724 Shares 3315 views

Fly IQ4403 Energie 3 – opinie. Smartphone Fly IQ4403 Energie 3

Fly IQ4403 Energie 3: opinie, specyfikacje i inne ważne informacje o smartfonie low-end jest pokazany jako część tego przeglądu. Wszystko to pozwoli Ci określić kolejność, jak to spełnia Twoje oczekiwania. Koszt tego urządzenia trochę więcej niż 5000 rubli. Taka cena czyni go dostępnym dla prawie każdego. Ale to tylko jedna strona medalu. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę specyfikacji i oprogramowania komponent, który zostanie wykonane w ramach tego przeglądu. Po tym wszystkim, trzeba kupić urządzenie, nie tylko jeśli chodzi o cenę, ale także ze względu na jego możliwości. W rozwiązaniu tego problemu zaproponowane artykuł musi koniecznie pomóc.

o smartphone

Fly IQ4403 sprzedaż rozpoczęła się w drugiej połowie 2013 roku. Za cenę tego urządzenia jest ustawiony jako smartfon entry-level. Jest wsparcie dla najczęściej używanych funkcji i aplikacji (radio, muzyka, filmy i bezpretensjonalny grę). Ale tu jest fenomenalny wydajność, duża przekątna ekranu lub kilka gigabajtów zainstalowanej pamięci nie ma się po nim spodziewać. Jednak są niuanse, które wyróżnia się od innych telefonów komórkowych. Podobna sytuacja jest z niepełnosprawnością. Bez nich też, że nie było tutaj. Ale to ich cena demokratyczny, w rzeczywistości poziomy. Dodano do tego początkowego położenia urządzenia przez producenta – smartphone poziomie budżetu. Są to zadania, dla których telefon jest zdolny, on po prostu „doskonały”, aby poradzić sobie z nimi.

edytor

Obliczanie serce Fly IQ4403 to firma Procesor MediaTek modelu 6572. taktowany zegarem 1,3 GHz. Jest wykonany w procesie 32 nm, i pod tym względem nie ustępuje nawet flagowych rozwiązań innych producentów. Wszystko architektura ARM CPU zrobiłem to z takimi standardami technologicznymi. Składa się z dwóch rdzeni na bazie Cortex A7 architektury. Oznacza to, że w procesorze wiersza producenta będzie mniej wydajne niż 6577 (2 rdzenie Cortex A9) i 6582 (4 rdzenie Cortex A7). Dla większości dzisiejszych problemów z jego zasobów będą wystarczające. Ale jeśli 1-1,5 roku chcesz zagrać jakąś poważną grę, to będzie już za mało. Już istnieją gry, które są poza zasięgiem przeglądów CPU Fly IQ4403 Energie 3. przez jego właściciela – kolejne potwierdzenie tego. W przypadku filmów, muzyki, nawigacji i komunikacji Skype jego wydajność będzie wystarczająca. A sytuacja w tym zakresie w dającej się przewidzieć przyszłości nie ulegnie zmianie.

karta graficzna

Telefon Fly IQ4403 Energie 3 posiada układ graficzny, który jest realizowany od modelu adaptera Mali 400 MP. Natychmiast warto zauważyć, że począwszy od procesora, fenomenalne wyniki nie oczekuje się od niego. Jej zasoby będą wystarczające dla filmów, skromny gier, muzyki, przeglądanie stron internetowych i książek do czytania. Jednak w przypadku, gdy chcemy uruchomić na tej aplikacji zasobochłonnych smartfona, jego pojemność może nie wystarczyć.

