227 Shares 5366 views

peelingi owocowe: przeanalizowany

Skórki owocowe opinii zdobył tylko okrzyki. A wszystko dlatego, że procedura ma na celu rozwiązanie najpilniejszym zadaniem każdej osoby, która chce wyglądać atrakcyjnie. Peeling radzić sobie z problemami skóry młodej, która jest podatna na wysypki różnego rodzaju. Procedura ta również pomaga walczyć z oznakami starzenia. Dlatego jest ona uważana za jedną z najbardziej popularnych zabiegów w gabinetach i klinikach.


Peeling – to …

Nazwa pochodzi od procedury do obierania, które oznacza „czyste”. Ze względu złuszczanie zrogowaciałych górna warstwa komórek naskórka prowadzi do usuwania nieproduktywny. A ze względu na regenerację naskórka poprawia wygląd.

Złuszczanie w działaniu obierania chemicznej przez różne kwasy. Dzisiaj patrzymy na peeling kwasami owocowymi. Liczba kosmetologów i piękne panie pomogą ocenić skuteczność zabiegów w salonie iw domu.

Trochę historii

To jest zawsze interesujące, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi jeden lub inną procedurę. Peeling opinie kwasów owocowych zbiera więcej niż jedno pokolenie. Po tym wszystkim, jak się okazuje, to nie może być wywołana procedura newfangled. Odkąd dni starożytnych Egipcjan i Greków stosować sok z owoców i jagód do pielęgnacji skóry. Stosując wyciąg z cukru z trzciny przodków otrzymany kwas glikolowy. Osad wino zawierał również użyteczne składniki. Kwas mlekowy jest w pełni zawarty w zakwaszenia. Nasi przodkowie już wiedział, jak korzystać z tych cennych substancji w kosmetykach.

Od dziadków usłyszeć historie o tym, jak zrobili maskę korzystając truskawek i jogurt. Wszystko to przyczynia się do poprawy cerę i odmładzają skórę. Również każdy zna historię Kleopatry urody, która odbyła kąpiele mleczne.

Do dziś bardzo popularny peelingi owocowe. Odpowiedzi o nim wskazują, że ten rodzaj opieki idealnie łączy w sobie wysoką wydajność, bezpieczeństwo i dostępność. Kosmetyczki obierki owoców są również nazywane czyszczącą zawierającą alfa-hydroksykwasy (AHA).

Peelingi chemiczne: zasada działania

W rzeczywistości, procedura w kwestii wpływa na skórę jak oparzenie. Brzmi groźnie, ale specjalista kontroluje głębokość szkodliwym działaniem. W związku z tą procedurą są uważane za nieszkodliwe. Oraz w oparciu o jego działania określone zdolność organizmu do regeneracji. Odpowiadając spalić nasze tkanki skóry rozpoczyna się proces naprawy. Intensywność regeneracja zapewnia nie tylko wierzchnią warstwę odnowę naskórka, ale także wyeliminować niektóre z problemów wewnętrznych.

Kwas stanie doskonale czystym przewodach gruczołów łojowych. W wyniku tego, że normalizuje metabolizm w skórze, zmniejsza tworzenie się wypryski i zaskórniki. A to jeszcze nie wszystko. Peeling stymuluje fibroblasty. W związku z tym, możliwe jest zwiększenie syntezy kolagenu, co prowadzi do zwiększonej elastyczności i sprężystości skóry.

Warto zauważyć, że obierki owoców opinię twarzy, które oferujemy w artykule, w zależności od głębokości wpływów, i mają różne skutki. Specjaliści twierdzą, że procedura jest lepiej przeprowadzić pod nadzorem kosmetyczki. A jeśli poverhostnyh a mediana peelingu jest dopuszczony do stosowania w domu, głębokie czyszczenie jest lepiej spędzić w kabinie.

obróbka powierzchniowa

W kosmetologii, jest uważana za jedną z najprostszych i pozbawione warg manipulacji. Jednak ze względu na fakt, że działanie kwasów sprzedawany wyłącznie w warstwie rogowej, efektywność skórki mniej wyraźne niż w innych rozwiązaniach.

