759 Shares 6636 views

stoły warsztatowe metalowe własne ręce: Rysunki

Jeśli lubisz pracę z rąk, ławka będzie bardzo pomocne. Taka struktura metali mogą być wykonane niezależnie od siebie. składać się będzie z góry stołu, która jest wzmocniona na metalowej ramie.


Cechy konstrukcyjne produktu

Warsztatowy może być metaliczny stolarki lub instalacyjnych. Pierwszy typ jest dość proste do wykonania, ale na powierzchni blaty mogą pracować wyłącznie z drewnianymi detalami. Taki przykład wykonania zakłada, obejmują produkty z drewna lub leczonego linoleum. Gdy próbuje działać na przedmiocie z Workbench powlekania metali pochłoną oleju i uszkodzenia powierzchni wiórów. Stół roboczy wykonany z drewna, a więc nie są tak stabilne, w porównaniu z metalami.

W garażu są najczęściej używane do projektowania narzędzi. Z pomocą tego urządzenia mogą pracować z elementów metalowych. Ten mebel w studiu jest uniwersalna. Ważne jest, aby zidentyfikować przed rozpoczęciem prac do blatu lub internat.

Zalecenia dotyczące pracy

stoły warsztatowe metalowe będą musiały w ramach podverstache, okładka, i biurka. Przedostatnia pozycja musi być obdarzony desek trójwarstwowych. konstrukcje metalowe wytwarzane z MDF lub grubego forniru, który jest następnie pokryty metalowym ostrzem. Ważne jest, aby wykluczyć obecność ostrych krawędzi, które mogą znajdować się w blacie uniemożliwiających zranienie. Ważne jest, aby zapewnić, że szuflady będą potrzebne do przechowywania sprzętu. Konieczne jest, aby wyposażyć te elementy przewodnika, który zapobiega przypadkowemu upadek. Jeśli istnieje potrzeba, aby chronić ściany, która będzie ustawić stół, może być zainstalowany na specjalnym ekranie.

Nogi powinien mieć dużą powierzchnię, a także posiadają doskonałą wytrzymałość. Ich dalsze wzmocnienie siebie na dole. Na skrzyżowaniu zaleca się umieścić półkę do farb, dużych instrumentów, komponentów. Najczęstszymi warsztatowe stalowe są wyposażone w dwa dyski, które mają przepisy dotyczące zatrzymania. Ważne jest obecność śruby mocującej.

Preparat przed rozpoczęciem prac

Stół roboczy metalowe mogą mieć różne wymiary, ale najbardziej optymalne można stosować szerokość 60 cm. Następnie długość może być równa 1,5 m. Zaleca się tuszy z profilowanej rury lub części z metalu. Obok stołu powinny być umieszczone gniazd i źródeł światła. Do cięcia metalu najlepiej stosować szlifierek. Przygotować kątowników metalowych, których grubość wynosi 3 cm, wielkość musi być równa 40 x 40 mm. Pasować i profili stalowych, który ma przekrój poprzeczny 30 x 50 mm. Będzie potrzebował taśmy metalowej , aby zablokować pulpit do ramy.

Gdy wytwarzane metalu warsztatu w garażu z rękami, blat prowadzi się na ogół w suchym płyt, których grubość wynosi 50 mm, podczas gdy szerokość elementu może wahać się pomiędzy 100 a 150 mm. Podczas pracy musi galwanizowanego metalu o grubości 2 mm. Taśmy z tego samego materiału potrzebnego do utworzenia kołnierzy, które będą zabezpieczone przed iskry. Długość jednej takiej taśmy musi być równa długości powierzchni roboczej.

Pracować na stanowisku produkcyjnym

Jeśli zdecydujesz się zrobić metalowej ławce z rękami, rysunek zaleca się przygotować z wyprzedzeniem. Szczegóły są cięte na wymiar, i połączyć je ze sobą poprzez spawanie potrzeby. Jeśli nie ma potrzeby instalowania dodatkowych półek, budowa powinna zostać wzmocniona przez żebra wzmacniające mają być wykonywane z tego samego rogu. Powinny być ustawione, wychodząc z powierzchni podłogi 10 cm. Ta sama odległość w dół od krawędzi blatu potknięcia. To samo odbywa się manipulowanie i centralnej części tabeli. W celu zapewnienia wyższej stabilności konstrukcji, nogi są przyspawane kwadratowa z blach stalowych.

Charakterystyka zespołu

Rysunek ławę metalową, która jest uwzględniona w artykule (patrz zdjęcie. Powyżej), pozwalają na przeprowadzenie prac prawidłowo. Gdy podstawowa konstrukcja jest zmontowane, można rozpocząć pracę na ramie. Korzystanie kwadratowych stalowych kątowników o boku 50 mm, konieczne jest, w celu utworzenia ramy. Jego długość powinna wynosić od 20 cm do ponad wymiarów konstrukcyjnych. Jest to konieczne, aby rozwiązać ten występek. Następnie, w miejscu, w którym pulpit będzie silniejszy dla podstawowego projektu, powinien nabyć taśm stalowych, podczas gdy ustawienie konstrukcji narożników. Między innymi, musimy wzmocnić tarcze.

Jeśli zdecydujesz się zrobić stół warsztatowy metalowy z rękami w rogu, który jest wykorzystywany do twardości, a także blat wywiercić otwory, które zostaną ustalone przez radę. Najpowszechniej stosowane do tego celu śruby z łbem podkładek. W następnym etapie, blat może być pokryty blachą, która utwardza się w śruby z wyprzedzeniem w nawiercone otwory. Półki mogą być malowane lub leczony za pomocą kompozycji ognebiozaschitny. W celu zapewnienia bardziej komfortową część robocza może być sztywno ustalony. W tym celu w imadle, które składa się z równolegle ułożonych gąbki. Wszystkie elementy przetwarzające mogą być naprawione.

Konkludując

Jak wiadomo, metalu warsztatowy boi wilgoć i korozję. W celu wydłużenia okresu życia produktu, może produkować przetwarzanie specjalna farba przeznaczona do stosowania na metalu. Spowoduje to, że projekt coraz bardziej atrakcyjny wygląd.