do gliny, ale jest bardziej przydatna podczas pracy z małymi szczegółami. Ponadto, glina polimeru lub z tworzywa sztucznego powinny być pieczone w piekarniku lub Aerogrill. Ma to na celu zapewnienie, że produkt otrzymany z materiału wytrzymałość i elastyczność. Teraz z gliny polimerowej zrobić wiele różnych rzeczy. Przede wszystkim, to jest, oczywiście, biżuteria jest ręcznie i ekskluzywne figury. Co więcej, można kształtować plastikowe przyciski, elementy dekoracyjne (takie jak okulary ślubnych) lub gotowania w miniaturowe domki dla lalek. W tym artykule dowiesz się o co przezroczysty plastik, i o tym, jak i gdzie można go używać.


Co należy rozumieć przez przezroczystego tworzywa sztucznego?

Należy zauważyć, że całkowicie przezroczysty polimer gliny się nie dzieje. Teraz na sprzedaż można znaleźć tylko przezroczystego tworzywa sztucznego w różnych odcieniach. Tę glinkę przepuszcza światło i bardzo cienkich warstw i może być zmieszany w ogóle z hartowanego szkła. Ludzie czasami mylnie określana jako przezroczystą plastikową żywicy epoksydowej, ale to pomyłka. Ale w mowie potocznej często określa półprzezroczysty plastik przezroczysty. I to nie jest uważane za błąd.

imitacja żywności za pomocą przezroczystego plastiku

Najczęściej stosowane w przezroczystej plastikowej imitacji żywności. Poniżej zebraliśmy przykładową listę produktów, gdzie można zobaczyć korzystania z tego materiału.

  1. owoce cytrusowe (pomarańcze, cytryny i limonki). Półprzezroczysty plastik może symulować miąższ owoców cytrusowych. Przy wyjściu okazać się bardzo realistycznych plasterki pomarańczy lub cytryny, który można odróżnić od prawdziwych, tylko podniesienie.
  2. Śmietany lub ciast warstw. może być wymagane ten materiał podczas formowania miniaturowych i wypełnień ciasta.
  3. Galaretki, marmolady, cukierki i czekoladki. Dla głębszego koloru przezroczystego plastiku dodać trochę kolorów tworzyw sztucznych.

Zastosowanie przezroczystego tworzywa sztucznego w modelowaniu rzeźby i kwiaty

Czasami przezroczystego tworzywa sztucznego pleśń płatki kwiatów, aby dać im bardziej naturalny wygląd. Jeśli to pożądane, to tworzenie gliny może być obecny arkusz drukarski i następnie wypiekania Otrzymany smugi napełnić farbą. I pamiętaj, że im cieńsza warstwa gliny, tym bardziej przezroczysty będzie.

Oddzielny temat – są to zwierzęta. Przezroczysty plastik często wykorzystywane w modelowaniu oka. Czasami jest używany do tworzenia i zwierząt, głównie gady. Ale podstawowym zastosowaniem przezroczystego tworzywa sztucznego – rzeźby lalek modelowania. Teraz, istnieją specjalne rodzaje półprzezroczystego gliny z obecności już wymaganą cieniu. Te iły są nie tylko połysk, ale również mają połysk matowy jak prawdziwej skóry.

Pozostałym zakresie

Polymer clay – materiał z wieloma funkcjami. Za pomocą przezroczystych tworzyw sztucznych mogą imitować kamienie. Na przykład, jeśli wziąć kawałek tego materiału, dodać trochę zielonej glinki i trochę złota błyszczy, można uzyskać bardzo dokładną symulację znanego kamienia awenturyn. Ponadto, przezroczysty plastik formowania jest często używane w różnych abstrakcyjnych ornamentów. Lista przykładów zastosowań może być kontynuowane. Jak widać w pracach to może równie dobrze być użyteczne przezroczysty plastik.

master class. Ślepy cukierki z przezroczystego tworzywa sztucznego

Wziąć kawałek przezroczystego tworzywa sztucznego i wymieszać ją z konwencjonalnych tworzyw sztucznych, na przykład czerwony. Mieszać aż do uzyskania jednolitego koloru. Daj CANDY pożądany kształt i umieść go w aerogrill około dwudziestu pięciu minut. Temperatura pieczenia, można zobaczyć na opakowaniu gliny, zwykle każda firma ma swoje własne. Po hack oblepione, ostudzić i wyjąć z aerogrill. Cukierek jest gotowy! Teraz może on być stosowany w domu lalek.