524 Shares 1565 views

Jak prawidłowo czyścić uszy i pochować je

Wiele osób, pytany o jak prawidłowo czyścić uszy, uśmiech i wzruszają ramionami. Rzeczywiście, po tej akcji znanej nam od dzieciństwa. Kiedy przychodzi do zdrowego dorosłego, to naprawdę jest. Ale czasami nowa matka nie wie, jak prawidłowo czyścić uszy noworodka. Raczej nie ma pojęcia o tym, co zrobić konwencjonalne waciki kategorycznie zabronione. Niektóre stosując te same kije spróbować wyczyścić uszy podczas takich chorób jak zapalenie ucha. Staje się jasne, że odpowiedź na to pytanie nie tylko muszą być zainteresowani i potrzebują dużo ludzi. Nie znając konsekwencje swoich nieudolnych działań, mogą spowodować nieodwracalne szkody dla najdroższe istoty – ich dziecka. Ale oprócz tego jeszcze trzeba wiedzieć i jak wykopać uszach, co jest bardzo ważne w tak powszechne choroby u dzieci jako zapalenie ucha.

Prawidłowo czyścić uszy

Tradycyjnie, wymagania dotyczące jak prawidłowo czyścić uszy można podzielić na kilka typów, w zależności od grupy wiekowej człowieka i jego zdrowia:

  • Opieki dla noworodków i dzieci do 3 lat. Co to jest zasadnicza różnica z oczyszczania uszu wszystkich innych ludzi. To właśnie ta akcja jest wykonywana. Jego niechlujstwa lub szorstkie działania mogą zaszkodzić dziecku, bo aż do roku jest on nadal powstaje dział kości zewnętrznego przewodu słuchowego. W związku z tym, do opieki nad nimi jest wymagane stosowanie specjalnych waciki, które mają zatyczkę. Pomoże Ci to uniknąć wielu kłopotów. Zaledwie uszy dziecka są zazwyczaj dość mocno przycisnął do głowy, a za nimi mała skorupa może być utworzony, które muszą być smarowane olejem z rokitnika, a następnie delikatnie go usunąć. Wielu lekarzy twierdzą, że czyste uszy noworodka, nie ma potrzeby. Wynika to z faktu, że to ciało ma zdolność do samooczyszczania. Siarka samo wychodzi, a to jest konieczne, aby usunąć tylko niewielką widoczny obszar. Wierzą, że tylko ingerencja zewnątrz może spowodować negatywną reakcję w organizmie.
  • Troska o ludzi w uszach choroby ma również swoje własne cechy. W tym przypadku, dotyk zwykłym wacikiem może powodować ból. Dlatego też, zamiast przy użyciu bawełnianego wici. Z ich pomocą również usunąć nadmiar leku z oka.
  • Dbanie o uszy dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat mogą być znane nam sposób. Należy jednak pamiętać, że całe ciało rozprawa utworzona zaledwie 17 lat. Dlatego też, w dzieciństwie i okresie dojrzewania jest konieczne, aby tę procedurę tak dokładnie jak to możliwe.

Jak widać to faktycznie odpowiedź na pytanie, jak prawidłowo czyścić uszy, jest dość prosta.

zakopać uszy

Kapać uszy dziecka, trzeba umieścić go na bok. Pożądane jest, aby pod jego głowie nie było poduszki, złożony ręcznik. Burying muszą być wykonane z pipety, nawet jeśli butelka z lekiem posiada specjalną dyszę. Czy to coś do być dorosłym przez kilka dodatkowych kropel leku jest mało prawdopodobne, ale jeśli jest to małe dziecko, to lepiej nie ryzykować. Gdy lek dostaje się do kanału słuchowego, delikatnie nacisnąć kilka razy na skrawka. Zamknąć wacik oczko i pozwolić dziecku leżeć w tej pozycji kilka minut.

Niektóre leki nie leżą i są stosowane do turunda (wici wełny) i wprowadzono do kanału ucha, po czym jest on zamykany za pomocą wacika. Podczas uszu choroby musi również produkować prawidłowy twarzy dziecka, należy upewnić się, że woda nie dostała się do kanału słuchowego. W takim przypadku należy usunąć go z wici bawełny. W żadnym wypadku nie używać różdżki do czyszczenia kanału słuchowego.