376 Shares 6798 views

Która jest użyteczna dla człowieka? Gimnastyka!

W celu zachować młodość gimnastyka twarzy stał się najbardziej skuteczny, tani i szybki sposób. Wielu mężczyzn i kobiety używają różnych masek lat i tych, którzy mają pieniądze, po prostu zrobić windę. Ale wszystko to wymaga dużo pieniędzy. I wtedy pojawia się pytanie, co jest lepsze dla danej osoby. Wykonując to nie tylko darmowy, ale także naprawdę pomaga pozbyć się zmarszczek, podwójnego podbródka i wiele innych niedociągnięć.


Gimnastyka dla człowieka: do kogo i kiedy potrzebne?

Około trzydziestu lat każda kobieta zaczyna zwracać uwagę na fakt, że jej skóra zanikać. Wiele biec do sklepu, kupić mnóstwo krem, wydać, nawiasem mówiąc, dużo pieniędzy. Ale Carol Maddzhio twierdzi, że najbardziej skutecznym sposobem na zachowanie twarzy młodzieży – gimnastyka. Po pojawieniu się dodatkowych kilogramów dziewczęta starają się je usunąć za pomocą kondycji. Dlaczego więc nie korzystać z tego samego dla liftingu? Jest twórcą unikalnej techniki, które mogą być używane do zaostrzenia i odmłodzenia skóry cerę. Wszystko co jest potrzebne – to trenować stale. Tutaj, podobnie jak w fitness, brakowało kilku klasach – a potem do tego samego efektu, trzeba mieć cztery klasy.

Gimnastyka twarzy: niektóre ćwiczenia i recenzje

Wiele będzie się zastanawiać, czy skutecznych ćwiczeń dla twarzy. Opinii wielu dziewcząt potwierdzić, że to prawda. I rzeczywiście Carol Maddzhio wygląda bardzo pasuje. Jeśli porównać zdjęcie, można zobaczyć, że wyglądała młodziej. Ale rozwijać technikę zajęło wiele lat. Oto opis niektórych ćwiczeń:

  • Do powiek: Ustaw środkowe palce na grzbiecie nosa i wskazując kącikach oczu. Po tym właśnie zazhmurivayte oczy, starając się to zrobić za pomocą dolnej powieki. Gimnastyka trwa 2-3 minuty.
  • Dokręcając czoło i wygładzania zmarszczek: Umieść palce tuż nad brwiami i niższe i podnieść je ręcznie.
  • Ćwiczenia usunąć podwójny podbródek: pociągnąć dolną wargę, unieś głowę do góry. I starają się wyciągnąć podbródek tak wysokie, jak to możliwe.

Istnieje wiele ćwiczeń na lifting, ale można z nich korzystać, aby rozpocząć. A w ciągu tygodnia można zauważyć zmiany na twarzy. Na ogół, do przeprowadzenia ćwiczenia powinny być co najmniej 15-20 minut dziennie.

Gimnastyka dla twarzy: efektywności

Jeśli nadal nie wierzę, że ćwiczenia twarzy naprawdę pomaga, spróbuj go dla siebie. Po tym wszystkim, według twórcy, efekt jest zauważalny już po dziesięciu dniach. Wszystko, co musisz zrobić – jest to zrobić, nie trzeba płacić żadnych pieniędzy.

Jest skuteczny, czy gimnastyka twarzy? Zdjęcia z wielu dziewcząt udowodnić, że to naprawdę pomaga. Aby rozpocząć, trzeba się uczyć i uczyć się podstawowych lekcji. Dopiero wtedy można przejść do innych, bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Istnieje dziewięć poziomów trudności, z każdego poziomu pojawią się coraz więcej zmian.

Screencast Carol Maddzhio bardziej skuteczne niż książki, którą napisała również. Po przeczytaniu go, nie zawsze można zrozumieć, co to jest i jak wykonać. A w filmie, wszystko jest jasne, nie wszystko pokazać i powiedzieć. Twórca zaleca również, aby robić zdjęcia swojej twarzy, konieczne jest, aby upewnić się, że wynik stał się bardziej widoczne. Po tym wszystkim, na co dzień patrząc w lustro, można zauważyć nie zmieniło. Ale jeśli porównać zdjęcia „przed” i „po”, wynik będzie dość zauważalne.

Po raz pierwszy podczas ćwiczeń poczujesz pieczenie, a może dyskomfort. Ale w miarę upływu czasu, mięśnie twarzy będzie przyzwyczaić się do obciążenia. I zatrudnienia staną się proste i powszechne. Gimnastyka dla twarzy jest uważany za najbardziej skuteczny sposób, aby zachować młodość, a warto zauważyć, że nie uczula jak kremy. A wynik jest znacznie lepiej (i bezpieczniejsze) niż w chirurgii plastycznej. Więc należy wypracować w miesiącu, aby przyzwyczaić się do obciążenia i uzyskać świetny wynik, zamiast zapłacić fortunę za niejasnych procedur odmładzania. Ale wybór należy do Ciebie, a Ty zdecydujesz – trzeba robić takie ćwiczenia, czy też nie.