353 Shares 4843 views

Jasny i piękny kwiat dekoracji tkaniny z rąk

Pragnienie, aby uczynić ich życie piękną cechę wielu kreatywnych ludzi. Ozdobić nie tylko możliwe, do ich kraju pochodzenia lub ziemi, ale także ubrania. Na przykład, kwiat z tkaniny z rąk potrafi przekształcić zwykły top lub słomkowy kapelusz. Istnieje wiele opcji, jak to zrobić. Spójrzmy na niektóre z najbardziej udanych.

skręcone róże

Dokonywać takich loków jest bardzo prosta. Potrzebujemy jasnych kolorach tkanin i klej dopełnienie poliestru lub włókniną. Tkanina syntetyczna wyściółka do powielenia i pokroić w paski, które mają się toczyć bułkę i bezpieczne wątek. Nie staraj się dokręcić rolek ściereczką, pozostawić luki, nie gładkie krawędzie, więc róże uzyskuje się bardziej naturalne i skuteczne. Z tyłu lepszego uszczelnienia kręgi z filcu, można szyć szpilkę lub inny załącznik. Kwiat tkanina gotowy ręce.

bujne piwonie

Te kolory będą wyglądać lepiej na hairclip. Można zrobić kwiat z tkanki z własnymi rękami, a następnie wkleić go do spinki do włosów lub uszyć gumy. Aby dokonać takiego puszysty piwonia, potrzeba 1,5 metra szerokości tkaniny 14 cm. Jest lepiej, jeśli jest błyszcząca satyna, satyna lub tafta. Tylko krotnie pół ręczniki do twarzy na zewnątrz, aby uzyskać prostokąta 1,5 metrów na 7 cm. Następnie ma silny wątek w dwóch dodatków, a następnie szycie wzdłuż trzech krawędzi szwów na polewanie. Po zakończeniu zacisnąć nitkę i uzyskać kwiat. Teraz tylko wygładzić, jak trzeba go, kwiat z tkaniny. Ręce mogą nawet liści lub wstążki do dekoracji wykonana z tafty.

KANZASHI

Styl „KANZASHI” powinien znać igła kobiety, którzy próbowali zrobić kwiaty z tkanki własnymi rękami. Schematy jednostki te są bardzo różnorodne. Płatki mogą być okrągłe, ostre, dwu-, i tak dalej. Oto, na przykład, kwiaty wstążki satynowe i tkanki owijania. Każdy płatek otrzymuje się z kwadratu tkaniny, narożniki, które są przyklejone w pary z gorącym pistoletu. Opanowanie tej sztuki jest bardzo prosta, więc kwiat może rozjaśnić i worek, a obręcz dla dzieci.

filc

Brzegi filcu nie latać, więc zrobić kwiat z tkanki z rękami na to jest bardzo prosta. Wystarczy wyciąć odpowiednią ilość płatków, pięknie złożony i przyklejony do nich gorącej pistolet, aw środku wstawić piękną broszkę lub przycisku. Uzyskaj spektakularną dekorację na każdą okazję.

wniosek

Pokazuje wyobraźni, można zrobić nieskończoną różnorodność pięknej biżuterii. Te kwiaty mogą być wykonane ze skóry i zamszu, otrzymasz bardziej luksusową wersję wieczorem. Łącząc kwiaty z koralików, można dokonać uroczy naszyjnik, elegancko uzupełnia sukienka. Organza i jedwab wyglądają bardzo dobrze w takich pracach. I z amerykańskich bawełnianych jasne kolory można uzyskać młodzież i stylowe drobiazgi. Kwiaty z tkaniny – bardzo popularnej dekoracji. Twoja praca w tej kwestii będzie doskonałe prezenty dla przyjaciół i krewnych. Nawiasem mówiąc, podobne opcje w sklepach nie są tanie.