81 Shares 6491 views

Mężczyzna średniego wzrostu. Co mężczyźni uważane średni wzrost?

„Boże, to był sproszkowany człowieka!” – zna ciebie taki wykrzyknik? Zastanawiam się, naprawdę męski populacja spadnie poniżej lub po prostu dorasta i wspiąć się na piętach pań, wydaje się być tak? O tym, co jest mężczyzną średniego wzrostu i jak jest zależny od szybkości w świecie iw naszym kraju, będziemy omawiać w tym artykule.


Wzrost – miarą seksualności?

Mężczyzna średniego wzrostu, być może z pewnym zazdrością spogląda na wysokie i dlatego takich znanych przyjaciół. „Och, to wzrośnie! I wygrali wszystkie uroki! „- o co mówią. A to źle.

W Szwajcarii, naukowcy zauważyli, że szczególnie wyraźne seksualność tkwi u mężczyzn o średniej wysokości. Co ciekawe, im niższa silniejsza płeć, tym wyższa jego libido.

Ponad 500 mężczyzn w wieku od 20 do 54 lat uczestniczyły w eksperymencie, w którym został on stwierdził, że wszyscy, którzy rosnąć nie przekracza 170 cm, okazały się być silny, namiętny i czuły partnerem. Nawiasem mówiąc, panie zauważyć te cechy niemal od pierwszych minut znajomości.

Naukowcy wyjaśnili to przez fakt, że człowiek średniego wzrostu lub mniej, co do zasady, znajduje się kompleks związany ze wskaźnikiem, więc stara się wykazać, aby osiedlić się w różnych dziedzinach, które w szczególności zastosowanie do seksu.

Wzrost mężczyzn – gwarancja sukcesu?

Nasi przodkowie mężczyzn do komunikowania się bezpośrednio z jej zdrowego wzrostu, siły i zdolności do karmić i chronić rodzinę, więc nie ma nic dziwnego w chęci dać dzisiaj zobaczyć obok wysokiego mężczyzny. W tym winy przede wszystkim podstawowy instynkt.

Nowoczesny człowiek wysokiego wzrostu, między innymi, nie tylko tę przewagę. Jak widać, one mają średnią wyższy dochód i łatwiej porusza się po drabinie kariery. Naukowcy przypisują to na wysokie poczucie własnej wartości i umiejętności przywódczych takich ludzi.

Wydawałoby się, a dzieci na duży pod każdym względem, tym silniejsza płeć powinno być mnóstwo. Ale nie! Jak znajdę holenderskich badaczy, jest najbardziej płodny mężczyzna średniego wzrostu. Nawiasem mówiąc, kiedyś ożenić, zanim zacznie najpierw dziecko. Tak więc, z miłości do pięknych pań do partnerów niezłomnych, rozumu rodziny dają narodziny człowieka średniego wzrostu. Ze statystyki nie będą argumentować!

Więc co jest uważane wzrost przeciętnego człowieka?

Wzrost każdego z nas zależy na połączeniu 180 genów i, oczywiście, z obrazem życia matki, urodzić dziecko. A potem – i styl życia danej osoby. Po przeciętnej wysokości mężczyzn wynosiła 160 cm Europejska i nasi współcześni rozciągnięte do średnio 176 cm.

Z biegiem czasu, pojęcie jakim średniej wysokości człowieka, wiele się zmieniło w świecie. Jak rycerskiej zbroi, które są przechowywane w muzeach rzymskich, teraz można dostać się nastolatka. Ponieważ wzrost tych żołnierzy nie przekracza 167 cm.

Wzrost Europejskiej wzrosła o 11 cm

Co dokładnie wpływa na liczbę centymetrów od stóp do głów dla każdej osoby? Nie jest tajemnicą, dane są w zależności od wydajności wzrostowej wyścigu. Azjaci – krótkie ludzie. Ich wzrost jest średnio 165 cm, a Europejczycy dorastają do 178 cm.

Ale nie tylko genetyczne określa te parametry. W krajach zamożnych, ludzie są wyższe niż gdzie gospodarka Ekes się żałosną egzystencję. Po tym wszystkim, jakość żywności spożywane, a ich różnorodność, i nie ma potrzeby, aby ciężko pracować, wraz z rozwojem zdrowia, pomaga osobie stają się wyższe. Być może dlatego do niedawna ludzie w Ameryce średni wzrost był największy na świecie.

Według obserwacji naukowców, przeciętny mężczyzna długość ciała wzrosła od końca 19 wieku, 11 cm – od 167 cm do 178 cm.

War – nie wzrost przeszkodą

Ale swoją drogą, mimo dowodu związanego ze wzrostem poziomu życia, stwierdzono, że podczas dwóch wojen światowych i Wielkiej Depresji doświadczane przez człowieka, średnia długość ludzkiego ciała rośnie. Wydawać by się mogło, rosnące ubóstwo, niedobory żywności i trudności miałyby wpływ na opisaną wskaźnika, ale nie, tak się nie stało. Wręcz przeciwnie, człowiek średniego wzrostu jest coraz większa!

Naukowcy starają się wyjaśnić to zjawisko faktem, że ludzie w tych czasach próbuje mieć mniej dzieci w rodzinie, a tym samym zmniejsza liczbę konsumentów i jakość żywności doszła do względnej normalne i dziecko wzrosła niezaznaczone. Chociaż, oczywiście, takie argumenty nie wyglądają przekonująco. Od władzy w czasie wojny trudno byłoby przywrócić do normy. Więc fakt ten nadal pozostaje tajemnicą, nawiasem mówiąc, jak również zwiększenie liczby urodzeń męskich do każdej wojnie.

