121 Shares 9980 views

Spotkanie młodych ślubu (scenariusz)

Ten scenariusz – pomysł na to, jak zgromadzenie powinno odbywać się na ślubie młodych. Jest idealny jeśli para przychodzi do ślubu (lub po rejestratora) do restauracji (cafe domu). Można dostosować go do swoich potrzeb.


Co jest potrzebne? Ustaw prosta: instrumenty muzyczne (dla wzmocnienia dźwięku), kilka długich ręczniki dla gości, z kluczem pudełka, wstążki, okulary, trzy karty (osadzone w kopertach), mieszanina konfetti, chmielu, słodycze i monet do przelania młodego klapy z grzechotki. Starają się uczynić wszystko piękne, zabawy z entuzjazmem. Dla pary najważniejszego wydarzenia w życiu ich ślub będzie. Spotkanie młodych rodziców i gości jest bardzo symboliczne, ponieważ jest w rzeczywistości, jest wejście do nowego życia razem już.

Jak Toastmasters pięknie do gości?

Jeśli spotkanie młodych zaufania ślubu wiodącym, należy powiedzieć kilka słów o sobie, czyli spotkać się z gośćmi. To jest bardzo ważne. Do waszej uwagi – jednym z następujących: „Szanowni Państwo! Dobry wieczór, drodzy przyjaciele! Dziś zapraszamy do znaczącego wydarzenia. To dzień ślubu (imię panny młodej) i (imię pana młodego). Jestem zaszczycony, aby pomóc poruszać dzisiejszą uroczystość. Chciałbym przedstawić drogim gościom (toastmaster zwraca nazwy). Pytam was wszystkich, aby nie zapominać o znaczeniu i doniosłości dnia. Niech ludzie zapominają o futbolu, wędkowania i pracy. Niech kobiety pomolchat kryzysu, problemów rodzinnych, a ceny w butikach. Dzisiaj dajemy uwagę tylko na młodych, bo to jest ich jedyny dzień! Niech czują powagi i znaczenia terminu "

A teraz – sam scenariusz ślub (spotkanie młodzieży).

preludium

Podczas gdy para jest w urzędzie lub koronowany, gospodarz przygotowuje gości. Do czasu przybycia najmłodszych powinien już znać swoje działania i podjęcia odpowiednich miejscach. Jak tylko zatrzymuje samochód, odwiedzający budować korytarze napięte ręczników z samochodu do drzwi restauracji. Gdy panna młoda postawił stopę na ziemi, włącz muzykę – Chime dzwonów. Może być stosowany, oraz inne tło muzyczne. Na przykład, jeśli pana młodego – marynarzem dopasować dźwięk fal z mewy (fale miłości, szczęścia, szczery szczęścia). Dzwony jest przeznaczony do odstraszyć złe duchy. Podczas gdy młodzi są pod ręcznikami, goście krzyczą: „Tilly-gotowane, gotowane ciasto, oto one – młodej pary!”.

Spotkanie młodych ślubu. Rola rodziców

Ojciec i matka (a część pana młodego i panny młodej) powinny być na końcu korytarza, który został zbudowany z pomocą gości weselnych ręczniki. Svekrov musi zachować bochenek ( „chleb-sól”), matka-in-law – dwie szklanki związane z jasnym wstążka.
Tak szybko, jak młodzi są korzystne dla rodziców, gospodarz mówi: „Drodzy przyjaciele! Spójrz teraz na zegar! Niech ta chwila należy pamiętać na zawsze! Proszę powitać miłośników grzmot oklasków, bo uderzył godzinę – poszedł życie odliczania razem! Niech rodzice błogosławić swoje dzieci …”.

Młoda zerwać kawałek bochenka zanurza się w soli, dają siebie (po obróbce). Po odbyciu związanych szklanki wypełnione szampanem. Następnie można śledzić każdy ze znaków. Niektórzy ludzie wolą, aby rozbić okulary jak tylko staną się one puste (na szczęście), podczas gdy inni uważają, że jest to talizman, który chcesz zapisać (jeśli nagle przerwa, potem niestety lub separacja). Lepiej skonsultować się wcześniej z młodymi.

Powraca Tamada: „A teraz nadszedł czas, aby nawiązać ręcznik na rękę panny młodej i pana młodego. Zobaczmy, ile węzłów będzie matchmakers! Cóż, goście, liczymy jak nakazał wielu rodziców wnuki?”.

Wtedy młody bliżej wejścia (można je przeprowadzić, biorąc ręcznik). Znowu mówi Tamada: „Drodzy Nowożeńcy! Do tego dnia, każdy z nich miał swoją własną, oddzielną drogę. Dzisiaj trzeba w końcu dołączył do ich serc kochających. Twoja droga od teraz muszą być udostępniane. Niech kroki zawsze pewni kroki – synchroniczne i oświetla drogę Jasna gwiazda miłości. Dziś powinno być jedyną przeszkodą na drodze!”.

Spotkanie młodych na weselu dzieje. Przed pierwszym nowożeńcy rozwijanego wstążką (zrobić lub świadków lub gości). „Zelena taśmy – linia podziału pomiędzy pojedynczym życiem i małżeństwem. Tak, można zostawić przyjaciół i przyjaciółek, wolny i beztroski życia. Przed krok na tej granicy, pomyśl – jeśli chce się pożegnać z beztroskim i nieostrożnym życia i zapoczątkować nową, pełną odpowiedzialnością? Więc jedynym rozwiązaniem …”. Młoda podnosi młodej kroki nad taśmę (lub po prostu krok nad nim razem). W tym czasie goście wybuchają petardy, grzmoty Grzechotki, dudyat w rurach (toastmaster powinny rozpowszechniać je z wyprzedzeniem).

„Cóż, na pewno ta linia kciuki. Tak będzie. Nie zniechęcaj się przez hałas – byliśmy oddestylowano od ciebie złe duchy ze złym duchem, niech nie uniemożliwić. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka dla swojej rodziny. Ten pas z przewidywaniami, wybierz kopertę”. Proroctwa są również przygotowane z wyprzedzeniem i są inwestowane w pięknie urządzonych kopert.

Co przewidywania może być? Na przykład, co następuje: „full cup”, „zrozumienia i harmonii”, „miłości i harmonii”. Pofantaziruet. Koperta, które wybiorą młody, razem, będzie prognoza dla pary. Proroctwo jest głośno czytać. Podczas młody Bid Otwarcie obsypany monety, chmielu, konfetti, słodyczy.

Trzecią przeszkodą jest wskazywany przez inną taśmę. Jej trzymać świadków. Rodzice w tym czasie odbywają się w hali.

Moderator: „A to nie jest przeszkodą, że jest to pierwszy krok na drabinie życia. Transcend ją i rosnąć razem, idąc ręka w rękę. Niech każdy krok, z każdym mijającym roku swojej miłości stają się silniejsze, a dobre samopoczucie wzrasta. Powodzenia !!!”.

Narzeczeni krok ciągu ostatniej taśmie i odbyła się w hali, gdzie ich rodzice czekają. Podczas gdy młodzi prowadzą dalej: „I będzie utrzymać większość rodzimych ludzi – rodziców. Teraz w ich oczach – łzy. Ale ta radość, szczęścia, dumy dla Ciebie! Czcić go z wdzięcznością do szczęścia, które jest teraz płonący w twoich oczach, bo jest w stanie wychowywać i kształcić się, a dziś błogosławiony rodzinę szczęśliwe życie!”. Młodzi rodzice kłaniając się trzykrotnie. Toastmasters wita gości przy stole: „Drodzy goście! Młody wita w tym pokoju i zaprosić do stołu ślub!”.