403 Shares 9746 views

Smartphone VKWorld VK700X: przeglądy właścicieli

Rynek mobilny jest pełen różnych nowych produktów, które nam ten czy inny ich cechy i właściwości niespodzianka. Kolejna sensacja w branży stała się bardzo tani smartfon zwolniony ze szkłem ochronnym Gorilla Glass 3. Nazywa VKWorld VK700X. Opinie o urządzeniu, informacja o jego właściwościach i naszych ustaleń zostaną omówione w tym artykule. Zaczniemy od opisu jej koncepcji tego modelu, z zapisami, co jest charakterystyczne i różni się od innych.


Rozmieszczenie

Jak już wspomniano, smartphone VKWorld VK700X (sprzężenie zwrotne, które przygotowaliśmy w dalszej części tego artykułu) jest umieszczony w niszy budżetu. Przynajmniej ten świadczy tytuł „najtańsze” w jednej kategorii lub innego. O dostępność modeli może również wskazywać jego specyfikacji. W szczególności, RAM procesora 1GB MTK6580.

Jednak nie od razu zarejestrować urządzenie do kategorii „tani chiński” po przecenienia wydajności i nie jest w stanie wykonywać jednocześnie konsekwentnie najbardziej prostego działania. Będziemy prowadzić bardziej szczegółowy przegląd wszystkich urządzeń i systemów postara się, aby pojedynczy obraz niego.

wygląd

Zacznijmy od charakterystyki opisów urządzeń w swojej konstrukcji – który wygląda jak model i od tego, co zamierzała elementów składowych. Tak, najwyraźniej przypomina model sprzętu Apple, lub jakiegoś „okręt flagowy” firmy Samsung: to świadczy chromowaną ramkę na powierzchniach bocznych, które można zobaczyć nawet z daleka. On na pewno daje drogiego modelu.

Oddzielnie, można zwrócić uwagę na rodzaj przedniej części smartfonu. Ma klasyczny przycisk nawigacyjny przedstawia światło ikon. Ponadto, żadna inna ekspresja tych przycisków ma więcej. Ale wygląda bardzo ładne połączenie czerni i zacienione oblicze genialnego „metaliczny”, który obejmował boczne i tylną stronę. Raczej uderzające połączenie metalu i szkła, który jest wykonany z telefonu VKWorld VK700X. Gość napisał również, że projekt – jeden z atutów urządzenia.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę atrakcyjne owalne przyciski regulacji głośności i odblokowywanie ekranu (również wykonany z metalu).

Tylna strona urządzenia jest z tworzywa sztucznego, jest umieszczony na okrągłej wizjer aparatu z lampą błyskową, a tam vkworld napis. Poniżej znajduje się otwór na głośnik.

pokaz

Telefon, który opiszemy w tym artykule, jest wyposażony w wyświetlacz 5-calowy, więc rozmiar można nazwać klasykiem. Jak dla zewnętrznej osłony, nie jest zainstalowany szyba ochronna Gorilla Szkło 3, których wspomniano na początku tego artykułu. Dowodem na to, że ma zwiększoną wytrzymałość w filmie reklamowym jego smartphone pokazuje „crash test”. Opisując model opinii VKWorld VK700X potwierdzają odporność smartfonu szkła.

Jeśli chodzi o parametry techniczne ekranie, ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli. Należy również zauważyć, że wyświetlacz jest obsługiwany przez IPS, które można scharakteryzować jako takiej technologii, która ma dużą jasność, dobrą jakość obrazu (nasycenie jest 294 pikseli na cal w punkcie) i doskonałą reprodukcją kolorów.

edytor

Oczywiście, szczególną uwagę w każdym urządzeniu mobilnym zasługuje jego „serce” – procesor, który decyduje o skuteczności modelu. W przypadku VKWorld VK700X opinie podkreślić, że stosowanie Mediatek MT6580A. To rozwiązanie dla urządzeń budżetowych, co pokazuje, szczerze mówiąc, nie bardzo wysoka stabilność. Ale z częstotliwością obrazu aktualizuje każdy procesor 4-rdzeniowy jest dobre – każdy rdzeń ma częstotliwość 1,5 GHz.

Jak dla GPU, w tym przypadku zastosowano ARM Mali-400 MP1.

