410 Shares 2223 views

HTC Desire 626 smartphone: Cechy i opinie

HTC ma szybko uzupełnia jej szeregach co nowa klasa średnia. Niedawno wydany Desire 620 zaledwie kilka miesięcy był facet w sklepie, model 626. Smartfon zmieniła nie tylko cenę, ale także kilka ważnych cech.


projekt

Pojawienie nowość nie uległa istotnym zmianom w stosunku do prototypu. Jedyną rzeczą, która zmieniła się w HTC Desire 626 jest jego waga i grubość. Urządzenie stało się nieco cieńsza i traci trochę wagi.

Urządzenie wygląda całkiem stylowo. Wśród zawodników z najważniejszych projektowych gadżet matowy plastik, nawet przyjemny dla oka. Zmniejszenie masy ciała do 140 g znacząco wpływać na użyteczność urządzenia. Użytkownik nie może obawiać się, że HTC Desire 626 wymyka się z rąk.

Delight i bajki kwiaty. Producent wyda smartfon w biały, niebieski, ciemny niebieski i fioletowy kolory. Ilość kolorów podkreśla telefon anonimowa wśród konkurentów.

Interesujące rozmieszczenie elementów zewnętrznych sprawia, że urządzenie jest bardziej stylowy. Tak więc, przednia strona osłonięta wyświetlacz, kamerę, głośnik, czujniki i logo. Przyciski funkcyjne są na wyświetlaczu. Znajduje się za głównego aparatu, lampy błyskowej i logo. Po lewej stronie znajduje się gniazdo karty i prawo – zwykłą regulację głośności i przycisk zasilania. Górny koniec jest umieszczony na siebie pod złącza zestawu i dolną – USB-wejściowych. Dodaj smak do projektowania i kolorowymi panelami bocznymi.

Jednak taki jasny wygląd i ma problem. Tylny panel z wykorzystaniem plastiku zbiera odciski palców i drobne rysy. Urządzenie Beauty zażądał ofiary, a producent nie składane ciało. Faktycznie, na wymianie baterii można zapomnieć.

pokaz

Dostarczany inteligentny telefon HTC Desire 626 LTE przekątnej pięciu cali. Pozwolenie cechy ma tylko 1280 przez 720, a są one na granicy dopuszczalnej dla takiego ekranu. I okazało równowagi chwiejnej. Zaglądając do wyświetlacza, widać piksele, ale sytuacja w tym zakresie nadal nie jest krytyczna.

Wyświetlacz HTC Desire 626 prezentuje się całkiem dobrze w słońcu i ma duży kąt widzenia. W rzeczywistości, skarży się na ekranie nie jest konieczne, ponieważ jakość HD – to jest wspaniałe. Ponadto właściciel nie zauważy wielkiej różnicy z Full HD.

kamera

Zaskakująco, wykonane z HTC Desire 626 zdjęcia uzyskane martwe. Chociaż zawracany do komory, która ma teraz 13 Mn, urządzenie nie wykazuje jasność i szczegółów obrazu. Jakość jest nieco powyżej średniej. Podobna sytuacja nastąpiła już w niektórych przedstawicieli firmy.

Wykonywanie zdjęć w słabym świetle, być przygotowany na to, że do już istniejących problemów dodaje ziarnistość i hałasu. Naprawienia sytuacji nie pomoże, i ustawiając je prawidłowo w jednostce nawet tam.

Nieco lepiej pokazując sobie kamerę. Nagrywanie w HD przyjemne, ale nie jest już w stanie zaskoczyć. Wiele tańszych urządzeń pochwalić jeszcze lepszej jakości.

Niespodziewanie, HTC Desire 626 aparat z przodu okazało się bardziej skuteczne. Oczywiście, większość z nich nie jest przekroczony, ale zdjęcia wychodzą jaśniejsze. Dostarczany frontalku pięciu megapikseli, a nawet możliwość nagrywania wideo w jakości HD.

Pomimo zmienionego kamery, entuzjastyczny zmiany nie powodują. Chociaż na właściwości prekursorów poniżej, ale ilość jest prawie równa komory popychacza.

