396 Shares 5686 views

Jak wypłacić pieniądze z MinerGate? Jak pracować z Minergate zysku

Internet rozwija się bardzo szybko i jest konwertowany z platformą rozrywki i informacji w komercyjnym. Oczywiście, większość ludzi spędza czas na portalach społecznościowych i rozrywkowych, ale tam jest więcej ludzi, którzy są zainteresowani w zysku z sieci każdego roku.


Kiedyś był walutą cyfrowy, wielu użytkowników zaczęły aktywnie poszukują prostych sposobów, aby otrzymać. Niektóre zatrzymane w systemie „Bitcoin”. Większość użytkowników postępuj sprawdzony sposób – zaczną żurawi kriptovalyutnyh gdzie otrzymują Bitcoins może być wolny, ale nie tak proste.

problemy O

Klienci, którzy początkowo nie myśląc o tym, jak wypłacić pieniądze w Minergate lub innych systemów kryptowaluta górniczego, może napotkać trudności. Wyobraź sobie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, pieniądze cyfrowej są gromadzone i kumulowane. Ale przychodzi taki dzień, kiedy masz zamiar je przynieść, ale nic nie zrobisz.

Większość górników na żurawi Bitcoin zarobić trochę pieniędzy, tylko niewielu udaje się uzyskać naprawdę duże zyski. Dyskusja na temat sposobów poprawy zarobków, nie będziemy. Ten artykuł omawia ważniejsze kwestie, takie jak jak zdobyć pieniądze w torebce Minergate lub w innym systemie.

O wyjściu ograniczeń

Całkiem naturalnie, banki nie obsługują (i nie zamierzam) Funkcja konwersji Bitcoins i nie pozwalają użytkownikom na ich wycofanie. agencje rządowe całkowicie zignorować interes obywateli w tej walucie. Oczywiście, wiele banków starają się „modernizować” i wprowadzenie usług, takich jak bankowość internetowa, ale że niewiele osób interesuje. Byłoby dobrze, gdyby banki mogą wyświetlać Bitcoin do karty debetowej. Niestety, te cechy nie ma (i jest mało prawdopodobne), dzięki czemu użytkownicy są zmuszeni do korzystania z usług za przekształcenie.

Korzystanie z usług takich jak Minergate wypłacić pieniądze pozwolisz, ale w każdym przypadku straci część kwoty wycofane do dalszej przemiany.

Co jest Minerrate?

Minergate – kriptovalyutny ten projekt i platformy dla górnictwa różnych walutach. Główną cechą tego systemu jest możliwość jednoczesnego, równoległego, a nie z wydobywających różnych monet. Po prostu trzeba wynająć zdolność produkcyjną kryptowaluta wyregulować basen i zacznij zarabiać w formie kriptomonet.

Cechy Minergate

System ten jest skierowany do różnych krajów, obsługuje wielojęzyczny interfejs i pozwala na chmurę górnictwie. Tutaj można uzyskać wszystkie obecnie znane typy kryptowaluta ze specjalnym i skuteczne oprogramowanie. Istnieje wiele przypadków, gdzie dowiaduje się, jak pracować z Minergate zysków – i ten system jest dobrze udokumentowane. Ponadto użytkownicy nie odczuwają żadnych trudności z wycofaniem zarobionych Bitcoins.

Należy pamiętać, że wybierając system wydobycie chmurę trzeba przede wszystkim opinie. Minergate w wygrywa ten plan, Ci notatkę!

Instrukcje dotyczące wycofania pieniędzy w Minergate

Przede wszystkim, należy utworzyć aplikację, podać dokładną kwotę pieniędzy na wyświetlaczu. Jednakże, jeśli nie zostanie to zrobione, system wyświetli wszystkie dostępne pieniądze na koncie. To jest obarczona utraty pieniędzy z powodu Komisji w sprawie transakcji, więc należy podać kwotę, którą chcesz wycofać się z systemu.

