762 Shares 2107 views

5 prostych sposobów, aby naturalny odświeżacz powietrza

Szybkie tempo naszego życia, często po prostu zapomnieć o tym nieprzyjemnych zapachów mogą wpływać na nasz nastrój i emocje. Ale spróbuj wyobrazić sobie swój ulubiony zapach: zapach świeżego pieczywa, gorącej kawy, morską lub powietrzną lasu! Wiele przyjemne aromaty mogą być tworzone w domu, podczas gdy nie trzeba nawet odświeżacz chemiczną. Można wrócić do domu z pomocą świeżych składników naturalnych! Przyjemna atmosfera nastroju wzrośnie. Oddychaj głęboko i ciesz się!

Cynamon, jabłko, anyż i goździki

Ten świeży i jednocześnie pikantnym receptury doskonale pasuje do atmosfery chłodnym letni wieczór. Poświęć kilka jabłka, pokroić w cienkie plasterki, umieścić je w słoiku, zalać na wierzchu wody. Dodaj kilka cynamon, goździki i gwiazdki anyżu aromatyczne. można przekształcić ten naturalny odświeżacz, zmieniając proporcje składników.

Cytrynowy, waniliowy, rozmaryn i wapno

Uwagi rozmarynu i wanilii uczynić ten smak jest bardzo świeże i inspirujące. Pokroić cytryny i limonki plasterki, włożyć do słoika i zalać niewielką ilością wody. Wlać ekstrakt waniliowy (kilka kropli) i dodać rozmaryn.

Cytryny z mięty, tymianku i ekstrakt waniliowy

Oryginalny smak tymianku jest doskonale połączone z zapachem cytryny i mięty. Aby utworzyć odświeżaczem wyciąć plasterki cytryny, włożyć do słoika, dodać wody. Po dodaniu kilku świeża mięta i tymianek gałązek. Dopuszczalne stosowanie suszonych liści, które są sprzedawane przyprawy działów. Następnie dodać trochę ekstrakt waniliowy

Pomarańczowy z migdałami i imbirem

Mieszaninę słodkich i pikantnych smaków migdałów i soku pomarańczowego ukształtowane jako doskonałe połączenie. Cięcia pomarańczowy grube okrągłe plasterki, umieszczone w naczyniu i wlać tam niewiele wody. Dodać kilka plasterków cytryny na zapach był szczególnie świeże. Pociąć na świeże imbir, a następnie wlać do kilku kropli ekstraktu migdałowego. Oryginalny smak cytrusów z migdałów zauważa gotowy!

Ogórek, bazylia i trawa cytrynowa

Ostry zapach bazylii, zmieszane ze świeżością ogórka i trawy cytrynowej, szybko stanie się Twoim ulubionym, jeśli marzysz o zapachu, który ożywia zmysły. Wyciąć kilka plasterków ogórka, umieścić w słoiku i zalać wodą. Umieścić na górze kilka gałązek bazylii lub suszonych liści, a następnie dodać kilka kropli olejku z trawy cytrynowej. Szybko zauważysz efekt orzeźwiający!