445 Shares 4845 views

Jak zrobić bukiet z ich rąk się zabawkami?

Pęczek wypchane zwierzęta … To brzmi dziwnie, ale, mimo wszystko, jest to trend w dziedzinie upominków i prezentów dziś jest bardzo popularny. A dlaczego nie? Każda dziewczyna, dziewczyna, kobieta, byłoby bardzo miło przeboleć czy nie piękny bukiet miękkich zabawek. Taki prezent jest całkiem możliwe, aby zrobić samemu. W tym artykule, będziemy wam jak uruchomić kilka zabawek własnymi rękami. Oglądać, czytać, uczyć się!

Produkcja miękkich zabawek bukiety wymagają wcześniejszego przygotowania. Musisz zdecydować, jaki rodzaj znaków pluszowych będą oparte na produktach i gotować je. Bardzo dobre dopasowanie, miękkie zabawki, breloczki. Są małe i dlatego w bukiecie można je umieścić wiele. Jest także możliwe stosowanie jako kompozycja główne postacie improwizowanego figury królików, niedźwiedzie, poczwarki. Mogą one być połączone, szycia lub zlepione wełny. Bukiet może składać się z 2-3 zabawek standardowym rozmiarze (12-15 cm wysokości), które są sprzedawane w sklepie Every dzieci. Należy zauważyć, że kompozycja może zawierać co dokładnie tych samych figur, i inne.

Aby bukiet z rękami na zabawki potrzebują tych materiałów: kawałek grubej rury pianki do wytwarzania uchwytu (można użyć bazy karton z folią do żywności lub film), drutu, kwiatowy, papier pakowy lub rag piękne tkaniny, papieru falistego, ozdobnymi ornamentami.

Bukiet zabawek z własnych rąk: realizacja podstawy

Styropian muszą zmniejszyć stożek, średnica dolnej części, które powinna odpowiadać na obwodzie rury kartonowej. Rozprzestrzeniać ten koniec gorącym pistoletu lub „Dragon” kleju „Titan”. Przymocowany do rurowego uchwytu. Gdy ten półwyrób wyschnięciu obtyanite tkanina lub papier pakowy, mocującą broń zszywek. Ponadto, każda zabawka w segmencie Pierce obszar noga drutu kwiatowym, których końce przekręci się wzajemnie i wstawić do bazy piany. Jako opcja do wykonania kilka zabawek własnymi rękami, zamiast drutu można stosować długie szpikulce bambus.

skład dekorowanie

Kolejna faza bukiet miś leży w jego dekoracji. Przestrzeń pomiędzy zabawka może być wypełniona kwiatami. Ponadto, mogą być naturalne lub sztuczne, wykonane z czekolady lub balonów kiełbasek. Pióro i cała masa trzeba zawinąć papieru falistego lub dekoracyjną siatkę. Bukiet z rękami na zabawki wykonane. Jest gotowy do proszę niedokrwienie uroczystość.

Jak zrobić oryginalne bukiety zabawek? Niektóre bardziej przydatne informacje

Zamiast rury kartonowe mogą być podstawą do korzystania z puli bukiet basket, karton lub kwiat. Ozdobić je z tkaniny, papieru, koronki, wstawić do piany, a dodatkowo wzmocnić zabawek, jak opisano powyżej.

Do całej kompozycji, pojawiającej się w jednej jednostce, podnosi zabawek i elementów dekoracyjnych połączone wzajemnie kolory i rozmiary. Na przykład, nie wygląda bardzo dobrze w jednej kompozycji różnej wielkości zabawek. Lepiej podjąć inną małe rzeczy, ale o tej samej wielkości.

Na każdej zabawki można umieścić na rodzaj spódnicy z brązowego papieru. To daje dodatkową siłę i objętość produktu.

Oryginalne bukiety z zabawek wykonanych własnymi rękami, będzie to wspaniały prezent dla swoich dzieci i przyjaciół. Niech Twój robótki przynosi radość innym!