układ graficzny

Przegląd będzie niekompletna, jeśli tracimy z oczu innych elementów podsystemu graficznego. Przekątna tego urządzenia 4,5 cala. Oznacza to, że łatwo się w dłoni, ale wciąż jest to możliwe z kciukiem tej strony zarządzać. Rozdzielczość ekranu wynosi 864 wysokich pikseli x 480 szerokości, o gęstości 240 dpi. Dla tego wskaźnika, telefon Fly IQ4403 Energie 3 wyprzedza swoich głównych konkurentów, którego postać jest gorzej. Ale tutaj jest rodzaj matrycy wykorzystane w modelu jest niska. W tym przypadku, TFT, który zarówno psychicznie jak i fizycznie, LLC. Dlatego też, nie należy spodziewać się szeroki kąt widzenia i wysokiej jakości zdjęcia na jego ekranie. Innym ważnym punktem. To urządzenie może przetwarzać pięć dotyka – kolejny plus w porównaniu z podobnymi produktami, które są obsługiwane w większości przypadków tylko dwa oczka.

kamera

Tylko jedna kamera jest obecny w smartfonie Fly IQ4403 Energie 3. Instrukcja wskazuje, że jest on oparty na 5 megapikseli. Brakuje autofokusa. Dodatkowo zamontowane diody LED. Ale wciąż go używać doskonały strzał w ciemno nie jest dokładnie stało. Możliwe jest nagrywanie wideo w formacie HD o rozdzielczości 1280 pikseli wysokości od 720 pikseli szerokości. Również wdrożony zoom cyfrowy. W devayse oprogramowanie oferuje kilka trybów pracy aparatu. Jest to duży plus Fly IQ4403 Energie 3. Instrukcja wskazuje na obecność następujących trybów: Auto, Noc, Sport, Krajobraz, Portret. Aparat z przodu w tym gadżecie tam. Dlatego, aby w pełni komunikować się, na przykład, „Skype” lub „środek Meyl.ru” nie będzie działać. Maksymalna kwota, jaka może zostać osiągnięty – to jest coś, że druga osoba będzie widać, a ty nie, lub na odwrót. W rezultacie, do dialogu na temat „Skype” za pomocą smartfona będą musieli kupować droższe urządzenie, które zainstalowano dwie kamery jednocześnie.

Pamięć o dostępie swobodnym

RAM – słabość Fly IQ4403 Energie 3. Zgłoszenie zostanie potwierdzone dopiero. Znaleziono w tym devayse 512 MB lub 0,5 PL standardowe DDR3. Teraz to naprawdę nie wystarczy, aby zakończyć pracę wielu aplikacji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja, jeśli spróbujesz uruchomić je raz około 10. Następnie, smartfon będzie po prostu „zwolnić”. Ale to nie jest tak źle na tej stronie w Fly IQ4403 Energie 3. Ustawienie go w sposób szczególny i zainstalować dodatkowe aplikacje (takie jak „Fight Master”) sprawia, że łatwo rozwiązać ten problem. Ale nadal śledzić ilości wolnej pamięci o dostępie swobodnym tego gadżetu właściciele częściej niż jeśli 1 GB pamięci RAM jest zintegrowany na nim. Ale ta wada wynika znowu od zainstalowanego procesora MTK 6572, który jest więcej niż 512 MB nie jest w stanie rozwiązać, a więc umieścić więcej w takim systemie jest niemożliwe.

Wbudowanej pamięci oraz możliwością rozbudowy

Pamięć wewnętrzna w tego typu smartphone, podobnie jak w innych modelach na podstawie ITC 6572, cały 4 GB. W takim przypadku, użytkownik musi za przydzielone 2 GB, 800 MB i jest do instalowania aplikacji. Pozostała część zasobu zajętego przez system operacyjny. Rozsądne podejście, które będzie wystarczające dla większości zastosowań w ciągu najbliższych dwóch lat. Ale cechy Fly IQ4403 Energie 3 nie będzie kompletna, jeśli nie brać pod uwagę inny ważny czynnik. Posiada slot na karty pamięci MikroSD do 32GB wielkości. Jest to dosyć przechowywać w smartfonie różnych filmów, muzyki i innych ważnych informacji. Ważne jest, aby utrzymać je na tym dysku, a nie w pamięci wewnętrznej IQ4403. Aby spełnić ten warunek, trzeba poprawnie skonfigurować ustawienia smartphone.

