587 Shares 3811 views

Maska do twarzy z płatków owsianych staną się jeszcze piękniejsze

Różnorodność przepisów na twarzy maski stosowane przez kobiety w każdym czasie i we wszystkich zakątkach świata. Ale przed maską został użyty do uzyskania jeden lub dwa główne czynniki – wybielanie skóry i wyrównanie jego kolor. Jest to zrozumiałe, ponieważ w masce były dostępne tylko składniki. Na przykład w Anglii, podstawą maski podawane napar z czarnej herbaty, stosowanych w Hiszpanii, gotowanej fasoli, aw Bułgarii stosować sok warzywny i miąższ papryki słodkiej. Ale z upływem lat i receptury zostały zmienione, nabywanie szereg dodatkowych komponentów.


W zależności od rodzaju skóry, przeznaczyć takie maski:

– w przypadku normalnego typu skóry;
– w odniesieniu do łącznej typu;
– w rodzaju tłuszczu;
– dla typu suchego.

Maski mają również różne cele:

– nawilżający;
– składniki odżywcze;
– wybielający;
– czyszczenie;
– przeciwko starzeniu.

Maska do twarzy z płatków owsianych, które wybielić skórę

Do wytwarzania takiej maski konieczne do batem białka i wylać go w jednej łyżeczce soku z cytryny, miód i mleko. Aby maska była grubsza, należy dodać do powstałej masy płatków owsianych. Mieszanina ta musi być nałożona na powierzchni czołowej i pozostawić na 15-20 minut, następnie przemyć ciepłych (nie gorącej) wody. Maska do twarzy z płatków owsianych jest używany do skóry tłustej, wygładza zmarszczki, ściąga pory i usuwa oznaki zmęczenia.

maska z mąki owsianej (dla typu suchego skóry)

Jedna łyżka mąki owsianej być mieszane z mleka w celu uzyskania zawiesiny. Ponadto, w tym masę wlać sok z cytryny. Maska powinna być stosowany do twarzy i szyi przez 20-30 minut, a następnie przemyć ciepłych (nie gorącej) wody. Ta wspaniała maska poprawia cerę, oczyścić normalne i suche, spierzchnięte i starzenia się skóry.

Maska owsiany (tłustej i normalnych typów skóry)

Zmielone płatki owsiane (2 łyżki), należy dodać kilka kropli cytryny i bitą jaja. Zastosuj maskę należy na dwie części po 20 minut. Następnie spłukać wodą z dodatkiem soku z cytryny kilka kropli. Ta maska jest bardzo dobre zwęża pory.

Maska twarzowa oczyszczająca płatki owsiane, soku brzoskwiniowego i mleka

Do przygotowania tego skutecznego maską będzie potrzebował łyżkę płatków owsianych ziemi dokładnie wymieszać z sokiem z brzoskwini i surowego mleka. Otrzymaną zawiesinę musi być stosowany do twarzy i szyi przez 20-30 minut, a następnie dokładnie przemyć maski zimnej wody. Ta maska jest stosowana w procesie dojrzewania, ugięcia, brudną skórę. Jest doskonale tonizuje skórę i oczyszcza go.

Maska twarzowa cytrynowy (na suchą skórę)

Do produkcji masek wymagana: 1 łyżka płatków owsianych, 1 łyżeczka miodu i sok wyciśnięty z cytryny. Płatki wylewania wrzącej wody, wymieszać i pozostawić do ochłodzenia. Następnie dodać sok wyciśnięty z cytryny, miód (jeśli nie uczulony na to) i wymieszać masę. Stosuje się przez 10 minut, a następnie płukanie zimną wodą jest pożądane. Ta maska nawilża skutecznie wybiela i odżywia skórę.

kwas cytrynowy maska (do skóry tłustej)

Do produkcji tej maski będą musiały: sok z połowy cytryny, jedno jajko. Bicz białko niezbędne, uzupełniające soku z cytryny i masę nanosi się na warstwach wierzchnich – każda warstwa jest nakładana po wyschnięciu poprzedniej. Po ostatnia warstwa jest nakładana w celu utrzymania maski na 15 minut, a następnie przemyć, korzystnie zimną wodą. Ta maska jest doskonale zwęża pory.

maska z miodem w domu przygotowuje się następująco:

1. Weź w równej części miodu i żółtka, wymieszać dokładnie i umieścić na oczyszczoną skórę. Po 10-15 minut (tak, że skóra nie jest wyciągany razem) przemyć ciepłych, ale nie gorąca woda.

2. Weź w równych proporcjach: żółtko jaja, miód i śmietanę. Wszystkie składniki są dokładnie pobili i zastosować mieszankę na twarz na 10-15 minut. Ponadto płukanie maski (woda musi być ciepła).

3. Do produkcji tej maski należy wziąć grunt do mąki stan groszek, 15-20% z kwaśną śmietaną, miód. Mieszać miodu i śmietany i wlać uzyskany masy mąki grochowej. Ta maska na jego spójności powinna być jak bardzo gęstej śmietany. Teraz trzeba umieścić maskę na twarzy, szyi, klatki piersiowej i leżeć w spokoju na 15 minut. Gdy maska jest suchy, jest konieczne do czyszczenia wszystkich części ciała wilgotną ściereczką, resztki płukania maski (woda powinna być gorąca).