723 Shares 3907 views

Medycyna „Bronhobos”: instrukcje użytkowania

Medycyna instrukcje „Bronhobos” odnoszą się do grupy farmakologicznej używek Sekretolitiki i funkcji ruchowych układu oddechowego. Zastosowanie tego leku jest zmniejszenie lepkości w błonie śluzowej nosa i wydzieliny oskrzelowej normalizuje stosunek kwaśnym i obojętnym sialomutsinov i zmniejsza obrzęki oraz zwiększoną oddech przechodzi kaszel. Dodatkowo, „(” Bronhobos użytkownik wyjaśnia działanie składników aktywnych) aktywuje urzęsionych nabłonkowych dróg kanałów systemu przywrócenia wytwarzania i izolowania IgA (immunoglobuliny), stymuluje proces śluzoworzęskowy luz. Jeśli mówimy o właściwościach farmakokinetycznych leku, jego największe parametry osoczu obserwuje się po dwóch lub trzech godzin po użyciu, oraz tzw półtrwania około siedmiu do ośmiu godzin.

Produkowane medycyna „Bronhobos” (instrukcja dla niego zawsze jest włączone), głównie w postaci żółtych kapsułek wypełnionych białym proszkiem. W skład każdej z nich zawierają substancje, takie jak skrobia kukurydziana, ditlenek krzemu typu koloidalnego, żelatyna, stearynian magnezu i karbotsistein. Ostatni składnik działa jako główny składnik aktywny, a dzięki niej aktywny lek ma znaczący wpływ mukolityczne.

Brać kapsułki „Bronhobos” instrukcja obsługi zaleca się wyłącznie w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób płuc, którym towarzyszy pojawienie plwociny. Na przykład lekarze aktywnie przepisać ten środek na zapalenie oskrzeli, zapalenie tchawicy i oskrzeli astma oskrzelowa i tchawicy. Z zapalenia ucha, choroby związane z zapaleniem ucha środkowego, również zaleca stosowania tego leku, „Bronhobos” instrukcji. Kapsułki te są dobrze i pomóc katar. Dodatkowo, lista wskazań do stosowania obejmują oskrzeli i zapalenie zatok.

Jako pomoc w tym lekarstwa są często wykorzystywane w przygotowaniu różnych procedur medycznych, które mają na celu badania kanałów układu oddechowego. Na przykład, musi być podjęta przed bronchoskopii lub bronchography.

Stosowanie leku „Bronhobos” instrukcji nie zezwala w przypadku pacjenta z ostrą postać zapalenia kłębuszków nerkowych, ostrego zapalenia pęcherza lub wrzodów żołądka. Ponadto, nie należy przyjmować leku z ustalonym alergicznej reakcji na karbotsistein lub innych substancji obecnych w jego składzie. Ponadto, lek ten nie jest przepisywany kobietom w ciąży (zwłaszcza w pierwszych trzech miesiącach), a także dzieci w wieku piętnastu lat. Z dużą ostrożnością należy przyjmować to narzędzie dla osób, które cierpią z przewlekłego zapalenia kłębuszków nerkowych lub nieskomplikowany wrzodową przewodu pokarmowego.