740 Shares 9926 views

Smartfony „EPL” czwartego, piątego i szóstego pokolenia

Smartfony „EPL” dzisiaj nie są tanie, ale w pełni uzasadniają ich kosztów ze względu na szybki platformie sprzętowej dostarczonych przez rodzinę systemu operacyjnego „Agios”, jak również przez potężne „żelaza”. Oczywiście, amerykańska firma jest ekspertem w produkcji nowoczesnych urządzeń, choć do tej opłaty znaczna opłat. A teraz porozmawiajmy o modelach dokładniej. Smartfony „EPL” można podzielić na pokolenie, a my najpierw przyjrzeć urządzeń szóstej generacji.


iPhone 6

Kraj pochodzenia tego urządzenia jest to, jak można się domyślać, Chiny. można uzyskać gwarancję fabryczną jednego roku w większości sklepów. Budowa monoblok smartphone zaprezentowane. Na początku sprzedaży „szóstka” została wydana z ósmej wersji systemu operacyjnego na pokładzie. Do komunikacji zapewnia złącze dla karty SIM standardu nanosim. Aby zapewnić dobrą wydajność, „jabłka”, aby zintegrować swój własny model A8 procesor urządzenia. Smartfon posiada wyświetlacz takie jak „Retina”, jego przekątna wynosi 4,7 cala. W tej rozdzielczości – 750 na 1334 pikseli. Ekran dotykowy typu, wyposażony w funkcję zoom – multitouch. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w sieci jak trzeciego i czwartego pokolenia. Aparat ma rozdzielczość 8 megapikseli, został dołączony lampy błyskowej. Oprogramowanie włączona funkcja automatycznej regulacji ostrości. Obecny i przedni aparat o rozdzielczości 1,2 megapiksela. Akumulator litowo-jonowy zapewnia do 14 godzin rozmów i 250 godzin czuwania. Wymiary :. 13,8 6,7 0,69 cm masa pojazdu jest równa 129 gramów. Zdjęcie Smartphone „EPL” można znaleźć w tym artykule, a my przechodzimy do następnego modelu.

iPhone 6 Plus

Smartfony „EPL” zawsze była znana z dobrego oprogramowania, i ten model nie jest wyjątkiem od tej reguły. System operacyjny mamy ósmą wersję iOS. Ilość wbudowanego pamięci wewnętrznej (długotrwałego) jest zróżnicowany. Rozmiar w porównaniu do swojego poprzednika znacznie wzrosła. Teraz wykładnik osiągnięty do poziomu 5,7 cala. Rozdzielczość ekranu wynosi 1080 1920 pikseli. Model ten obsługuje funkcje działają w sieciach komórkowych, jak trzeciego i czwartego pokolenia. Rozdzielczość kamery pozostaje na tym samym poziomie – te same osiem megapikseli. Spośród dodatkowych funkcji to skaner linii papilarnych. Obudowa dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

iPhone 6S

Kolejna modyfikacja szóstej generacji smartphone. Rozmiar wyświetlacza w porównaniu z „plus” przywracana do poziomu 4,7 cala. Rozdzielczość ekranu wynosi 750 przez 1334 pikseli. Jednak zestaw podstawowych funkcji pozostają takie same. Urządzenie jest na tyle jasny, praca w sieciach komórkowych trzeciej generacji i zaczyna jeszcze szybciej wymiana danych pakietowych z wykorzystaniem modułu LTE, czyli za pomocą sieci komórkowych czwartej generacji. Aparat stał się o wiele lepiej. Ale wtedy, oni dwunastu megapikseli, prawda?

iPhone 5S

Smartfony „EPL” Przebyliśmy długą drogę rozwoju, ale „pięć” jest uważana za najlepszą jednostką wszystkich rodzajów. Co ona może zadowolić użytkownika? IPhone 5S postanowił nazwać wizytówką piątej generacji, a to nie jest przypadkiem. Wykorzystuje się 64-bitowy typ procesora. W ramach A7 wykorzystuje dwa rdzenie, ale to wystarczy do poziomu wydajności „powyżej średniej”. Każdy rdzeń jest częstotliwości 1,3 GHz. Ilość pamięci RAM – PL. Jako seryjny urządzenia EEPROM na pokładzie statków „Agios” siódmy wersji. Smartphone „EPL” Opinie, o których można znaleźć poniżej, ma cztery-calowy ekran o nazwie „Retina”. Przydzielony i 640 do 1136 pikseli. W vosmimegapikselnaya składnik może być wykryte jak moduł kamery. Istnieje również funkcja „Bluetooth” w wersji 4.0. Na piątej generacji dzisiaj 5S – najnowszy model „POŚ”. Smartfon może również być koniec tej serii, chociaż krążą plotki o nadchodzącym wydaniu 5SE.

Komentarze na temat iPhone 5S

Zasadniczo, ten telefon dodatnie sprzężenie zwrotne. można zidentyfikować tylko kilka punktów ujemnych. Jest to ogromna liczba płatnych aplikacji, na przykład. Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić za nich, trzeba jakoś włamać urządzenie, to znaczy ustanowienie Jail Break. Ale to jest dość ponury nie jest siła wszystkich. Czasami użytkownicy mają do czynienia z niedoskonałością iOS 7. Ale korzyści z urządzenia znacznie więcej. Jest to potężny procesor i dobra ilość pamięci RAM, potężny aparat i dobry akumulator. Chociaż ta lista jest wyraźnie nie skończył.

iPhone 4S

W porównaniu z innymi modelami, ten smartphone wydaje niedoskonałe i przestarzałe. Ale jest przez współczesnych standardów. Ale że może zaoferować urządzenie przed? Smartfon posiada dwurdzeniowy procesor A5 pod nazwą, która jest „EPL” zastrzeżona spółka. Zapewnia dobre osiągi, można by nawet powiedzieć, że w tej klasie urządzeń – maksymalnej prędkości roboczej. Kamera może przechwytywać wideo w Full HD (1080 pikseli). IPhone 4S wyposażony w dość dobrym aparatem, który ma osiem megapikseli. Więc zdjęcia są dobrej jakości, choć nie takie jak 5S. Urządzenie wytwarzane ze szkła i ze stopu metali. Wielu użytkowników, raczej są one większość świata, doceniane podobny projekt na zasługi. Jednak twórcy przerobione całą strukturę wewnątrz, aby znaleźć doskonałą równowagę linii. Dzięki stosunkowo dobrą baterią, smartfon jest w stanie obsłużyć do ośmiu godzin rozmów w sieciach komórkowych trzeciej generacji. Oczywiście, zawsze można kupić smartfon „EPL” (Chiński) na rynku niepewnej za mniejsze pieniądze, ale zalecamy, aby nie zrobić.