RAM zainstalowana na telefonie, to ma pojemność 1 GB.

kamera

Opisując dowolny smartfon, ważne jest, aby określić parametry swojego aparatu. W przypadku VKWorld VK700X oceny zauważyć obecność dwóch komór – główny i przedni (rozdzielczości 8 megapikseli oraz 5). Ponadto, za pomocą aparatu, w tym urządzenie posiada również potężny lampa błyskowa LED umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Główny aparat obsługuje zdolność do nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p.

powiązanie

Urządzenie, według oficjalnych danych, nie ma wsparcia do pracy z formatem 4G-sieciowym, zamiast jest tam 2G / 3G-ins. Urządzenie działa na wszystkich obsługiwanych urządzeń ze standardowymi częstotliwościami. Warto zauważyć, że istnieją dwa sloty dla kart SIM, co czyni model nieco bardziej uniwersalne: użytkownik może znacznie zaoszczędzić na płacenie za usługi telefonii komórkowej, wybierając różne podmioty do zamawiania usług o różnym charakterze (na przykład połączenia z jednym operatorem, i korzystać z Internetu inny). Mówiąc o moduły komunikacyjne, ważne jest, aby zwrócić uwagę na Wi-Fi, adapter Bluetooth, GPS, USB-wsparcie.

Opcja płatności bezstykowych NFC dla kont z wykorzystaniem smartphone brakuje tutaj.

autonomia

Prawie każdy Android urządzenie ma taki problem jak brak pracy optymalizacji. W rezultacie, można zaobserwować stopniowe zmniejszenie długości urządzenia, jego szybkiej utraty ładunku. Unikać rozładować swój gadżet w niewłaściwym czasie, chyba że pomoże wymiany baterii lub dodatkowego zakupu tzw bank'ov Energii. mogą przedłużyć żywotność urządzenia.

Opisując modelowych opinie VKWorld VK700X MTK6580A również potwierdzają istnienie tego problemu. Niezależnie od urządzenia, wielkość jego bateria jest ograniczony do fizycznych parametrów urządzenia. Ze względu na to, aby porozmawiać o jego pracy długoterminowej, a nawet jeśli ich działania atrament, aktywnie wydatki ładować nie jest konieczne. Dlatego możemy powiedzieć, że bateria 2200 mAh, który jest zainstalowany na oryginalnym VKWorld VK700X, sprzężenie zwrotne nie jest nazywany najbardziej „hardy”. Przynajmniej w trybie odtwarzania wideo przez Wi-Fi połączenia w jedną godzinę w akumulatorze znika 15-17% baterii. Nie najmniej rolę w tej sztuce i system operacyjny Android, a baterie są spożywane dość aktywny.

oprogramowanie

Mówiąc o urządzenia i platformy oprogramowania, należy zauważyć Anroid Lollipop 5.1, które mogą być przeniesieni do kolejnej, szóstej wersji w przyszłości. W rzeczywistości, jeśli podstawą smartphone to klasyczny „Android”, interfejs graficzny tu jako „non-native”. Fakt, że zmodyfikowany, dać kilka ikon zmieniło – wydają się być mniejsze i mają bardziej zaokrąglone narożniki.

Ponadto, istnieją pewne „non-native” dodatkowe funkcje. Na przykład, lewy przycisk wyświetla menu, które jest odpowiedzialne za projekt wizualny systemu (efekty, płynnymi przejściami, oknami styl). Ponadto, nie jest to element „inteligentny ruch”. Jego znaczenie jest aby móc wywołać dowolną funkcję, gdy telefon znajduje się w trybie uśpienia.

opinie

Więc zrobiliśmy krótki opis techniczny urządzenia VKWorld VK700X. Recenzje właścicieli, którego użyliśmy w pisaniu tego artykułu pochodziły głównie od tych, którzy przeprowadzili przegląd urządzenia, jak również tych, którzy dopiero niedawno zaczął używać smartfona. Powodem tego – jego niedawne uwolnienie (model wyszedł dopiero w 2015 roku). W chwili pisania tego tekstu, to tylko kilka tygodni tam w oficjalnym rynku (a nie wszystkie sklepy). Teraz przynajmniej można znaleźć urządzenia w chińskich stron internetowych.

Te zalecenia, które znaleźliśmy, są pozytywne. Jeśli chodzi o urządzenia, które kosztuje tylko 60 dolarów, telefon były odpowiednio. Opisując VKWorld wywiercić opinii VK700X powiedzieć jej stabilną pracę, względnie wysoką jakość wykonania i przyjemny wygląd. Parametry techniczne już wspomnieliśmy wyżej – na urządzeniu może być opisana dość pozytywne.

W związku z tym, w ogóle można powiedzieć, że telefon jest godny. Jest łatwy do pracy, niedrogie, ma dość dobre wyniki techniczne i obsługuje dwie karty SIM. Tych użytkowników, którzy piszą o jego otrzymaniu sklepach internetowych, ocenić jej najwyższą ocenę polecając go innym. Mamy również zapisać się do tego widoku.