Idealnymi partnerami wzrostu

Ale bądź co bądź, średnia wysokość Europejczyków w ostatnich latach znacznie wzrosła. W związku z tym oczywiste jest zmiana i postrzeganie atrakcyjności.

Naukowcy z Holandii przeprowadzili ankietę wśród 50.000 młodych mężczyzn i kobiet, jak być idealnym partnerem w rozwoju, a zarazem o tym, jak zadowoleni byli ich wzrost. Okazało się, że kobiety wydają się być szczególnie atrakcyjne mężczyzn nad nimi na 20 cm, ale mężczyźni wolą pani, nie do ich wzrostu zaledwie 7,5 cm.

Przeciętnie, według ustaleń naukowców z University of Groningen, idealny (który jest pożądany przez większość respondentów), średni wzrost mężczyzn i kobiet w parze – wynosi 190 cm i 175 cm Tak, wysoka preferencja dla wzrostu.!

Różnica bogatych i biednych wzrost zmniejszył

Drobiazgowe naukowcy z Wielkiej Brytanii trzydzieści lat próbując ustalić zależność pomiędzy materialnego dobrobytu i anatomicznych cech każdej z osób. Teraz twierdzą, że za 300 lat średnia wysokość ludzi na świecie wzrosła więcej niż w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat. Tak, oni podkreślają, taki skok pokazuje bezpośrednie podłączenie wskaźnika do materialnego dobrobytu.

Na przykład, 200 lat temu, przedstawiciele rodzin arystokratycznych były wyższe niż zwykłych. Na początku ubiegłego wieku, na przykład, 14-letni chłopiec z proletariuszy nie przekracza 130 cm, a jego wiek wynosił z zamożnej rodziny około 25 cm powyżej. Nasi współcześni, różnica we wzroście między bogatymi i biednymi jest 7 cm, co potwierdza ogólny dobrobyt i poziom medycyny.

Co zrobić średnią stopę wzrostu

Wniosek, że jest to średnia wysokość populacji jest najdokładniejszym wskaźnikiem zdrowia narodu, oczywiście, to prawda, ale to nie może być dyskontowane i genetyka. Kraje afrykańskie trudnych ekonomicznie umieścić bezpiecznie, ale w tym przypadku w Masai, Tutsi i Nilotes mężczyźni rozciągnięty do 185 cm, a nawet do 2 m, natomiast Pigmeje nie wzrośnie powyżej 150 cm.

To prawda, że w dostatniej Holandii średni wzrost mężczyzn wynosi 188 cm, a panie w tym kraju trudno nazwać „Calineczka”. – rosną do 177 cm w Szwecji, Danii i Norwegii, te wykazały mniejszą zaledwie centymetr ..

Co jest wzrost rosyjskich, ukraińskich i białoruskich mężczyzn

Pełne potwierdzenie idei bezpośredniej komunikacji Parametry średni wzrost narodu i jego dobrobyt ekonomiczny zauważalnie i przedstawiciele Słowian, skazany na dzisiaj mieszkają w różnych krajach.

Zatem średnia wysokość mężczyzna, mieszkaniec ZSRR w latach 70-tych lat było 168 cm. I 80 męskiej populacji wzrosła o 3 cm.

Na początku reform rynkowych, średniej rosyjskiej utrzymać się aż do około 176 cm od niej nie różni się zbytnio, a średnia wysokość ludzi na Ukrainie. – Jest to 175.3 cm.

W 1997 roku Białorusini były nieco niższe. Dorastają do 174 cm. Jednak w 2008 roku, Departament Badań Antropologii, 18-letni chłopcy zostali już rośnie 177 cm. Badania pokazują, że w 1925 roku ten naród wzrosła o 15 cm, która będzie pozytywna, bardzo dobrze. Jednak ten proces szybkiego wzrostu, zwany niegdyś przyspieszenie już zatrzymany. Jest to szczególnie zauważalne w populacji miejskiej, podczas gdy na obszarach wiejskich jest nadal w toku.

Średni wzrost kobiet na Białorusi Ukraina, Rosja, podobnie jak w innych krajach, oczywiście, ściśle zależy od wielu czynników. Nawiasem mówiąc, to widać, że jest to możliwe, aby skojarzyć z poziomu matki edukacji. Po tym wszystkim, ona zorganizowana dietę i codzienną rutynę swojego dziecka, które nie mogą wpłynąć na fakt, czy chłopiec następnie dość wysoki mężczyzna.

to znak, że – średnia wysokość człowieka?

Tak, jak już zapewne sprawę, średni wzrost mieszkańców różnych krajów i narodów mogą się różnić. A to może przyczynić się do wpływu wielu czynników:

  • genetyka (więc Azjaci są narody nisko rosnące, a Skandynawowie zawsze wysoka);
  • poziom dobrobytu w państwie (sukces w Japonii i Chinach – kraje, które pierwotnie zaludnione przez ludzi niskich, wzrost w ostatnich latach wzrosła prawie o 12 cm, a średnia japoński jest teraz prawie taką samą wysokość jak amerykański);
  • ważniejsze, w danym mieście lub konkretnych osób mieszkających na obszarach wiejskich;
  • jako matka dziecka pielęgnować i rozwijać;
  • To nie jest osoba z chorobami przewlekłymi, które, między innymi, są w stanie wywierać wpływ na wzrost, biorąc średnio 3 cm.

Mężczyzna średniego wzrostu w różnych krajach może być i 165 cm i 184 cm wysokości, ignorując obywateli między typowa, nie szczególnie wyróżnia się w tym przedstawiciela parametrów silniejszej płci.