489 Shares 8687 views

Smartphone "Iksperiya Sony T2": opis, funkcje i opinie

„Sony T2” – kolejny stworzenie znanej firmy. Smartphone, w odróżnieniu od większości kolegów, był bardziej do deficytu budżetowego, o czym świadczy metce. Nie ma nic szczególnego w wydajności, ale wsparcie dla dwóch kart SIM i dobry aparat. Dobrze, rozważmy szczegółowo cechy „T2 Sony Ultra”. Cena jednostkowa w momencie pisania tego tekstu było 15.000 rubli.


Opcje

Cóż, na początek, oczywiście, jest rozpoczęcie kompletnego urządzenia. Dostarczane „Sony T2 Ultra dual” w małym pudełku, która jest wykonana z konwencjonalnej kartonu. Wygląda na tani, porównywalny do tego wykazano wiele chińskich firm. dostarczane również nie można nazwać hojny:

  • Smartphone.
  • Instrukcje.
  • kabel USB.
  • Ładowarka.

Aby skorzystać z tego tyle, ale chciałbym zobaczyć szybę ochronną, tak aby nie ponownie go kupić oddzielnie. I słuchawki nie zaszkodzi.

projekt

„Sony T2” wykonana jest w najlepszych tradycji firmy. Na pierwszy rzut oka, to może spaść fablet niedrogie. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, urządzenie jest bardzo kompaktowe. Jest łatwy w użyciu z jednej strony, umieszczone w niewielkiej kieszeni lub torebce. Rynek jest przedstawiony w następujących kolorach: czarny, biały i fioletowy. W ogóle – typowym przedstawicielem firmy Sony.

Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Końce uzyskanych drobnymi srebrnymi akcentami, co daje trwałość do urządzenia. Po prawej stronie „Sony T2 Ultra dual” to podstawowe elementy sterujące: przycisk zasilania, rocker objętość, a oddzielny klucz do kamery. Tutaj tylko wejście jest powyżej 3,5 mm na słuchawki i karta taca. Dolna i górna granica pusty. Na lewym brzegu znajduje się gniazdo dla dwóch kart SIM. W górnym rogu portu microUSB jest obecny.

Na przedniej stronie „Sony Iksperiya T2 Ultra dual” wszystkich standardowych: ekran, słuchawki, czujniki, przednią kamerę. Aby sterować użytkownik ma dostęp do ekranowych przycisków. W dolnej części widzialnej Metalowa kratka głośnika zewnętrznego. Tylna okładka „Sony Iksperiya T2 Ultra Podwójny” zajęty błysk oka kamery LED, głośnik zewnętrzny oraz kilka logo producenta.

Ona nie przyjęła model starsi bracia chronić przed wilgocią. Sugeruje to natychmiast otwarty port do ładowania. Przed przewodniej „Sony T2 dual” daleko, ale w niszy budżetu czuje się pewnie.

pokaz

W związku z tym, jednostka – prawdziwy gigant. A ekran 6 cali, które wielu wydają się zbyt wielkie. Tak, na codzień, nie może on być bardzo wygodne, ale oglądanie filmów i odwiedzić stronę internetową na nim wygodnie.

Dostosowane wskazanie „Sony Iksperiya T2 dual” matrycy LCD oparte która jest nieco niższa IPS. rozdzielczości HD, czyli 1280×720 pikseli. W ogóle, ekran jest dość dobre, ale można znaleźć usterkę. Kolor biały z odcieniem żółtym, czasami nie ma wystarczającej jasności. Kąty widzenia są dość dobre, ale nie doskonałe.

kamera

sony zawsze były w stanie zadowolić użytkownikom dobrej jakości zdjęć. Nie było wyjątkiem, „Sony T2 dual”. Głównymi moduł Exmor RS z 13 megapikseli. Jest błyskową LED i autofokusem. obróbka fotografii mieć różne efekty. Wygoda korzystania z aparatu dodaje oddzielny przycisk sterujący. Istnieje kilka trybów fotografowania, nawet ręcznie. Jest w stanie rozpoznać twarze i zamylivat tła.

Przyzwoity aparat, ale jest daleko flagowe rozwiązania. Obrazy są całkiem naturalne, bogate i szczegółowe. W normalne światło zachowuje się dobrze. Jednak często można zauważyć, że ostrość krawędzi upadku. Radzi sobie z zadaniami automatyczny tryb fotografowania, więc instrukcja nie może być włączony. Ale w nocy zdjęcia są bardzo słabej jakości. prędkość spada ostrości, system próbuje pozbyć się hałasu, ale cierpi na tym poziomie szczegółowości. Kamera może nagrywać wideo, ale tylko w jakości HD. Rolki nie są złe, ale nic więcej.

