314 Shares 4706 views

Dygresja na portalach społecznościowych: jak zmienić hasło w „Classmates”

„Koledzy z klasy” – to drugi najpopularniejszy serwis społecznościowy w CIS. Wie o tym prawie każdy, ale pełna funkcjonalność ma świadomość, z pewnością nie każdy użytkownik. Na przykład, nie każdy wie, jak zmienić hasło w „Classmates”.


Sytuacje są różne. Najczęściej zdarza się, że użytkownik po prostu zapomniał hasło w „Classmates”. Jest również możliwe, gdy zdecydował się zmienić go na bardziej skomplikowane, aby zmniejszyć ryzyko zatrzymując swoją stronę. W ogóle, to nie jest tak ważne, ważne jest to, że w tym przypadku należy zmienić hasło w „Classmates”.

W zasadzie nie jest to najbardziej skomplikowany proces, a każdy doświadczony użytkownik, to nie zajmie dużo czasu, zwłaszcza jeśli istnieje takie oświadczenie przed nim.

Tak, jak zmienić swoje hasło w „Classmates”?

Przede wszystkim, należy przejść do witryny pod swoim nazwiskiem. Konieczne jest, aby zmusić go do swojej strony do swojego profilu. Następnie, patrząc na jego tekst linku „Więcej”.

Tutaj trzeba być ostrożnym, ponieważ takie odniesienie jest również prawo do fotografii, ale w tej chwili nie potrzebujemy.

Tak więc, po kliknięciu żądanego „Więcej” menu łącza. Ma to pozycje menu „Edit Settings” „Znajdź nowych przyjaciół”, „Turn niewidoczny”, „Dodaj konto” i

Chcemy tego ostatniego punktu, gdzie w rzeczywistości, i trzeba nacisnąć.

Teraz otworzyć nowe okno. W oknie, patrząc na słowo „password” i ponownie kliknij na ten napis. Nie było okna z trzech pól. Pierwszy z nich – to stare hasło. Drugie dwa – to jest nowy. Dlaczego nowe hasło trzeba dwa pola? Tuż przed zmienić hasło w „Classmates”, system musi się upewnić, że naprawdę go zna i nie pozwalają mu na błąd losowy. Oznacza to, że taka funkcja jest dostarczana wyłącznie z korzyścią dla użytkowników. Nawiasem mówiąc, hasło trzeba wymyślić na tyle skomplikowane, w przeciwnym razie system po prostu nie zaakceptuje go. musi składać się z co najmniej sześciu znaków.

Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich trzech polach można nacisnąć przycisk „Zapisz”. Wszystko, hasło zostało pomyślnie zmienione.

W tym przypadku, nie ma innego sposobu, jak zmienić hasło w „Classmates”. Metoda ta jest znacznie bardziej skomplikowana, więc używany jest tylko przez beznadziejności. I taka beznadzieja przychodzi, gdy użytkownik zapomni go.

Aby to zrobić, przejdź na stronę główną, gdzie istnieją formy login i hasło. Teraz trzeba kliknąć na link „Nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła?”. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku hasło zostanie przywrócony tylko wtedy, gdy strona jest powiązana z numerem telefonu.

Po kliknięciu na odpowiedni link możemy dostać się do strony, gdzie trzeba wypełnić dwa pola. Jeden z nich – ten logowania, aby uzyskać dostęp do witryny, drugi – CAPTCHA, czyli znaki z obrazka.

Teraz pojawi się okno z numerem naszego telefonu komórkowego, który został wcześniej dołączony do tej strony. Kliknij „Kontynuuj”.

W ciągu dwóch minut, liczba ta ma przyjść wiadomość z kodem, który musi być wprowadzony w następnym oknie.

I dopiero teraz zwracamy się do postaci zmianie hasła. To jest praktycznie identyczny z kształtem opisanym w pierwszym przypadku. Nie tylko tu pola, „Stare hasło”. Ale to nie jest istotne. Wydaje się, że żadne dalsze kwestie związane z nim, powinno się pojawić.