Proces wycofywania nie powoduje problem dla innych, ale mogą one być. Poniżej szczegółowy sposób wypłacić pieniądze w Minergate:

  1. Idź do Wyciągnąć kartę.
  2. Wprowadź adres, Bitcoin portfel.
  3. Wpisz swój identyfikator. Większość ludzi tutaj, ponieważ tkwią Nie wiem co to jest i gdzie uzyskać identyfikator. Musimy przyznać, że jest to naprawdę wszystko jest trochę mylące. Fakt, że Minergate działa w połączeniu z różnymi wymiany do wymiany waluty cyfrowej za prawdziwe pieniądze. Najczęściej użytkownicy korzystają z Exchange Poloniex – zarejestruj się tutaj. Ta wymiana w „wpłaty i wypłaty” musi określić, co masz zamiar wymienić kryptowaluta i wejść do obszaru, który zostanie dostarczony waluty elektronicznej. Jeśli to wszystko zrobić i potwierdź, system automatycznie generuje identyfikator, który będzie musiał wprowadzić już Minergate witryny z wycofaniem pieniędzy.
  4. Po wprowadzeniu wszystkich danych może jedynie potwierdzić żądanie wycofania pieniędzy.

To wszystko. Teraz pozostaje trochę poczekać. W rzeczywistości, wielu użytkowników nie interesuje, czy jest możliwe, aby wyprowadzić w Minergate równowagi niepotwierdzony. W rzeczywistości jest to niemożliwe, aby wycofać sprawę, a nie przyczyny. Trzeba tylko poczekać, aż waga niepotwierdzone zostaną potwierdzone.

Jak wypłacić pieniądze z Minergate na Qiwi

Jednym z najbardziej popularnych sposobów zarabiają Bitcoin jest zawarcie do systemu elektronicznej portmonetki Qiwi. Mimo, że nie jest obsługiwany przez normalnego korzystania z tej funkcjonalności torebkę dla zarabiają kryptowaluta, ale kierownictwo twierdzi, że pracuje już nad tym. Dlatego konieczne jest, aby użyć konwersji walut dzisiaj. Niniejsza oferta serwis wymienniki jednak biorą prowizję.

instrukcje:

  1. Przejdź do strony urzędu wymiany (na przykład Bankcomat).
  2. Wybierając kierunek wymiany.
  3. Określ adres e-mail.
  4. Przedstaw details Qiwi portfel i portfel Bitcoin.
  5. Podać kwotę przelewu.
  6. Potwierdzić roszczenia.

Także za pomocą tych usług, można wypłacić pieniądze w zwykłej plastikowej karty. Tylko w tym przypadku będzie musiał podać szczegóły nie są Qiwi portfel i numer karty.

I jeszcze jedno: jeśli chcesz zaimplementować tłumaczenie anonimowe, kwota nie może przekraczać wycofanie 15.000 rubli. Jest to jednak jedyna granica. Może wymiany – jest to jedyny możliwy sposób na wymianę i wyświetlania kryptowaluta na portfelu. Możemy również doradzić, aby wybrać niezawodne wymienniki z dobrą pomoc i opinie. Nie używać nieznanych wymienniki – w Internecie mnóstwo oszustów.

Wyjście do Webmoney

Innym popularnym systemem portmonetki elektronicznej jest Webmoney – wyjątkowo niezawodny i popularny partnerem wielu freelancerów. Już w 2013 roku w „WebMoney” pogoń WMX został wprowadzony, który jest przeznaczony do wyjściowego kryptowaluta. Firma wykazała gotowość do eksperymentowania. Więc w tym momencie Webmoney – jest to jedyny system rosyjski, który współpracuje z waluty cyfrowej.

Wyjście z górników chmurze lub żurawi odbywa się bezpośrednio na portfel „WebMoney” WMX. Następnie można kryptowaluta być wymieniane na ruble w systemie „WebMoney”, a rubel jest łatwo wyświetlane na karcie bankowej.

Metoda ta jest istotna dla wielu krajów, nie tylko dla Rosji. Na przykład, system „WebMoney” Bitcoins można wymienić na hrywny i doprowadzić je do karty bankowej. Również kryptowaluta wymieniane na dolary, itp

Należy zauważyć, że do pracy z „WebMoney”, trzeba najpierw zarejestrować się i otrzymać formalny certyfikat. Aby to zrobić, pokazać swoje dokumenty administracyjne, które udowodnić swoją tożsamość. Po otrzymaniu certyfikatu można otwierać torebki, w tym WMX torebce.

Teraz, gdy wiesz, jak wypłacić pieniądze w Minergate i poza nią. Oczywiście, istnieją inne sposoby (wiele z nich), ale nazwany najbardziej popularne i przystępne dla Rosji.

wniosek

Nic skomplikowanego wycofanie nie kryptowaluta. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że zapotrzebowanie na współpracę tylko ze sprawdzonymi systemami. I dotyczy to nie tylko do wymienników ale także systemów chmura górniczych, takich jak Minergate. Opinii na temat tego systemu jest to głównie pozytywne, ale pełen innych mało znanych systemów.