570 Shares 7970 views

Rosyjski biathlonista Rostowcew Paweł Aleksandrowicz: biografia, osiągnięcie

Małe miasteczko w regionie Vladimir o poetyckiej nazwie Gus-Crystal przedstawiła sportowym świecie pięknej sportowiec, który mógł pozostać na zawsze w sercach fanów biathlon naszej planety. To Rostowcew Paweł Aleksandrowicz. Rok urodzenia sportowca – 1971 th urodziny – 21 września. Jeśli uważasz, że wschodnią horoskop, męskiej dziewicy, urodzony w roku świni, ma więcej talentu, który może odblokować pełną podczas swojego życia z powodu ciężkiej pracy i naturalnego wrodzonego uporu. Taka cecha jest w pełni zgodny sposób życia Pavel Rostovtsev. Nie tylko mają talent od urodzenia, jest o wiele bardziej ważne, aby być w stanie wykorzystać je w całości. Kariera sportowa Paul służy jako doskonałe potwierdzenie tej tezy.

Co mu jest, słynny rosyjski biathlonista Rostowcew Paweł Aleksandrowicz? Wzrost sportowiec – 187 cm, ciężar – 80 kg. Atrakcyjny mężczyzna w sile wieku. Posiada wykształcenie wyższe, przez specjalność – inżyniera mechanika. Jak udało mu życie? Co udało mu się osiągnąć? Ten dowiesz się czytając artykuł.

dzieciństwo

Żyjąc w mieście Gus-Crystal aż do 1977 roku, rodzina Rostovtseva postanawia przenieść się do Witebska. To właśnie w tym mieście, Paul poszedł do pierwszej klasy. Trzy lata później – nowe przejście. W 1980 roku Paul i jego rodzice są w małej miejscowości Kovrov, Vladimir regionu. To właśnie w tym mieście, Paul zaczyna się poważnie zaangażować się w sporcie. W prowincjonalnym miasteczku nie mają wiele możliwości, aby rozpocząć karierę bokserską. Decydującym czynnikiem była czynnikiem, który papież Paweł Aleksandr Nikołajewicz Rostowcew, zyskując grupę dzieci do pracy w dziale sportowym w nartach. Tak więc pierwszy trener Rostovtseva można bezpiecznie założyć, że jego własny ojciec.

Pierwsze kroki w biathlonie

Biathlon pierwotnie nie było pytanie. Rostowcew Paweł Aleksandrowicz robi narciarstwa biegowego, wolą działać na długich dystansach. Gdy Paweł miał czternaście lat, nie było możliwości, aby spróbować swoich sił w przylegające do sportu wyścigowego ski – biathlon. Nowy sport tak zrobione Pawła, że czysta nartach na backburner. Teraz wszystkie myśli nastolatek były tylko o biathlonie. Na początku było bardzo trudno – który wyglądał pewni na Rostovtsev toru nie stabilny strzelanie, miały negatywny wpływ na końcowe wyniki zawodów biathlon. Ale wysoki potencjał młodego sportowca był widoczny specjaliści biathlon. W pewnym momencie stało się jasne, że Rostowcew Paweł Aleksandrowicz przerósł poziom prowincjonalnego Kovrova. I aby rozwijać zawodowo, trzeba coś radykalnie zmienić w swoim życiu. Na radzie rodzinnym zdecydowano się przenieść Pawła do Krasnojarska.

Początek kariery zawodowej

Jednym z ważnych argumentów Poruszanie się w Krasnojarsku, był fakt, że osobisty interes w Pavel Rostovtsev pokazał słynny trener Biatlon – Valery Stolnikov. Praca z Stolnikova niemal natychmiast zaowocowało. Był laureatem wielu zwycięstw na konkursach krajowych biathlon. I już w 1995 roku, po przeprowadzce do Krasnojarska, przyczyny Pawła pod szyldem reprezentacji.

