269 Shares 7195 views

Pomysły dla inspiracji: co można zrobić z powłoki

Aby wspomnienia przyjemne wakacje nad morzem są zachowane w pamięci na długi czas, zabezpiecz je w rzemiośle wykonanych z muszelek. Wielu z was pewnie myślą, że jesteśmy oferując kupić gotowy produkt w miejscu, gdzie spędzić wakacje. I tu i tam. Zbierz się na plaży i przy różnych muszelek domowego marki z nich oryginalne pamiątki. Uwierz mi, zaangażowanych w ten biznes, masz dużo zabawy! Jak zrobić rzemiosła z muszli ze swoimi rękami, można znaleźć szeroki wybór informacji prezentowanych w artykule. Czytać, oglądać i być inspirowane.

Najbardziej oryginalny pomysł

Myślisz o tym, co można zrobić z powłoki? Z wyjątkiem pamiątek w postaci figur o różnych małych zwierząt, nic nie przychodzi do głowy? Następnie przeczytać wskazówki …

  • Dekoracyjny wazon. Jest to najprostszy, ale jednocześnie bardzo piękne ręcznie robione artykuł, który opiera się składać z muszelek. Wystarczy wyczyścić wysoki szklany pojemnik wlać piasek morski i top z pięknych muszli o różnych kształtach. Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem do wnętrza domu.
  • Świecznik – to kolejny oryginalny pomysł, który może być wykonany z muszli. Na co zbędne, aby przygotować sektor przezroczyste szklane, świec (wysokość i średnicę połowy naczynia), morze piasek, muszle. Piasek pojemność posypać na trzeciej wysokości, włożyć wtyczkę do niego. Dalsze leżał muszle, przyciskając je do powierzchni wosku. Zatem zadekoriruyte całą świecę. Ta przeróbka może być używany tylko jako element dekoracyjny w projektowaniu pomieszczenia lub jako stały atrybut romantyczną kolację. Jest rzeczą naturalną, że jest możliwe, aby spalić: wosk się roztopi i muszle i piasek wtedy można po prostu wyrzucić.
  • Paneli. Jeżeli wnętrze pomieszczenia urządzone w marynistycznym, jest dobrym rozwiązaniem, które mogą być wykonane z muszelek, jest to dekoracja ścienna „Marine Network”. Jest to tkanina pleciona z dużych komórek. W każdym z nich do angażowania różnią się wielkością i kształtem muszle. Do pracy trzeba liny lub grubą przędzę, dwa drewniane pałeczki o średnicy 2-3 cm, płaszczy, z cienką wiertła. Na całej długości prętów iw każdym otworów powłoki. Pomiędzy deskami poprzez otwory rozciągające liny pionowo i poziomo, łączące miejsca guzki szwów. Efektem jest sieć. W każdej celi związać powłokę. Wszystkie panele w stylu marynistycznym gotowy.

Motywy kwiatowe w produktach z muszli

Każdy produkt, który jest wykonany z muszli, mogą być ozdobione kwiatami wykonanymi z tego samego materiału. Dowiedz się, jak zrobić, gdy ten element, można ozdobić je różni swoje kreacje. Jak zrobić c kwiat z muszli? Będzie to wymagało 6-10 półkoliste muszle o różnych rozmiarach. Łącząc je ze sobą potrzebne ostre krawędzie do siebie. Gorący klej pistolet. Po pierwsze, należy dołączyć 3 największych w muszli rozmiaru, a następnie średnie, a najmłodszy 2 są przyklejone do siebie całkowicie wokół obwodu, tworząc centralną część kwiatu. To wszystko jest bardzo proste i łatwe.

Twoja uwaga, mamy przedstawiony tylko trochę przykład tego, co można wyciągnąć z własnej skorupie. Wykazanie wyobraźni, trochę cierpliwości i staranności, można dokonać ekskluzywnych przedmiotów, które będą ozdobą Twojego domu lub będzie wspaniały prezent dla przyjaciół. Twórczy nastrój ty!