147 Shares 6734 views

Co to za samochód dla dziewczynki potrzebne?

W Federacji Rosyjskiej, a na całym świecie, co roku coraz więcej pań za kierownicą. Oczywiście, bardzo często wybór i zakup samochodu damskiej spada na barki mężczyzn.


Obecnie wielu producentów samochodów wzrosła liczba modelkami. I niezależną agencją odbyła Badania socjologiczne na temat: „Co jest kryterium nadrzędnym dla dziewcząt przy wyborze maszyny”, okazało się, że 39% dziewcząt odpowiedziało na pytania, należy rozważyć ważnym kryterium wizerunku producenta i opinii publicznej na temat danej marki samochodu. Kolejny 23% są przekonani, że konstrukcja urządzenia jest ważniejsza niż inne niuanse. I 16% kobiet preferuje samochód bezpieczeństwa biernego.

Tylko 11% kobiet uważa ważne bogactwo wyposażenia. Zastosowanie ekonomiczny powitanie 6%, 3% sterowność i niezawodność 2% ogólnej liczby uczestników badania.

Oczywiście, dla dziewczynek maszyny muszą być zakupione w odniesieniu do ich wymagań. Dlatego przyznano najbardziej godne maszynie najwłaściwszą odpowiedź we wszystkich aspektach prowadzonych przez sondzie.

Tak, mamy listę samochodu najpiękniejszych kobiet:

  • Range Rover Evoque to klasy „lux” bardzo wygodny rozjazd. To sprawia, że brytyjska firma Land Rover. Samochód wyposażony jest w dwa silniki diesla i benzynowych. Silniki benzynowe mają turbosprężarka, głośność pracy dwulitrowy i pojemności 240 koni mechanicznych. Ta maszyna jest odpowiednia dla dziewcząt, które można wybrać właściwe i diesel skrzynia biegów i silników benzynowych.
  • Mini Countryman – mały producent maszyny rozjazd mini. Jest to pierwszy samochód Mini, wydany w tej kategorii pojazdów. Ma ciało pięciodrzwiowej, wykonany we współpracy z BMW. Maszyna ta pierwsza maszyna dla kobiet, niezależnie od wieku.
  • Audi A1 odnosi się do klasy małych samochodów w segmencie samochodów premium. Jego masowa produkcja rozpoczęła się po Genewie. Jest to najbardziej tani samochód dla dziewcząt. Cena dla maksymalnej konfiguracji jest tylko 940 tysięcy rubli.
  • Citroen DS3 – mały samochód do poruszania się po mieście. Urządzenie jest jednym z najbardziej elegancki. Szeroka gama kolorów dachu samochodu doskonale łączy się z bardzo ciała, koloru i wykończenia wnętrza kolory deski rozdzielczej. Jest to idealny pierwszy samochód dla każdej dziewczyny.
  • Fabia Reputacja: Skoda Monte Carlo produkowane przez Skoda na cześć własnej udziałem 110-letniej w konkursie w mieście Monte Carlo. samochody pojawiły się na rynku rosyjskim w 2012 roku i od razu stał się popularny i popytu. to Maszyna dla dziewcząt wydanych w jednym układzie. Oraz w celu zakupu samochodu kobiet, mężczyzn będzie musiał zapłacić 699 tysięcy rubli. Model ten jest wyposażony w podgrzewane przednie fotele, cztery elektryczne szyby, światła przeciwmgielne, z Climatronic klimat kontrola, poduszki powietrzne. Jest to najlepszy samochód roku wśród pierwszej klasy żeńskiej samochodów w 2012 roku.

Oczywiście, strome samochód – tych piersiach, samochód, w którym wszyscy będą nieuchronnie spojrzeć wstecz. Ale trzeba pamiętać, że całość opiera się na zboczu urody.