Część sprzętu

Producent zdecydowanie postanowił zaoszczędzić na HTC Desire 626. Charakterystyka urządzenia jest imponująca, a mianowicie osiem rdzeni o pojemności 1,7 GHz każdy. Który jest używany tylko przez procesor MTK pogarsza wrażenie. Niewątpliwie te opcje wyglądają świetnie, ale chińscy producenci od dawna robi smartphone budżetu z tego samego wypełnienia.

Więcej proszę RAM dwóch gigabajtów. Biorąc pod uwagę cenę urządzenia, mniejsze i nie oczekiwano. Odpowiedzialny za grafikę także ulubione chiński, akceleratora graficznego Mali, ale świeże model – T760MP2.

Zwiększona pamięć i rodzimy. Zamiast 8 GB poprzednik wszedł do aż 16 GB. Naturalnie, dostępny będzie znacznie mniej, tylko 9 GB, ale nie jest źle. Rozszerzyć poprzez pamięć flash może wynosić do 32 GB, smartphone z dużym ekranie zaczyna spadać.

Doskonała patrząc na charakterystyki pracy, w rzeczywistości nie poradzić sobie ze wszystkim. Chociaż interfejs z pracy i wypełnienie aplikacji są zarządzane w porządku, z grami 3D mają trudności. Dochodzi do tego, że telefon po prostu wisi.

system

HTC Desire 626 działa pod nadzorem już przestarzałego Androida 4.4. Na szczycie systemu firma założona swój nowy produkt – projektowanie 7. interfejs Sense ma wiele zdolności i ogromną elastyczność. Podczas gdy wersja Android i nie jest szczególnie świeże, wspaniałe towarzystwo powłoka znacznie poprawia wygląd.

autonomia

Namacalny słabość Pragnienie 626 jest czas jej trwania. I pogarsza pozycję nieusuwalne akumulator o pojemności zaledwie 2000 mAh. Tryb gotowości umożliwia telefon, aby żyć jeden dzień, a stałe stosowanie skraca okres do pięciu godzin. Zwiększony nacisk na maksymalizację dalsze skrócenie czasu pracy.

Absolutnie nie jest jasne, co firma chce osiągnąć ze znanym słabej baterii na potężny telefon. Użytkownik będzie musiał wyjść, zmniejszając jasność ekranu i wyłączając zbędne aplikacje.

cena

Koszt urządzenia jest zdecydowanie zawyżona. Stać się właścicielem 626 może być za 17 tysięcy rubli. Choć początkowa cena znacznie spadła, koszt jest nadal imponujące. Biorąc pod uwagę, że smartfon jest pozycjonowany jako budżet, wszystkie cechy wygląda bardziej jak klasy średniej.

pozytywne opinie

Miłą cechą był HTC Desire 626 szary wygląd. Komentarze użytkowników oznaczyć stylowy wygląd i jest przyjemna w dotyku plastiku.

Urządzenie napełniające choć nie jest szczególnie wydajna, w pełni zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Dwa gigabajty pamięci RAM i dobrego procesora sprawiają, że gadżet przydatny dla biznesu i dla przyjemności.

Nowe życie w zdezaktualizowały Androida tchnął firmę powłoki. Model interfejs 626 może być uważana za jedną z najlepszych wśród swoich konkurentów.

negatywne opinie

Wadą urządzenia jest dość zauważalne i psuje wygląd. Zmiany te sprawiły, że smartfon aparat nieco droższe, ale pod względem jakości zdjęcie nie jest źle zmiana.

Ból miejsce i stał się autonomicznym urządzeniem. Razem 2000 mAh wystarcza dla wszystkich jego potrzeb. Pogarsza sytuację i non-wymienny akumulator. Właściciel urządzenia staje się bardzo uzależniona od opłat w ciągu dnia.

Najgorszym miejscem jest cena HTC Desire 626 G Dual SIM. Opinie są pełne chciwości nieporozumienie producenta. Konkurenci spółki i choć mają niższe parametry są znacznie niższe.

wynik

W stosunku do swojego poprzednika, nowy produkt stał się o wiele lepiej, ale są nowe ograniczenia. Absolutnie jasne, do jakiego segmentu urządzenia obejmują, ale między sektorem publicznym i klasy średniej, patrzy obcych. To psuje cały obraz jest niezwykle wysoka cena pożądania 626.