168 Shares 6812 views

Wybierz przydatne aplikacje na Androida

Kupując dowolne urządzenie otrzymujemy "surowe" urządzenie, które musi być uzupełnione różnymi programami i aplikacjami, aby w pełni wykorzystać jego moc i funkcjonalność. Niezależnie od tego, co wpadło w nasze ręce – laptop, tablet lub smartfon. Przecież to tylko pierwsze telefony komórkowe, które miały dwie funkcje: połączenia i wysyłania wiadomości SMS, nadal można było grać "węża" lub tetris. Zastanów się na przykład, jakie są przydatne aplikacje dla Androida.


Co powinien każdy szanujący się użytkownik zainstalować w swoim smartfonie z mobilnym systemem operacyjnym "Android"? Przede wszystkim jest to Zaawansowany Kreator Zadań, program, w którym można przeglądać, które aplikacje działają w tle. Jeśli nie są potrzebne w danej chwili, istnieje możliwość ich zamknięcia, zmniejszenie obciążenia procesora i baterii. Można także skonfigurować uruchamianie i listę ignorowanych aplikacji.

W najlepszych aplikacjach na Androida musisz dodać narzędzie Astrid. Zmienia smartfon w potężny i wszechstronny organizator. Synchronizuje się z programem Outlook i Google Tasks.

Na trzecim miejscu – EverPaper narzędzia. Ten produkt zapewnia dostęp do usługi Instapaper, która umożliwia zapisanie różnych stron internetowych w celu późniejszego przeglądania. Możliwe jest zapisanie ich w pamięci podręcznej i przeglądaniu bez Internetu.

Czwarta linia z listy "Przydatne aplikacje dla Androida" jest bardzo wygodnym i wielofunkcyjnym odtwarzaczem DoubleTwist. Jest najlepszy w swoim rodzaju dla "androidów".

Piąte miejsce zajmuje radio online Slacker Radio. Możesz wybrać muzykę z 120 stacji, a jeśli chcesz utworzyć własną stację radiową.

Szóste miejsce zajmuje bardzo ważne w obecnym czasie użytkowe Mint, z którym właściciel karty bankowej ma możliwość śledzenia wszystkich transakcji na swoim koncie. Możesz płacić za towary i różne usługi, zawsze wiedzieć, ile pieniędzy jest wydawane, a ile – pozostało na koncie.

W siódmym miejscu jest księgarnia Kindle. Z jego pomocą można dostać się do ogromnej ilości bezpłatnych książek, których nie można ponownie przeczytać nawet przez resztę swojego życia.

W popularnych aplikacjach na Androida zawiera NewsRob. Głównym celem tego produktu jest przeczytanie kanałów RSS. Po przeczytaniu wielu różnych wiadomości można wysłać e-mailem na Twitterze.

Dziewiąte miejsce za bardzo popularne w ostatnich czasach – Dropbox. Ten program umożliwia przechowywanie różnych plików w chmurze , w tym dokumentów, pracy z nimi lub pobieranie z dowolnego urządzenia, niezależnie od systemu operacyjnego.

Dziesiąte miejsce, ostatnie w naszej małej ankiecie, należy do Google Voice. Przydatne aplikacje dla Androida nie mogły być wykonane bez takiego narzędzia, które umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości głosowych i tekstowych. Musisz płacić tylko za ruch internetowy. Do tej pory program działa tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w niedalekiej przyszłości będzie publicznie dostępny, firma Google zdecydowanie obiecała to.

Więc zapoznaliśmy się z kilkunastoma programami, które są honorowo nazwane "użytecznymi aplikacjami dla Androida". Musimy również wziąć pod uwagę, że wszystkie powyższe narzędzia są całkowicie bezpłatne.