Rosyjski zespół w biathlonie

Pod koniec 1995 roku, w mieście słowackiego Osrblie wziął debiut Pawła w Pucharze Świata w biathlonie. W wyścigu wzięło udział ponad osiemdziesięciu zawodników, a honorowy był dziewiątym miejsce, zajmowane przez rosyjskich biathlonistów w swoim debiutanckim wyścigu. Wreszcie Rostowcew Paweł Aleksandrowicz, którego biografia jest przedstawiona uwagę artykuł, zakorzenione w drużynie narodowej w sezonie 1996-1997. W tym samym sezonie, pierwszy osobisty sukces na arenie międzynarodowej. Pierwszy wyścig sprint World Cup 1996-1997, Paweł przyniósł trzecie miejsce, a następnego dnia w dążeniu Rostowcew poprawia swoją pozycję, finishiruya na drugim miejscu. Rostowcew Paweł Aleksandrowicz – biathlonista którzy poważnie sztab szkoleniowy jako głównego kandydata na wycieczkę do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Nagano.

Utrata bliskich

Jednak plany te nie wyszło. Na wiosnę 1997 roku w wypadku samochodowym zginął tragicznie Valery Stolnikov – trener, odkryć biathlon świat Pavel Rostovtsev. Na jesieni tego samego roku Paweł czeka na kolejny poważny szok. Życie trwa ojca Pawła, Aleksandr Nikolaevich Rostovtsev. Psychologiczny wstrząs doświadczane przez Pawła, miał negatywny wpływ na jej wynik. O zespole Biathlonie w momencie zapomniał.

Wydostać się z depresji Paul pomógł swoją przyszłą żonę, również biathlon, Julia Dykanyuk. Ona, wraz z nowego trenera Pawła, Konstantin Iwanow, pomógł sportowca, aby znaleźć się, nigdy.

Triumfalny powrót do drużyny narodowej

W sezonie 1998-1999, Rostowcew znowu jest głównym uczestnikiem zespołu Biathlonie Rosji. W związku z wynikami sezonu Cup, Paul staje się właścicielem prestiżowego Mały Kryształowy Glob w poszczególnych wyścigach mistrzostw. W tym samym sezonie Paul przyszedł pierwszy sukces na Mistrzostwach Świata. Na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Holmenkollen w Norwegii 2000, w pierwszym wyścigu sprintu 10 km, Paul zdobył srebrny medal. Następnego dnia, w dążeniu Rostowcew był ponownie drugi, tracąc tylko trzy sekundy mistrzem z Niemiec Frank Luke. Kolejny wyścig był masowy na 15 km. Po raz kolejny srebrny medal. Mimo to, jego złoty medal na tym mundialu, Paul wygrał. Jako część sztafety Rosji, on wreszcie, czwarty etap, pokazał wielki norweski William E. Borndallena.

podwójny złoty

Prywatna złoto w mistrzostwach świata przyszedł w kolekcji Pawła po zdarzeniu w Pokljuka, Słowenia w 2001 roku. Już w pierwszym wyścigu dziesięć wyścigu nasz sportowiec nie była równa. Ich sukces, Paul opracował następny dzień. Pogoń wygrała kolejne zwycięstwo ze znaczącą przewagę nad konkurencją. Te mistrzostwa był najbardziej udanym w karierze Pawła. Dwa złote medale mistrzostw uzyskanych w ciągu dwóch dni – wynik, zasługuje na szacunek.

kapitan

Stabilność wyników i postępów w największych zawodach na świecie miało pozytywny wpływ na władzę Pawła. Od 2000 roku był kapitanem reprezentacji w biathlonie. Sezon 2001-2001 lat z powodzeniem rozwija się na Pawła. Pokazuje na mundialu konsekwentnie wysokich wynikach dla Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City nadaje Pawła jako jeden z głównych faworytów konkursu Biathlonie. Jednak przeżywa ogromną presję psychologiczną, zawsze jest w centrum uwagi fanów i dziennikarzy, Paul provalno odbyło się pierwsze Igrzyska Olimpijskie. Szczególnym rozczarowaniem była sztafeta, w których jest to niefortunne strzelanie Pawła w ostatnim etapie pozbawiła nasze szanse zespołu na medale olimpijskie. Rozczarowanie nieudanym występie na olimpiadzie był tak wielki, że zakończenie sezonu, Paweł miał bardzo nieudany. Był brakowało realną szansę na wygranie Pucharu Świata.

