202 Shares 7265 views

Jak pozbyć się trądziku na 1 dzień w domu

Trądzik jest zapalenie gruczołów łojowych. Występują one zazwyczaj z powodu zwiększonej produkcji sebum. Gdy gruczołów łojowych jest zbyt aktywny, zbyt wiele ze swojej działalności zatyka kanały wydalnicze, które prowadzą do ich zapalenia, czyli powstawania trądziku.

Szczególnie aktywne gruczoły łojowe zaczynają funkcjonować w okresie dojrzewania z powodu zmian hormonalnych. Pozbyć się trądziku na 1 dzień w danej sytuacji jest to niemożliwe, ponieważ problem nie jest lokalna, ale niepełna. Takie struktury są zjawiskiem wiek i przetestowane prawie wszystkie po zakończeniu okresu przejściowego, gdy równowaga hormonalna jest ustabilizowana.

Przy innych okazjach, krosty są zwykle wynikiem naruszenia metabolizmu, spowodowane przez niezrównoważonego dieta, brak snu, stres, palenie tytoniu i innych czynników. W niektórych przypadkach może to być dermatologiczny charakter problemu. Niekiedy tego rodzaju wysypki wskazują chorób żołądka, wątroby, nerek i innych zaburzeń związanych z normalnym funkcjonowaniu organizmu.

W każdym razie, trądzik układowe powinno być traktowane kompleksowo, a przede wszystkim musimy walczyć przyczyny tego nieprzyjemnego zjawiska, do których będzie potrzebował dużo czasu. W tej sytuacji, aby myśleć o tym , jak pozbyć się trądziku na 1 dzień, po prostu nie ma sensu. Dzięki regularnej pielęgnacji skóry i zdrowy styl życia trądzik nie powinny być a priori.
W niektórych przypadkach, a zbyt aktywnej pielęgnacji skóry może prowadzić do trądziku. To dlatego, że zbyt częste mycie, środki odtłuszczające naruszają równowagę skóry, ciągnąc go i przesuszeniu. Gruczołów łojowych próbuje zrekompensować braku tłuszczu i zaczyna pracować ciężej niż zwykle. Zablokowanie kanałów jest taki sam skutek.

Plusy i minusy wyciskanie pryszczy

Najczęstszym sposobem , aby pozbyć się trądziku na 1 dzień jest ich banalne ściskanie. Naturalnie, jest to skrajny środek, który jest surowo zabronione przez oficjalnej medycyny. To dlatego, że trądzik, eliminując w ten sposób kanał łojowych jest odrywana przy jej podstawie, a w przypadku nie zainfekowanych biała masa się całkowicie, jak to często zdarza się, częściowo lub sięga głębiej, rozprzestrzenianie się procesu zapalnego, nie można uniknąć. W uzupełnieniu do ogniska zapalnego może przenikać i niebezpiecznej infekcji, które mogą zaszkodzić nie tylko skórę twarzy, ale także w całym organizmie.

W rezultacie, silne pragnienie, aby znaleźć sposób, aby pozbyć się trądziku w ciągu jednego dnia, może spowodować poważne zakażenia. Mimo to, jeśli spot postanowił wycisnąć, pomimo ostrzeżeń medycznych, to powinno być zrobione bardzo starannie, stosując się do pewnych zasad. Ważne jest, aby pamiętać, że można tylko dotknąć dojrzałych pryszcze Obniżona rdzeń. Jeśli zaczniesz naciskać ból guz nadal niedojrzałe, unformed jego zawartość rozprzestrzeniać dalej i głębiej. W rezultacie, nie tylko nie zostaną usunięte, ale dojrzewają znacznie później, co oznacza, że znacznie dłużej, aby uzdrawiać i zepsuje wygląd skóry.

W związku z tym pytanie, w jaki sposób pozbyć się trądziku na 1 dzień przez wyciskanie, jest właściwe tylko dla dojrzałych wyraźnie widocznym białym prętów, które pomagają trochę się wydostać. Aby to zrobić, trzeba najpierw zostać wyleczony i sam ramię edukacja, a następnie w niewielkiej odległości od rdzenia naciskać dwa palce, trzymając je pod kątem do tkanki otaczającej masę, pchnął go. To musi być zrobione tak, że pręt jest zwolnione w całości, bez krwi iw efekcie tylko jednego kliknięcia. Pozostałą krater, należy obsłużyć. Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, to po dniu spędzonym na miejscu pozostanie ledwie widoczny ślad, który jest łatwy do ukrycia.

Rozwiązać problem, jak pozbyć się trądziku na 1 dzień, a producenci obiecują wiele funduszy, które, co do zasady, mają skład solitsilovo-cynku. Jednak lepiej jest unikać wygląd trądzik, co zrobić po ich leczenia.