Procedura ta jest wykonywana przez ANA (kwas glikolowy, mlekowy, jabłkowy, winowy, kwas cytrynowy). Ponadto skuteczne połączenie glikolowy i kwas salicylowy, kwas retinowy (10%), fitynowy, migdałowy i inne. Acids Res. Głównym obszarem aplikacja powierzchowne obierania owoców jest osobą. Ponadto, procedura jest praktykowane w innych częściach. Najbardziej popularne są obszar szyi, klatki piersiowej, brzucha i rąk.

Powierzchowne złuszczanie jest wskazana w następujących sytuacjach:

 • suszenie skóry;
 • manifestacja comedonal trądzik i trądzik forma papulopustuleznoy;
 • postacne;
 • przebarwienia;
 • pęcherzykowy rogowacenie.

Przeciwwskazania obejmują: zmiany chorobowe skóry, alergie na leki, obecność procesów zapalnych. Jaki wpływ ma ten owoc peelingi? Opinie mówią, że kolor skóry ulega poprawie, różne nieprawidłowości są wygładzone, zwiększoną regenerację. Ale w walce z głębokich zmarszczek, blizn, rozszerzone pory muszą być uzupełnione przez inne procedury obierania.

mediana Peeling

Procedura ta ma wpływ na całą głębokość naskórka. W celu przeprowadzenia go częściej używany 25% roztworu TCA (kwas trichlorooctowy), retinoidy, kwasu salicylowego, fenolu. Procedura ta zapewnia efekt bardziej wyraźny. Oglądane peelingi są wykorzystywane w celu zwiększenia tugor skóry, w zwalczaniu zmian związanych z wiekiem, w celu zmniejszenia tłustości, porów. Procedura ta pozwala również wyeliminować plamy starcze.

Następujące problemy mogą być uznane wskazania do peelingu:

 • hronostarenie;
 • stracił elastyczność skóry;
 • blizny;
 • rogowacenie;
 • pigmentacja;
 • postacne;
 • rozstępy.

Obecność opryszczki, nadciśnienie, padaczka, zwiększonej pigmentacji uwierzyć przeciwwskazaniem do manipulacji. Również osoba jest czasami spotykane indywidualnej nietolerancji jakiegokolwiek składnika. Oglądane skórki owocowe (opinie i zdjęcia, które prezentujemy w tym artykule), eksperci zalecają regularne zrobić, ponieważ 35 lat. Jest bardzo pożądane, aby wykonać oczyszczanie w lecie.

Jak to sama skóra po zabiegu? Sugerują, że zaczerwienienie na kilka dni, znacznie zmniejsza się, a efekty resztkowe stopniowo znikają w ciągu tygodnia. Ze względu na fakt, że procedura pomaga zmniejszyć rozstępy, jego zakres nie ogranicza się do twarzy. Szyi, klatki piersiowej, ramion, ud i potrzebujących opieki.

głębokie peelingi

To procedura dermatosurgical. Rzeczywiście, w czasie jego posiadania odczynników wpływają warstwy brodawkowatej. Istnieje limit, a na terenie oczyszczalni. Konieczne jest zatem, aby przeprowadzić głębokie peelingi twarzy owoców w kabinie. Liczba kosmetologów potwierdzić, że w rezultacie klient otrzymuje wyraźny efekt liftingu wokół konturu twarzy. Wskazania mogą obejmować następujące sytuacje:

 • występowanie zmarszczek;
 • rogowacenie;
 • wyrażone blizny;
 • rozstępy;
 • ciemne plamy.

Zabrania się przeprowadzić głębokie złuszczanie w czasie ciąży, gdy manifestacja opryszczki. Ponadto, procedura ta nie jest zalecana dla osób cierpiących na cukrzycę, choroby narządów wewnętrznych i skóry.

W zasadzie, to jest teraz jasne, dlaczego dokonać skórki owocowe w kabinie. Sugerują, że cały proces powinien kontrolować specjalisty. Okres rehabilitacji po takim zabiegu może trwać nawet do kilku miesięcy.

