677 Shares 7412 views

Tilda niedźwiedzie: szyć swoje ręce

Wspaniałe lalki tekstylne i małe zwierzęta są przyciągane nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Szczególnie popularne są lalki Tilda niedźwiedzie, zające i niedźwiedzie. Zabawki te zostały wymyślone robótki nazwie Tony Finanger z Norwegii. W ciągu krótkiego czasu oni uzyskali popularność na całym świecie, że sprzedaż można znaleźć nie tylko gotowe wyroby rękodzielnicze, ale również materiały, zestawy i wzory do tej pracy. Oprócz tego, że autor tych lalek jest autorem wielu książek na temat ich produkcji, które dają instrukcje krok po kroku.

Funkcje i cechy charakterystyczne

Aby zrozumieć, jak szyte Tilda niedźwiedzie, wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia. Natychmiast widzimy następujące funkcje:

  • smukły postać;
  • długie nogi z dużymi stopami;
  • dokładne pysk.

Cechy te są nieodłączne w zabawkach czy Tilda niedźwiedzie wykonane są z części, ale jest też inna opcja do ich produkcji, gdy tułów, nogi i głowa pojedyncze cięcie i uszyć tylko uszy.

Wybór materiału

Że zabawka została utrzymana w dobrym stylu, szczególną uwagę należy zwrócić na wybór tkanin. Zazwyczaj Tylda niedźwiedzica szyte z kawałków, wziąć w jednolitym kolorze jest światło pastelowe odcienie i zabawki odpowiednie do materiału jednoczęściowego z różnymi wzorami. I za to, a dla innych zabawek szyć ubrania osobno, co daje im szczególny urok i charyzmę. Jednakże, jeśli zamiast planowane piękną kokardą na szyi satynowy, a następnie pokroić produkt może wziąć pieluchy.

Nadziewany produkt lub syntetyczne wyściółka holofayberom. Materiał ten pozwala na równomierne wypełnić nawet najbardziej zawiłe szczegóły dotyczące zabawek.

Jak jest pojedynczy wzorzec cut

Tilda niedźwiedzie są szyte na specjalnych wzorów ubrań, które można kupić bezpośrednio od ich twórców, ale ogromna liczba wykwalifikowanych pracowników, aby ich własne, które nie psują te piękne stworzenia. Jak już wspomniano, można zobaczyć szczegóły obu gotowej pracy, zarówno w fotografii i obserwując wymagania autora proporcje majaczył wszystkie szczegóły. Najprostszym sposobem, aby zbudować wzorzec dla całej zabawki. Najpierw trzeba określić przyszły wzrost produktu, przytrzymaj środkowej linii, narysować nieco wydłużoną głowę z szeroką szyjką, prosto w ramiona i nogi. Górne nogi nie powinny być zbyt długie, żołądek i dolna część pachami powinno pójść gładko od góry do dołu, nie zwężenie i poszerzenie. Kolejne krosien nogi znieść.

Jak zbudować wzorzec do szczegółowego Niedźwiedzie

Niedźwiedzie Tilda własne ręce szyte dość łatwo, nawet jeśli zabawka jest wykonana w etapach części. Tak więc, w celu dokonania takiej Mishutka, trzeba zbudować wzorzec dla kolejnych części, są to:

  • Głowa. Część ta składa się z dwóch części, które dostosowane owalu o nieco wydłużonym dziobkiem. Szew powinien rozciąga się wzdłuż osi symetrii przez górną twarze i środkowej szyi.
  • Pień ma również owal z małą szyjką i strzałkami na przednich i tylnych części o większej objętości. Z reguły ta część głowy jest nieco węższe i dłuższe niż w prawie dwojakie.
  • Uszy. Każdy składa się z dwóch półkola.
  • Górne nogi. Te elementy muszą być małą grubość i długość nieco dłuższy tułów lekko rozszerzaną ku górze.
  • Łapy z nogi dobrze kroyatsya długie, składają się z dwóch części. Stopka powinna być dwa razy tak gruba jak kości piszczelowej, w przybliżeniu 2/3 długości ramion.

Jak można zauważyć, że nie koniecznie kupił gotowe Deseń Tilda niedźwiedzie, bo jeśli trochę poeksperymentować, można go utworzyć samodzielnie.

Zespół części

Jak uszyć misia Tilda po wszystkich wzorów będzie gotowy? Aby rozpocząć, otrzymane wzory są przenoszone na materiał, dają niewielki dodatek szew około 0,5-0,7 mm wycięte wszystkie szczegóły. Następnie przejść do przetwarzania przedmiotu. Single Version cięcie szyć dużo szybciej niż niedźwiedzia o szczegółach. Aby to zrobić, należy wyciąć Części paszę szpilki krawieckie i w tej samej odległości od krawędzi nawierzchni szwu. W miejscach zaokrągleń cięć od krawędzi do pokładu tak, że produkt nie jest najeżonej. Zamiast oczka szycia szwów nie jest betonowa, produkt przez otwór wywijać, wypełniona syntetycznym wypełnieniem, położyć plastry uszy i szwów schludny pracę mety.

Podobnie zszywano, a wszystkie szczegóły drugiej misie wykonania. Wszakże są one zbierane w zabawki, chowając plastry na kawałki. Części Sew trzeba dokładnie tak jak nie było śladu szorstkich szwów i węzłów. Na otwarciu głowy otwarte za szyję, odpowiednio, a do tułowia, połączyć te dwie spacje. Zakładki nie są szyte w nitami, to samo odnosi się do występów zabawek. Wszystkie szwy są starannie zamknięte w czasie instrukcji montażu. I uczynić niezwykłą zabawkę, potrzeba tylko dokładności i dobrze zbudowany wzór Tilda.

Master Class „Tilda Miś” innych mistrzów może być tylko to, co nam potrzebne, ale łatwo można zrobić bez więcej informacji i doświadczeń. Należy zauważyć, że po utworzeniu co najmniej raz jak zabawki wiele pomysłów będzie spieszyć się swoim codziennym życiu i nigdy nie będą żyć w pokoju. Będziemy chcieli, aby tworzyć i tworzyć!

Zabawki miękkie we wnętrzu

Wszelkie zabawka Tilda łatwością zmieści się nie tylko we wnętrzu pokoju dziecka, ale również przyniesie jakiś romans i łatwość ustawiania salonu lub sypialni. Najważniejsze, że kolor pasuje harmonijnie do wnętrza, podkreślając ogólny obraz lub podświetlić jasnym punktem na ogólnym tle. Ponadto, bardzo często te zabawki wypełniający dodawany do ziaren kawy i pachnących ziół, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.