bateria

Fly IQ4403 Energie bateria 3 o pojemności 4000 mA / h. To będzie na tyle na 2 dni aktywnego użytkowania. Ale przy maksymalnej pojemności oszczędzania energii wystarczy na 9 dni. Więc w tym parametrze smartfon w swojej klasie jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszy. Taka autonomia nie może pochwalić każde urządzenie jest droższe, nie wspominając o segment low-end, gdzie gospodarka jest odczuwany w każdym szczególe. Dlatego też, jeśli cecha ta jest bardzo ważna dla ciebie, nie krępuj się zatrzymać swój wybór na IQ4403, a on w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

akustyka

Do wyjścia sygnały audio w IQ4403 warunkiem tylko jeden głośnik. Jakość dźwięku nie jest najlepsza. Okresowo mogą wystąpić zakłócenia i „pohripyvanie”. Ale jego objętość do akceptowalnego poziomu. Dlatego szansa brakuje ważną rozmowę telefoniczną lub SMS jest zredukowana do zera. Więc tutaj Energie 3 rzeczy nie są tak złe, z jakości dźwięku, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

komunikacja

Wystarczająco duży zestaw komunikacji realizowany jest w tym urządzeniu. Przede wszystkim warto zauważyć, Wai-Fi, stopa przyzwoity może osiągnąć 150 Mbit / s. Na czułości filmu, wysokiej jakości do pobrania w ciągu kilku minut. Ponadto istnieje Bluetooth w wersji 4.0. Za organizację zestawu nawigacyjnego ZHPS nadajnik. będzie on określić swoją lokalizację w dowolnym miejscu na świecie. Można podłączyć poprzez YUSB kręgowego Fly Energie-3 IQ4403. nie jest potrzebny sterownik. Na tyle na ekranie smartfona, aby wybrać żądany tryb, a komputer sam będzie potrzebował oprogramowanie i zainstalować je samodzielnie. YUSB obsługiwane wersje, w tym przypadku 2.0. Aby podłączyć zewnętrzny głośnik jest audiodzhek standardowego 3,5 mm, które zostaje wprowadzone na dolnej części smartphone. Znajduje się on obok mikrofonu. Nie bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ jest to część większość abonentów schować swój telefon w kaburze. Jeśli odbywa się to niedbale, może być podłączony do urządzenia do zerwania zestawu słuchawkowego stereo. Aby ustawić kartę SIM w nim są dwa standardowe gniazda size (zwane też nawet MicroSIM). Pierwszy z nich, między innymi, pozwala na pracę w standardowych sieciach 3G. Jest to możliwe do transmisji danych z prędkością do 3,15 Mb / s. To będzie zupełnie wystarcza do wygodnej pracy w Internecie, a można nawet wykonywać połączenia wideo. Ale to nie jest kamera skierowana do przodu ma negatywny wpływ na taką możliwość. Albo można zobaczyć rozmówcę, czy on ciebie. Drugie gniazdo działa tylko w formacie 2G, a następnie prędkość jest znacznie niższa. Maksymalna – kilkaset kilobajtów, w którym zasoby sieciowe będą otwarte przez dłuższy czas. Dlatego, po zainstalowaniu karty SIM to zastrzeżenie powinno być obowiązkowe.