Zakończenie kariery sportowej

W następnym sezonie przyniósł sportowiec ciągłe rozczarowanie. W ciągu zaledwie kilku lat aktywa Pawła – tylko jeden się na podium w poszczególnych wyścigach. Stało się to na mundialu w Anholtse gdzie w środkach masowego początku, Paweł zajął drugie miejsce. Coraz częściej zaczęły pojawiać się w Rostovtseva myśli zakończył swoją sportową karierę. Ponadto, w 2004 roku w szkoleniu Pavel Rostowcew dostał tyle poważne obrażenia i został zmuszony do pominięcia cały trening przed sezonem. Jednak wrodzony upór pomógł Pawłowi, aby powrócić do świata elity biathlon i uzyskać zasłużony medal. Stało się to na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 w Turynie we Włoszech. Jako część sztafety, Paul dobrze przeszedł trzeciego etapu, który pozwalał rosyjski zespół wygrać olimpijski srebra. Ten sezon był ostatnim dla Pawła Rostovtsev jako zawodowy sportowiec.

Życie po karierze sportowej

Po zakończeniu kariery zawodowej, mistrzem świata trzykrotny Rostowcew Paweł Aleksandrowicz nie pożegnać się ze sportem. Przebywa w sporcie zawodowym jako pracownik administracyjny. Zaproponowano mu stanowisko szefa Agencji Terytorium Krasnojarska Kultury Fizycznej i Sportu. W 2009 roku Pavel Rostowcew został wybrany wiceprzewodniczącym rosyjskiej biathlonie Unii. Na wiosnę 2011 roku Pavel Rostovtsev postanawia iść do coachingu. Został mianowany trener Biathlonie zespołu kobiecego Rosja. Jego obowiązki obejmowały szkolenia sportowców broń. Pracując w tej pozycji przez trzy lata, Paweł przeszedł na emeryturę w 2014 roku, wraz ze sztabu szkoleniowego, Wolfgang Pichler. Również aktywa Pavel Rostowcew ma pracę w klubie rugby „Krasny Yar” z miasta Krasnojarsk i stanowisko ministra sportu w regionie Irkucka.

Rostowcew Paweł Aleksandrowicz: życie uczuciowe

Paweł w swoim życiu był dwukrotnie żonaty. Pierwsza żona Pawła, Julia Dykanyuk też zawodowo w biathlonie. Paweł i Julia spotkali się na zgrupowaniu w 1994 roku. Kilka lat stosunki między nimi były szczególnie przyjazny. Łańcuch tragicznych wypadków, które miały miejsce w życiu Pawła w 1997 roku (śmierć ojca i śmierć trenera), pogrążony w głębokiej depresji sportowca. To była Julia Dykanyuk stanie pomóc Paulowi przezwyciężyć ten trudny okres życia. W kwietniu 2000 roku, formalnie zarejestrowany ich związek.

Czy Rostowcew Pavel Aleksandrovich dzieci? żona Julia dała mu syna przed ślubem. W czasie oficjalnego ślubu mieli syna cztery miesiące, Alexander. Julia musiała poświęcić karierę dla dobra życia rodzinnego. Zwłaszcza w 2006 roku, młoda para miała drugie dziecko. To był kolejny chłopak. Rodzice nazwał go Artemije. Straszny cios dla rodziny była wiadomość, że Julia zdiagnozowano białaczkę. Wszystkie próby radzenia sobie ze strasznej choroby okazały się bezowocne. W wieku 35 lat Julia zniknęła.

W 2011 roku Pavel Rostowcew zawarł drugie małżeństwo. Jego żoną była Olga Turovets. Dzięki niemu, Paul spotkał się w swoim rodzinnym mieście Krasnojarsk. Przyszła żona Pawła na edukację był prawnikiem, ale pracował jako redaktor w kanale regionalnym „Afontovo”. Wprowadzenie stało się podczas kręcenia programów telewizyjnych z udziałem Pawła. Od jakiegoś czasu przyszli małżonkowie spotkali, a w 2011 roku zdecydował się oficjalnie zarejestrować swój związek. To Olga Paweł pomógł podjąć trudną decyzję dla niego na czele rosyjskiej reprezentacji biathlon.

Teraz Paweł, 45 lat, i nie ma wątpliwości, że nie tylko słyszeć o tego wielkiego sportowca, został przedstawiony do rosyjskich sportów wiele zwycięstw.