532 Shares 6726 views

Oukitel K4000: opis, dane techniczne, opinie

Firma wydała Oukitel niezwykle trwałe i funkcjonalne urządzenie. Model K4000 dosłownie może prowadzić paznokcie. Jednak wciąż jest urządzenie zdolne?


projekt

Telefon Oukitel K4000 obzavolsya najzwyklejszym wygląd. Producent odmówił chwytliwy maszyny wytwarzania i wykonywane w standardowym stylu. Jednak w kontekście urządzenia budżetu nadal wygląda bardzo solidne i eleganckie.

Urządzenie jest wykonane z metalu, i naturalnie, sztuczne tworzywo. Podczas gdy za pomocą zwykłych materiałów, urządzenie otrzymała aż 204 g masy ciała. Może to wina tego wytrzymałego szkła przeznaczonego do ochrony lub wkładek metalowych, ale urządzenie jest ciężkie.

Znacząca waga jest bardzo na efekt użycia. Po dłuższym okresie użytkowania ręka zmęczy. Rozjaśnia nieco sytuację oleofobowej, który nie zezwala na telefon do poślizgu. Chroni również urządzenie przed odciskami palców i kurzem.

W zwykłych miejscach były i detale zewnętrzne Oukitel K4000. Przegląd przód pozwoliło wykryć czujników, w słuchawce, wyświetlacz, frontalku, kontrole. bokovushka telefonów pozostają puste, a po prawej stronie znajduje się regulator głośności wraz z przyciskiem zasilania. Koniec z dołu do mikrofonu i złącza USB i na górze tylko dla gniazda słuchawkowego.

Nie poprawić projekt i niewielką liczbę kolorów. Model K4000 ustawić tylko w czerni i bieli wykonania.

kamera

Smartphone Oukitel K4000 był główny aparat 13 megapikseli. Niestety, ta rozdzielczość to tylko na papierze, w rzeczywistości może być utożsamiane do 8 MP. Ta funkcja jest wskazany w informacji do urządzenia.

Oczywiście, budżet jest mało, a osiem megapikseli. Przy dobrym oświetleniu aparat robi przyzwoite zdjęcia. Jednak nie dostać się do fotografowania w ciemnym czasie. Flash w telefonie nie jest inaczej pojemność i nie może zapewnić niezbędne oświetlenie.

To przyciąga uwagę i frontalka Oukitel K4000. Przegląd przed kamerą proszę matrycy 5 megapikseli. telefon Frontalka poradzić sobie nie tylko z połączeń wideo, ale również z autoportretów. W obrazach brakuje szczegółów, a tam są hałas, ale do zaakceptowania jakość.

pokaz

Oukitel K4000 wygrał pięć-calowy ekran. To nie zawiódł, a liczba ppi: aż 294 pikseli. W sektorze publicznym 1,280 720 – rzadkiego zjawiska. Mianowicie, zapewnia wysoką jakość obrazu i PPI.

Ekran jest zupełnie akceptowalne zachowanie. Istnieje niewielka utrata jasności, ale to nie jest krytyczna dla Oukitel K4000. Kąty widzenia są również zwiększona dzięki paneli IPS.

Istnieje również dodatkowa ochrona, czy raczej szkło Gorilla Szkło 2.5D. Wyświetlacz bez problemu wytrzymuje wstrząsy. Pozostawić na zarysowania jest również bardzo proste.

Część sprzętu

Na rolę procesora K4000 MTK układzie wybrano – oczekuje się rozwiązanie urządzenia niskiego końcowego. Procesor ma cztery rdzenie, z których każdy działa na jednej częstotliwości GHz.

urządzenie akcelerator wideo był układ Mali-T720. Urządzenie składa się z dwóch GB pamięci RAM. Native pamięć też było za mało. Użytkownik otrzymuje 16 GB, a także możliwość zainstalowania lampy błyskowej.

autonomia

Smartfon oferuje nie tylko na ich trwałość, ale także przez pracę. Producent wyposażył swoją baterię potomstwo aż o 4000 mAh.

Korzystanie z urządzenia przez 5-6 godzin dziennie, nie można się martwić o ładowanie przez dwa dni. Taka autonomia jest trudno znaleźć nawet wśród mistrzów. Oukitel firma naprawdę pomyślała o każdy szczegół w ich tworzeniu.

cena

Koszt przyciąga wiele uwagi Oukitel K4000. Market Watch donosi, że cena waha się od 9 do 11 tysięcy rubli. Dla odpornego na uderzenia i funkcjonalny telefon, cena jest bardziej niż demokratyczne.

opinie

Doskonałe „nadzienie” – to jedna z głównych zalet Oukitel K4000. Opinie użytkowników powiedzieć liczbę RAM. Bez uwagi i nie iść tanie, ale chipie wydajności.

Zasłużył na pochwałę i wytrzymałość urządzenia. Telefon kute gwoździe, wiertła wyświetlacz i tylko rzucanie – we wszystkich sytuacjach pokazano urządzenie niesamowitą wytrzymałość.

Udane połączenie ekranu dotykowego posiada również zadowolony użytkowników. Doskonały obraz, choć z drugiej strony i nie należy się spodziewać Full HD.

Aparat lekko zachmurzone wygląd urządzenia. Absolutnie nie jest jasne, dlaczego konieczne było matryca o rozdzielczości 3264 na 2448, co odpowiada 8 MP, służył jako 13.

wynik

Wysiłki firmy są godne najwyższej pochwały. Wiele znanych firm nie może poszczycić się takimi urządzeniami jak K4000 udanych. Ten model, który z pewnością znajdzie wielu fanów.