759 Shares 1263 views

Konstrukcja i dane techniczne „Nissan Nout” nowa generacja

Wiosną ubiegłego roku, w ramach międzynarodowego avtofestivalya w Genewie debiut nowej, drugiej generacji legendarnego tytułu japońskiego hatchbacka „Nissan Nout”. Charakterystyka techniczna nowych elementów, a jego konstrukcja, według kierownictwa firmy, zostały radykalnie zmienione. Jak skutecznie się wyróżniało ten gorący „hatch”, a jeśli cena się zmieniła? Specyfikacje „Nissan Nout”, a jego konstrukcja jest opisany w dalszej części tego artykułu.


hatchback zewnętrzny

Pojawienie japońskiej nowości faktycznie przetworzone. W porównaniu do swojego poprzednika, nowa generacja hatchback II stał się bardziej pewny siebie i szczupły, o czym świadczy nowej kraty i reflektorów ogromne kształt wielokąta. W zasadzie, taki wyraźny relief jest obecny w absolutnie wszystkich częściach ciała. Nie uszło uwagi nawet na skrzydłach bocznych projektantów, dając im nadzwyczajne formy usprawnione i nowoczesne. Szczególną uwagę zwraca się linię boczną. Tutaj inżynierowie zdecydowali się pójść do eksperymentu poprzez otwór pół-metrowy w organizmie drzwi, będzie w dalszym ciągu aż do tylnych świateł oświetleniowych. Dobrze, pojawienie się drugiej generacji „Nissan Nout” zasługuje na nic się czym chwalić.

parametry techniczne

„Nissan Nout” 2013 jest wyposażony w całkowicie nowej gamy jednostek napędowych. Zawiera on aż trzy silniki benzynowe. Wśród nich najmłodszych jest zespół wtryskiwacza 1,2 litra pojemności 80 „koni”. Skłonność do takiego silnika bardzo ekonomiczny – nie więcej niż 3,6 litra na „hundred” w cyklu mieszanym.

Drugi silnik 98 jest mocna jednostka z taką samą objętość 1200 „kostek”. Dzięki skromnej wydajności, ma on dość odpowiedni zużycie paliwa – 4,3 litra na sto kilometrów.

Górny silnika podczas jego objętości roboczej 1500 „kostki” ma moc 90 l. a. Dzięki swoim właściwościom technicznym zużycia paliwa nie przekracza 5 litrów (na paszportu – 4,7 litrów „hundred” w cyklu mieszanym). Nawiasem mówiąc, to urządzenie jest używane na terenowy słynnego „Reno Daster”, który ma również doskonałe osiągi.

„Nissan Nout” i transmisja

Jak dla przekładni, w wersji rosyjskiej będzie dostępny „Nout” z CVT i manualną skrzynią biegów w 5 etapach.

Dynamika „Nissan Nout”

Silnik z nowych elementów jest bardzo wysokiej porywający i sportowy. Nawet najsłabszy silnik 80-konny „Nissan Nout” przyspiesza do 168 kilometrów na godzinę, bez żadnych problemów. Najmocniejszy silnik zapewnia prędkość 183 kilometrów na godzinę.

Jak widzieliśmy, właściwości techniczne „Nissan Nout” jest doskonała, ale czy to wpływa na koszty?

cena samochodu

W Rosji, cena podstawowej wersji drugiej generacji „Nissan Nout” to 529 tysięcy rubli. Dla „top-end” opakowania będzie musiał zapłacić około 704 tysięcy rubli. Jeśli porównamy te wartości z innych samochodów w tej klasie, możemy śmiało powiedzieć, że nowa „Nout” jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i, co najważniejsze, atrakcyjny wygląd przednie koła hatchback na rynku krajowym.