obudowa

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwszy z nich – Fly IQ4403 Energie 3 czarne. Czarny – oficjalna. Taka konstrukcja jest bardziej ukierunkowany na mężczyzn. Ponadto, czarny kolor nie jest tak widoczne zanieczyszczenia. Ale drugi wersje kolorystyczne – Fly IQ4403 Energie 3 biały. Jako taka, jest raczej słabym połowy ludzkości. Nie zapominaj, że biały kolor dobrze, tylko przyciąga brud. Ale biorąc pod uwagę to, jak kobiety i dziewczęta są ostrożni z tym nie mają one problemy powinny się pojawić. Przednia część 3 Fly IQ4403 Energie czarny lub biały jest wykonana ze zwykłego sztucznego. Wysoka odporność na pojawienie się ewentualnych zanieczyszczeń taka powłoka nie może się pochwalić. W rezultacie, bez folii ochronnej, w tym przypadku nie jest po prostu za mało. W tym przypadku, pojawienie się tego modelu jest bardzo podobna do tej generacji smartfonów firmy Apple 4. Na górze smartfonu umieszczone są czujniki oświetlenia i zbliżeniowy. Do zarządzania organizacją na przednim panelu posiada trzy przyciski: „Powrót”, „Home” i „Menu”. Tylna strona smartphone wykonany z polimerowego tworzywa sztucznego. Taka powłoka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i jest mocno utrzymywany w ręku. Oznacza to, że ten telefon nie wydają się wymknąć z rąk. Ale w tym samym czasie i brudu kurzu tylnej ściance smartphone dobrze, tylko przyciąga. Jest to bardziej zauważalne na biały. Case – gumowy zderzak, nie będzie zbędne. Tylny panel również musi być chronione, i to jest lepsza niż to, nie działają. Nie ma już poczucie odrębności od „Fly”, a ten gadżet z niczym nie można pomylić. Sprawa wymiary 134,5 mm wysokości i 67 mm szerokości. Waga tego urządzenia wynosi 183 g wydaje się być dużo. Ale jeśli zwrócić uwagę na pojemność akumulatora, potem wszystko wraca na swoje miejsce. Grubość IQ4403 12,83 mm. Zbyt dużo, ale nie jest to flagowy model tego producenta. Tak samo, nie ma nic złego tutaj. Ten klasyczny rozmiarach o przekątnej 4,5 cali. Urządzeń Po jednej stronie ciała znajdują się dwa przyciski, które pozwalają regulować głośność dźwięku. Z drugiej strony wyświetlany przycisk ON / OFF. Wszyscy oni wykonywać dobrze. Kowalski palec nie jest trudne.

produktywność

Te cechy IQ4403 Fly Energie 3 pozwalają stwierdzić z pewnością, że jej zasoby byłby wystarczający dla większości codziennych zadań undemanding użytkowników. Od wykonywania połączeń lub wysyłania i odbierania wiadomości SMS / MMS poradzi sobie. Możliwe jest również, bez żadnych problemów na nim korzystać z Internetu. Dla tych celów, posiada wszystkie niezbędne moduły: 3G, Bluetooth i Wi-Fi. Zobacz wideo (w tym celu najlepiej jest zainstalować „mix Player”), słuchać muzyki (zalecane „Winamp”), czytać książki (wymaga „Ebuk Reader” z „Rynku Google”), aby grać bezpretensjonalne, niewymagających gier – to wszystko jest możliwe ten Smartphone. Ale tu jest poważna i wymagająca aplikacja nie pójdzie. I to musi być rozpatrywane w etapie selekcji. Jego moc obliczeniowa wystarczy na najbliższe dwa lata. Następnie będzie łatwo dialer na dwie karty sim z baterią o dużej pojemności. Jednak aplikacje, które były prowadzone na nim i pracował w porządku, a potem działać. Można powiedzieć, że jest to smartphone „teraz”. I to należy rozumieć.

System operacyjny

Zainstalowany w ten smartphone „Android” wersji 4.2.2 Podstawowy system operacyjny. Jego nazwa kodowa „Jelly Bean”. Nie jest to najnowsza wersja. Ale to wystarczy do większości zastosowań dzisiaj. Ale to nie tylko jedna modyfikacja 4.2.2 ogranicza się do listy systemów operacyjnych dla Fly IQ4403 Energie 3. firmware pozwala na zainstalowanie i nowsza wersja „Android”. To może być dostarczany w postaci własnego systemu operacyjnego i innych deweloperów. W tym ostatnim przypadku, gwarancja jest naruszone, a pojawienie się usterek naprawy i konserwacji muszą płacić. Dlatego instalację takiego oprogramowania muszą być bardziej ostrożny i szczegółowe badanie opinii wcześniej. To jest tylko wtedy, gdy nie ma pozytywne opinie, aby go zainstalować na smartfonie. W przeciwnym razie, możemy czerpać gadżet całkowicie w dół, a potem trudno będzie naprawić.