Efekt peelingu

Nadszedł czas, aby zastanowić się, co powinno dać wynik procedury:

 • Bezpośrednio po peelingu zmienia się na lepsze koloru. On wyrównane.
 • Jest wygładzenie zmarszczek i zmniejszenia nasilenia głębokich zmian związanych z wiekiem.
 • zanika pigmentacji.
 • Wyraźny wzrost nawilżenia i elastyczności.
 • Zmniejsza intensywność trądziku. W tym przypadku, pory są zwężone nieco.

Warto zauważyć, że nie można oczekiwać zbyt wiele od takich funduszy jak skórek owocowych. Zdjęcia przed i po zabiegu, nie ma wątpliwości, przeczytaj jak poprawa stanu skóry. Ale do usunięcia zmarszczek na twarzy i całkowicie wyczyścić obliczu zmian nie można używać tylko skórkę.

Procedura Przegląd

Powierzchowne peelingi zwykle trwa około pół godziny. W tym czasie przeprowadziła się z następujących etapów:

 1. Przed rozpoczęciem pracy trzeba przeprowadzić gruntowne oczyszczanie skóry. Dalsze szkolenie odbywa się za pomocą specjalnych środków.
 2. Następnym etapem jest stosowanie kwasu do leczonego porcji. Średni czas kontaktu z odczynnikiem w zakresie od kilku do dziesięciu minut. Uczucie mrowienia lub niewielkiego spalania jest to normalna reakcja.
 3. Jeśli trzeba użyć konwertera na kilka minut.
 4. Kończy procedurę mycia i stosowania kremu po peelingu.

Kiedy zacząć?

To pytanie jest często słychać. Rozpocząć wykonywanie peelingu możliwe, ponieważ dojrzewania. W ciągu następnych lat, procedura ta staje się coraz bardziej istotne. Na przykład, w młodym wieku obieranie służy do poprawy stanu problemu skóry. Następnie przeprowadza zapobiegawczych i korygujących oznak więdnięcia.

Czasami salony oferują tylko przejazdem standardowego kursu. Jest 7-10 sesje, które wykonują raz w tygodniu. Większość ekspertów nie obsługują metody rodzajowe. Wierzą, że w celu rozwiązania problemów należy podchodzić, biorąc pod uwagę osobowość każdego klienta.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przede wszystkim, w ciągu 15 dni przed peelingiem, aby uniknąć długotrwałego narażenia na działanie promieni UV. W tym okresie, eksperci zalecają, aby trenować. Polega ona na stosowaniu codziennych produktów do pielęgnacji zawierających kwas. Takie proste działanie pozwoli warstwy rogowej do wyrównania i przygotowania skóry do zabiegu. Ponadto stosowanie środków zawierających kwas można wymienić kilka procedur powierzchniową obierania.

Porady kosmetologów do rehabilitacji

Jak już wspomniano, procedura rani naskórek. Dlatego też, w zależności od głębokości penetracji odczynnika, skóra w potrzebie rehabilitacji (od kilku dni do dwóch miesięcy). Ważne jest, aby używać po przygotowaniach procedura ochrony przeciwsłonecznej (SPF co najmniej 30). Nie zapomnij zastosować krem nawet w pochmurne dni. Również w ciągu trzech tygodni nie można odwiedzić solarium. I, oczywiście, nie zamierza spocząć na morzu bezpośrednio po peelingu. W zasadzie, warunki są proste. Najważniejsze, aby wiedzieć o tych ograniczeniach.

Nowoczesne kosmetyki umożliwia skórek owocowych i w domu. Recenzje wspierać fakt, że wiele kobiet przeprowadzania tych procedur na własną rękę. Korzyść z firm kosmetycznych oferują ogromny wybór produktów zawierających kwasy owocowe. Należy rozumieć, że stężenie w nośniku do stosowania w domu, nie może przekroczyć 10%. Produkty profesjonalne substancja czynna sięga 70%. W związku z tym wynik postępowania nie będzie tak wyraźne w domu.

zamiast wniosku

Sprawdziliśmy z wami twarzą obierania kwasy owocowe. Liczba kosmetologów i ich klienci zgadzają się, że kobieta może być przekształcona dzięki prostych manipulacji. Regularne stosowanie peelingu pozwala wyrównać i poprawić cerę i pozbyć się pewnych niedoskonałości skóry. Najważniejsze – aby znać zasady postępowania, że korzystała, nie zaszkodzi.