124 Shares 2197 views

Prezenty dla gości na ślubie – użytecznym tradycja!

Wcześniej, prezenty dla gości na weselu podano tylko w Europie i Ameryce. Obecnie tradycja ta staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Te dary są znakiem wdzięczności od nowożeńcy dla gości przyszedł do ich ślubu. Tradycja ta jest bardzo dobra, a to pomaga, aby pokazać szacunek i troskę o każdego z uczestniczenia w uroczystości.


Tradycyjnie, prezenty dla gości w pudełkach cukierków ślub nazywane są (z francuskiego Bonbon -. Cukrowa). Są one wydawane w formie małych pudełkach lub workach, w których ukryte są słodycze. W zasadzie, projekt i napełnianie opcjach można ustawić. Dopuszczalna aby były takie same dla wszystkich, ale jest możliwe, niektórzy z nich podkreślają coś specjalnego, aby pokazać znaczenie tych lub innych gości. Podstawowa zasada rejestracji takich prezentów – to korespondencja jest ogólny styl ślubu.

Pamiętaj, że prezenty dla gości na wesele rozpoczyna się od zaproszenia, które ludzie będą widzieć przez jakiś czas, aż do uroczystości. Będą one znakiem rozpoznawczym ślubu, ponieważ powinien on promieniować ducha.

Co do takich prezentów jak pudełka cukierków, dekoracji, która istnieje bardzo wiele. Nazywane są komplementy. Ponieważ tradycja ta jest uważana za nowy do nas goście często myślą, że pudełka cukierków są częścią wystroju wnętrz, a nie wziąć je ze sobą. Ponieważ ich mocy, aby dać i że w końcowym triumfie. Najwygodniejszym dla prezentacji jest czas, kiedy para jego mowy końcowe.

Prezenty dla gości na wesele mogą być wydawane w formie nagród za udział w konkursach. Ponieważ ślub to święto rodzinne, należy to zrobić jak najmniej możliwych konkursach, sugerując konkurencji. Każda ze stron ma obowiązek dać nagrody, prezenty powinny być takie same. Pamiętaj, że tanie nie znaczące drobiazgi – to zły wybór. Dar powinien być niezapomniany. Tak, w tym celu odpowiednie magnesy z wizerunkiem młodych lub miękkich zabawek, haftowane z imionami pary młodej i datą ślubu.

Ogólnie rzecz biorąc, te pamiątki są bardzo zróżnicowane. Najważniejsze – nie być banalne i nie opadają na zły smak. Prezenty dla gości weselnych może być następująca:

  1. Można zrobić małe kalendarze, na których obraz nowożeńcy. Ten dar jest opłacalny, a jego produkcja nie zajmie dużo czasu.
  2. Jako odznaki pamiątkowej jest idealne z jakiegoś komiksu tematu, przedstawiających gość lub nowożeńcom.
  3. Czy nawet być stosowany jako prezent pęku kluczy. Ten niewielki, ale pamiątka pomóc goście przez długi czas utrzymać przyjemne i radosne doświadczenie ślubu. Materiał na breloku produkcji może wybrać dowolny początkowy i końcowy z porcelany z tworzywa sztucznego. Wszystko zależy od możliwości finansowych i fantazji bogactwa.
  4. Prezenty dla gości na wesele może być przedstawiony w postaci słodyczy (cukierki, ciastka, ciastka, czekoladki). Mogą być one zamknięte w opakowaniu, które zawiera nowożeńców fotografii, symbolikę ślubu lub tylko zdjęcia z życzeniami dobrej powiedzeń.
  5. Oryginalny prezent będzie wykonana z materiałów mydlanych. Może to być mydło w kształcie serca lub czekoladek, że będzie zadowolić swoich gości i będzie główną ozdobą łazienki.
  6. Jest również bardzo przyjemny i zabawny upominek będzie portret, zrobiony w formie komiksu. Tylko żart nie powinien być zły. I że dar zamienia obraza. Aby ją stworzyć, można zaprosić do portrecista ślub kto sporządza karykatur. Pisze do triumfu portrety wszystkich gości i para następnie zaprezentują na koniec uroczystości.

Dar najważniejsze – nie cena, a oryginalność i uwagę. Im bardziej interesujące jest to, tym lepiej będzie odbierać gości.