Część oprogramowania

System operacyjny jest zainstalowany w czystej postaci, bez nadbudówek na Fly Energie 3 IQ4403. Zastosowania sieci społecznościowych jest w swojej podstawowej konfiguracji. W pierwszej kolejności – jest „Facebook”, „VKontakte” i „Koledzy”. „Yandex” Ponadto, należy ustawić wystarczająco dużą listę aplikacji z rosyjskiej wyszukiwarki. Ta przeglądarka i mapy do nawigacji. Do poprawnego projektowania został zainstalowany na urządzeniu wystarczająco duży zestaw kolorowych i jasnych tapet. Reszta „czystego” Androida wersji 4.2, o nazwie kodowej „Jelly Bean” jest ustawiony na Fly IQ4403 Energie 3. Programy, które są potrzebne w procesie korzystania devaysa, można uzyskać od „Google Play”. Wystarczy zarejestrować konto w wyszukiwarce USA. Następnie używamy odpowiedni skrót i przejdź do oprogramowania supermarkecie. Pobrać i zainstalować ją na swoim telefonie. Teraz o filmach. W 1080 jako dzielnicy, grali twardo. Może nawet nieznaczne snubs. O niższej rozdzielczości i jakości w ogóle nie jest problemem. Wszystko porusza się płynnie i można przewijać. Aby obejrzeć film, zaleca się zainstalowanie tego gracza, jako „Mix Player”.

Opcje

Opcje w tym smartfonów nic specjalnego wyróżnia się na tle podobnych urządzeń. Box jest czarny. Ponadto smartfon, jest pojemność akumulatora 4000 mA / h (to jest zaletą tego urządzenia był wcześniej zauważono) gwarancja i instrukcja obsługi. W związku z tym, standardowy zestaw uzyskane z Fly IQ4403 Energie 3. akcesoria rozszerzające pakiecie z smartphone, co następuje: ładowarkę (czasami określany również jako adapter) z odłączanym YUSB-string (to wciąż może być wykorzystane do podłączenia do komputera osobistego, a także większość z tych samych urządzeń) i słuchawek budżetowych (nie należy się spodziewać fenomenalny dźwięk). Pierwszy z nich nie ma sensu zmieniać – dzieła, i to wystarczy. Do ładowania i podłączania do komputera, to pasuje idealnie. Ale słuchawki zaleca się kupić lepszej jakości. Specjalnie dla tych, którzy lubią dobrą jakość dźwięku. Całkowicie nie rozwiąże problemu z nagłośnieniem, ale poprawi dźwięk. Niskie częstotliwości tego akcesorium wykończenia, a robi się w uchu.

wyniki

W tym artykule przedstawił przegląd budżetu klasy smartphone Fly IQ4403 Energie 3. Opinie, dane techniczne i specyfikacje, składnik oprogramowania tego urządzenia – wszystko to było podstawą naszego materiału. Biorąc pod uwagę wartość 5000 rubli dostaje wielkie urządzenie do codziennego użytku. Oczekiwać fenomenalną wydajność i nienaganną jakość nie pochodzi od niego. Ale jego zasoby sprzętowe i programowe będą wystarczające do oglądania filmów, słuchania muzyki, gier i innych aplikacji niewymagających. I to jest całkiem zadowolony z większości użytkowników. Ponadto, ze względu na zwiększoną pojemność baterii żywotność baterii znacznie dłużej niż w przypadku innych urządzeń w swojej klasie. Dodatkową zaletą w tym przypadku jest możliwość zainstalowania dwóch kart SIM w tym telefonie. Jeśli należą do kategorii jest niewymagających użytkowników, to naprawdę masz takie urządzenie do swoich potrzeb. Należy również pamiętać, kolejny ważny punkt. Dożywotnia gwarancja Fly IQ4403 wynosi dwa lata. Taka oferta jest ważna dla wszystkich smartfonów tego producenta. Co odróżnia go także z innymi urządzeniami w swojej klasie.