Dla potrzeb użytkownika oraz posiada aparat jest skierowany przedni. Przeciwnie, jest on ustawiony dla normalnych połączeń wideo. Moduł tylko o 1,1 megapikseli. Trochę w celu naprawienia sytuacji i skutków różnych trybach.

produktywność

Sprzęt smartphone pokazuje typowe komponenty dla low-end. „Mózgiem” to procesor 4-rdzeniowy Qualcomm MSM8228. Średnia moc, ale obsługuje LTE, co jest jego główną zaletą. Wszystkie cztery rdzenie Cortex-A7 pracuje z częstotliwością zegara 1,4 GHz. Przez Qualcomm MSM8228 zalety to niskie zużycie energii niż starsze modele nie może się pochwalić.

Budżet służy jako graficzny Adreno 305. W urządzeniu AnTuTu zyskuje około 19000 punktów. Dla zaawansowanych zadań procesor butt danego rozmiaru ekranu.

RAM w telefonie tylko 1 GB, który nie jest wystarczająco szeroki dla każdego użytkownika. Dość dużo zajmuje system operacyjny i aplikacje standardowe, jest znikoma ilość dla potrzeb właściciela. No cóż, można zapomnieć wielozadaniowość. Stale konieczności oczyścić otwarte programy i gry. Czasami można zauważyć drobne zamarza na pulpicie, ale może to być spowodowane przez system i „krzywej”. Ilość pamięci RAM – jeden z głównych wad fablet.

Nie jest zadowolony i pojemność wewnętrznej pamięci masowej – w sumie 8 GB. Biorąc pod uwagę „apetyt” systemu operacyjnego oraz zaawansowanego oprogramowania, to jest bardzo mało, nawet najbardziej niewymagających użytkowników. Koryguje sytuacji możliwość zainstalowania karty pamięci, ale będą one musiały być zakupione oddzielnie.

Na ogół, procesor jest wystarczające dla zapewnienia stabilnej pracy fablet (nie wpływa na najwyższej rozdzielczości ekranu). Nie tylko pamięć wewnętrzna, ale oszczędność kartę pamięci. Ale operacyjnie nic do zrobienia, że jest to konieczne, aby ograniczyć korzystanie z niektórych programów.

System z łatwością radzi sobie z pracą w sieci. Płynnie odtwarzać filmy w wysokiej rozdzielczości, ale standardowy odtwarzacz nie obsługuje niektórych formatów. W tym przypadku z pomocą odtwarzaczy innych firm, które są dostępne do pobrania za darmo.

oprogramowanie

Fablet uruchomiony system operacyjny Android. Pierwotnie wydany w wersji z Androidem 4.1, ale dostał aktualizację do 5.1. W niektórych punktach interfejs różni się od innych modeli ze względu na dużym ekranie. Ikony i siatka rozszerzone zostały zwiększone. Rezultatem jest ogromny ikony że dla niektórych będzie to plus, ale dla innych – poważna wada.

I nie zatrzymać „Sony T2” bez własnego oprogramowania. W związku z tym, wszystkie podobne do tych, które istnieją w innych urządzeniach firmy. Jest to zestaw tematów, które sprawiają, że interfejs bardziej przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny. I nie zatrzymać fablet i bez „żetonów”. Wystarczy, aby dwukrotnie kliknąć przycisk Home, pojawiła się na pasku stanu. To sprawiło, że bardziej wygodne w użyciu duży ekran. Jest wsparcie dla rękawic roboczych, które mogą zostać oszacowane w zimnych porach roku.

Co do reszty, jest tu typowa Android interfejs z plamami markowych „żetony” Sony. Użyj go bardzo wygodnie, i nie znudzi.

autonomia

Fablet otrzymał non-wymienny akumulator przy 3000 mA / h. Pojemność nie jest najlepszy na rynku, ale urządzenie 6-calowy jest dopuszczalne. Producent stwierdził, że maszyna może pracować do 16 godzin czuwania, do 11 godzin odtwarzania wideo. Melomani zachęcani przez fakt, że smartfon będzie w stanie odtwarzać muzykę przez ponad 80 godzin. Biorąc pod uwagę wielkość ekranu, wnioski te wydawały przesadzone.

W rzeczywistości, jeśli chodzi o autonomię „Sony T2” pokazał swoje najlepsze strony. Około 10 godzin odtwarza HD-video przy maksymalnej jasności koło. W dzisiejszych gier nie jest tak różowo – 5-6 godziny. Przy średnim obciążeniu, można liczyć na cały dzień bez ładowania. Jeśli zmniejszyć intensywność użytkowania, inteligentny telefon potrwają kilka dni.

opinie

„Sony T2 Ultra”, którego cena wygląda zaakceptowania nawet dziś, nie może nie przyciągnąć uwagę użytkowników. Recenzje smartphone jest zwykle dodatnia, ale niektórzy właściciele nie zapominać o wadach. Najważniejszym z nich – ilość pamięci RAM. Miłośnicy selfie są niezadowoleni z przodu aparatu. Przez nieznaczne wady mogą być przypisane do panelu tylnego, który bardzo szybko zarysowany.