770 Shares 5246 views

Robimy oczyszczanie twarzy w domu

Szorować potrzebę głębokiego oczyszczania skóry. Korzystanie zarośla nie jest dozwolony więcej niż 1-2 razy w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, należy zdecydować indywidualnie, w zależności od rodzaju i stanu skóry, na warunkach środowiskowych.

Suszarki skóra, tym mniej potrzeba używać zarośla na twarz. W domu, oczyszczanie wymaga specjalnej opieki. Pamiętaj, że po mechaniczne czyszczenie nie jest dozwolone.

Szczególna uwaga jest wymagana podrażnienia skóry lub wysypki wszelkiego rodzaju. Dopóki nie zostaną całkowicie wyleczona, czyszczenie nie da się zrobić, nawet jeśli jest to doskonałe oczyszczanie twarzy z rękami zaczął.

Co gotować

Celem stosując peeling – czyszczenie, polerowanie skóry, w połączeniu z odżywiania i nawadniania. Dlatego, aby przygotować zarośla twarzy powinny zawsze być co najmniej dwa składniki w domu.

Podstawy dla odpowiednich produktów, takich jak mleko, kurczaka lub przepiórek, śmietana, jogurt, miód, stopionej czekolady. Jak grube cząstki wykorzystywane fusów, cukier, owoce z małych dołach, płatki owsiane, zmielonych suchych ziół lub owoców skórki. Bardzo skuteczne i użyteczne peelingi na bazie glinki kosmetycznej, które można kupić.

Peelingi do skóry suchej

Na sucho peelingu skóry powinien zawierać bardzo MIGOCZĄCY cząstek, takie jak drobne kości jagód. byłyby wystarczające, aby oczyścić że nie zaszkodzi skórze i nie zakłócić równowagę wodno-soli. Doskonale Scrub do twarzy w domu.

Oto kilka opcji: rozgnieść truskawki, kiwi lub porzeczki, zmieszane z 1 deser łyżka kwaśnej śmietany i stosować na twarz. Masować kilka minut, następnie spłukać. Mielenie płatków owsianych i mąki do mleka rozcieńcza się w celu wytworzenia rzadkiego ciasta. Zastosuj masażu na skórę.

Peeling dla skóry tłustej

Najbardziej istotne peeling twarzy rękoma może być wykonane na bazie kawy, soli lub cukru. Wymieszać je w proporcji 2 do 1 z kosmetycznych mleka ciała, miód, oliwa z oliwek lub śmietany. Te zarośla doskonale polerowane skórę, przywrócić naturalną równowagę oraz normalizuje pH skóry.

Tłusta można czyścić często, ale pożądane jest, aby przełączać się wielkości cząstek stałych. Oznacza to, że 1 godzina tygodniowo grubej, 1 razy mniejszy.

Należy zwrócić szczególną uwagę, aby wyszorować z kosmetycznych gliny, wysycha, to ściąga pory, wygładza strukturę skóry. To może być łatwo wyhodować z przegotowanej wody, mleka, śmietany lub kwaśną śmietaną. Stosowany jako maskę i pozostawia do wyschnięcia, tylko wtedy zmywane.

Scrub do wszystkich rodzajów skóry

Najbardziej trudne do znalezienia remedium na oczyszczenie mieszanej skóry Type. Musimy podnieść kilka różnych oczyszczanie twarzy. W domu, aby rozwiązać ten problem łatwiej, choćby dlatego, że przygotowuje się do peelingu w małej ilości i mają możliwość wypróbowania różnych opcji.

Eksperci zalecają zarośla na bazie płatków owsianych i świeżych jagód lub owoców. płatki owsiane ziemia miesza się z 10 gr. winogrona, maliny, truskawki, porzeczki lub inne jagody. Można również skorzystać z owoców: jabłko, banan, kiwi.

Ze skórki owoców cytrusowych lub suszonych jest brane kilka kropli soku. Wysuszony skórka miele się do postaci proszku, wykonane w równych ilościach z rozdrobnionych migdałów i rozcieńcza się do stanu ciekłego szlamu przegotowanej wody.

sok z cytryny daje efekt wybielania. Aby to zrobić, sok z cytryny wymieszać z oliwą z oliwek i marnieje w łaźni wodnej przez pół godziny.

Ustal odpowiednie lub nie szorować typ skóry, można po użyciu. Z nie może być przedłużona podrażnienie lub zaczerwienienie skóry po oczyszczeniu może uzyskać różowawy odcień, ale nie więcej niż 3-7 minut. I w żadnym wypadku nie powinny być nieprzyjemne odczucia takie jak pieczenie, świąd, wyprysk.