583 Shares 8143 views

konkursy ślubne dla gości

konkursy ślubne dla gości, aby pomóc stworzyć łatwą i swobodną atmosferę święta, gdy nie chcesz, aby wakacje dobiegły końca, gdzie każdy śmiech, rozmowy, coraz bliżej i bardziej zaznajomieni ze sobą. A to będzie kosztować tylko jeden oglądania wideo ślub kilka tygodni! Ryki śmiechu i morze żywe wspomnienia swoich gości zostaną dostarczone.


Konkursy na ślub nocy trzeba przygotować z wyprzedzeniem, aby omówić z mistrzem ceremonii i mieć pewność, aby zaoferować mu swoje opcje. Rozpocznij najlepiej z neutralnych opcji dla gości rozgrzane i rozluźnione. Ale śmieszne konkursy ślubnych znajdą najlepszy w drugiej połowie uczty, kiedy wszystko, ale podekscytowany alkoholu, jedli i są gotowe do zabawy z serca.

Prezent dla młodych

Gracze dzielą się na pary i dołączyć je związać ręce – pozostaje wolny, tylko prawa ręka z jednej strony, a drugi po lewej stronie. Teraz uczestnicy mają głośnomówiącego pakiet „prezent” dla młodych: owinąć puste pole pięknej papier pakowy i związać wstążką. Która para obsługiwane szybko i dokładnie – i wygrała.

szczęśliwy kolorów

Goście tworzą krąg. Tamada mówi na przykład: „Touch czerwony”, a gracze muszą, tak szybko jak to możliwe, by dotknąć rzeczy w pokoju lub ubrania każdemu prawo koloru. Jeden którzy odpowiedzieli ostatni – jest wyeliminowane. Kolory zmieniają się, gra wzrost prędkości.

tor przeszkód

Musimy niektórzy chcąc się do konkursu. Przed nimi umieścić „przeszkody”: Liny, krzesła, bale, butelek. Zadanie – aby pamiętać, gdzie się znajduje, a następnie przejść przez pokój, z zawiązanymi oczami, aby nie dotknąć dowolny temat. Ale główną atrakcją gry jest to, że gdy oczy uczestników z zawiązanymi oczami, a następnie delikatnie usuwa przeszkody. Bardzo zabawny wygląda kiedy gracze starają się obejść lub przekroczyć nieistniejących obiektów.

Można wydać śmiesznym i dynamiczne konkursy dla gości weselnych przy użyciu atrybutu tani – balony. Oto niektóre z rozrywki.

pęknięcie balonu

Jest to prosty konkurs, w którym ludzie chcą uczestniczyć częściej. Zdaniem lidera zespołu, gracze zaczynają nadmuchać balony. Kto pierwszy wybuch ball – wygrał. Konkurencja będzie więcej zabawy, jeśli kulki odebrać mocno lub bardzo duże.

Przychodzimy, Pierce

Im więcej osób weźmie udział w konkursie – tym lepiej. Na każdym tie nogę na murawie. Zadanie – wybuchnął balony z innymi graczami, zachowując jej własne. Kto był ostatnim piłka całości – bohatera.

piłka nożna

W czasach młodzi mężczyźni związany ziemniaka na sznurku, tak aby nieco nie dotrzeć do ziemi. Umieścić dwa krzesła – będzie to brama, a piłka nożna to piłka. Teraz biegunach ziemniaka bez używania rąk, trzeba uderzyć piłkę i strzelić gola.

Jak pokazuje praktyka, wielkim sukcesem cieszył konkursy weselne dla gości z elementami tematów i przebrania dla dzieci.

amator mleka

Uczestnicy przylega do głowy i maski podane butelkę piwa lub koktajl ze smoczka. Ich celem – jak najszybciej wypić zawartość przez smoczek.

Super-niani

Wybór dwóch graczy. Jednym z nich jest „baby”, a drugi – „Tato” „Tato” teraz trzeba nosić pieluchy, przespacerować się, śpiewać kołysanki, aby uspokoić i jego okruchy – „synku”

konkursy ślubne dla gości w formie loterii są bardzo podniecony i hałaśliwie. Na przykład, gospodarz niech Skarbonka na kole i powiedział: „Każdy człowiek hojny niech rzucić każdą monetę, ile to nie przeszkadza. Skarbonka otrzyma ten, kto może być dokładnie nazwie, ile pieniędzy w to. " A jeśli jeden z gości odgadnąć ilość nie mogła, to skarbnica są młode.

I wreszcie, można wydać grę z zastąpienia słów. Kobiety są zaproszeni, aby wymienić dziesięć zwierzęta, ptaki i owady, które Toastmaster zamienników do listy sugestii. Potem to samo pytanie jest zadawane mężczyzn i napełniony inną listę. Toastmaster następnie odczytać na głos to, co myślą panie swojej kawalerii:

Sympatyczny jak …

Troska jako …

Silny jak …

Co ludzie myślą o swoich kobiet:

W samochodzie, ponieważ …

W domu, jak …

Z dziewczyną, jak …

Jeśli święto skrypt wakacje będą dobrze przemyślane i zorganizowane, ślub będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla nowożeńcy i goście będą zadowoleni, aby pamiętać, mający wielki dzień.