866 Shares 6784 views

Jak wymyślić chłodnym nick dla faceta w internecie

Nowoczesne profile w serwisach społecznościowych, na forach lub nick w grze – to niemal drugi paszport, w którym razem z awatara jesteś postrzegany przez innych. Dlatego przy wyborze pseudonimu należy poważnie biorąc pod uwagę wiele niuansów.

Problem wyboru pseudonimu

Jeśli problemy dziewcząt z wyborem jego alter ego nie istnieje: wszystkie rodzaje kotów, kot, łapy i pozostałe nazwy sieci mi-mi-Miszny – śmieszne pseudonimów dla facetów – to cała historia.

Oczywiście, można wybrać coś klasyczny, jak imiona superbohaterów z filmów, programów telewizyjnych lub komiksów. Można pójść na banalnej sposób i po prostu napisać swoje imię w innym układzie, na przykład za pomocą kart do tworzenia listów. Jako przykład, „Kubuś Puchatek» nick będzie następująca – «BuHHu / 7yx». Odmiany mogą być ustawione.

Wybierz fajne imię dla faceta – nie jest łatwym zadaniem. Przede wszystkim, musi być zgodne z wewnętrznym świecie, aby dać wyobrażenie o charakterze osoby ukrywa się pod nim. Na przykład, że jest głupi, aby wybrać nazwę „Terminator”, jeśli jesteś fanem strategii i sitcomów turowych. Ten pseudonim jest odpowiednia w stosunku do facetów zajmujących się sportem i tych, którzy kochają krwawą grę.

Ale co jeszcze wybrać fajne imię dla faceta, jeśli on nie wie, kto chce wyglądać w oczach internautów? Spróbujmy następnej metody.

Wymyślić chłodnym nick dla faceta

Weź kartkę papieru lub otwórz pusty dokument tekstowy i napisać kolumnie wszystkich znanych Ci pseudonimów. Napisz do maksymalnej liczby imion, które przychodzą do głowy. Gdy zabraknie opcji, pomyśl o kolejne 10 minut i zanotować jeszcze kilka sztuk. Jak pokazują statystyki, lista zazwyczaj dostaje więcej.

Następnie trzeba ponownie przeczytać wszystko, co napisałem, i wykreślenie tych pseudonimów, które można spotkać częściej niż inni w sieci. Skopiować kogoś – nie ostygnie. Lista została zauważalnie mniejsze, prawda?

Jesteśmy coraz do istoty, jak wymyślić chłodnym nick dla faceta – z pozostałych opcji, wybierz jeden lub dwa aliasy, które, Twoim zdaniem, najbardziej dokładnie pasuje ci. Sprawdź je na harmonii, a jeśli są one zapisane w układzie Łacińskiej, upewnij się, że nikt nie będzie zakłócać wymowy swojego pseudonimu. W przeciwnym razie, zamiast pseudonimu dostaniesz strome szyderczy przydomek.

wynik

W każdym przypadku, chłodny nick dla faceta wymyślić mogą być różne. Ktoś opracowany wyobraźnię, a ktoś nie może myśleć o niczym lepszym niż LaserBoy. Film 1996 „Hakerzy” barwnie ilustruje wpływ na postawy partyjnego pseudonimu. Wybór pseudonim w internecie, nie naruszają przekonania religijne narodów świata i nie rozmnażają się wrogość.