749 Shares 2898 views

Geely MK Krzyż. Recenzje są świetne

Sport Utility Vehicl posiada pusty wózek. Takie samochody z reguły wyglądają jak zwykłe przejazdy, tylko z większym odstępem od powierzchni drogi. Ta odległość wystarczy, aby poprawić drożność. Zarządzaj SUV po prostu, podobnie jak samochód. Geely MK Cross, opinie, które mówią, że jest ono równie przydatne zarówno do wyzysku, jak i "kamiennej dżungli" oraz do chodzenia po mieście.

Zewnętrznie MK Cross to ulepszony hatchback MK 2. Model staje się bardziej żywy i niezapomniany. Zderzak przedni jest dwukolorowy, wyposażony jest w ciemną, szorstką nakładkę, zapobiegając rysowaniu powierzchni malowanej. Miło być wewnątrz Geely MK Cross. Opinie o samochodzie mówią to bardzo elokwentnie. Ten niuans pozwala wyglądać "front end" wygląda bardzo stylowo. Główna część innowacyjnych rozwiązań znajduje się u dołu korpusu, co jest szczególnie widoczne podczas przeglądania profilu Geely MK. Opinie o samochodzie jeszcze się nie zdarzyły, co oznacza, że nie powiodła się nowa sytuacja.

Ponadto interesujące jest zaprojektowanie rozwiązania w celu poprawy progów, wyposażania ich w nakładki. Górna część samochodu zawiera tylko jedną innowację – szyny doskonale uzupełniające wygląd zewnętrzny modelu. Po modnym MK Cross z kilkoma różnymi dzwonkami i gwizdkami, MK 2 wygląda jak zwykły samochód o standardowym wyglądzie. Z tyłu jest wiele przemian w Gilemie MK Cross. Opinie właścicieli samochodów są pozytywne. Na samej górze piątej drzwi jest modny detal z tworzywa sztucznego – aerodynamiczna osłona tego samego koloru z korpusem, na zderzaku na górze znajduje się para szerokich listew i plastikowa podszewka na dole. Ponieważ prześwit jest zwiększony do 17,5 cm, wizualnie samochód stał się bardziej podobny do kompaktowego wagonu stacjonarnego. Ten model jest bardzo podobny do Volksaba CrossPolo, koszt tego ostatniego to ponad 710 tysięcy rubli. Ale nadal jest Geely MK Cross. Opinie o tym nie można gromadzić, bo ludzie lubią ten samochód, a to jest najważniejsze.

Wymiary zewnętrzne: długość – 402 cm; Szerokość – 169,2 cm; Wysokość – 144,5 cm Odległość między przednią a tylną osią wynosi 250,2 cm. Od środka Geely jest tak jasna, jak na zewnątrz. Na tablicy przyrządów w kolorze turkusowym, cyfrowy szybkościomierz i jasność obrotomierza są jasne. Centralna konsola w rzeczywistości nie jest szczególnie imponująca, wygląda standardowo. Ale niestandardowe tapicerowane czerwone kierownicze, uchwyt skrzyni biegów i panele drzwi. Miejsca biorą udział w tej kolorowej grze. Wysokość kierownicy jest regulowana w podstawie. Pedały wyraźnie zauważają elementy metalowe, które nie są obecne na MK 2.

Dla oka przyjemny wygląd jest najczęstszym silnikiem. Dzisiaj trudno jest zaimponować czterocylindrową benzyną silnik o 16 zaworach, pomimo niedrogiej ceny przecięcia. Ale moc w 94 KM. Pozwala na wygodne poruszanie się po mieście. Samochód reaguje spokojnie na pedał przyspieszenia, przez 17 sekund osiąga 100 km / h.

Jedną z głównych zalet samochodu jest wysoka rentowność – na 100 km drogi wydobywa się 6,5 litra paliwa w różnych trybach. Poza miastem, a nawet mniej – do 5 litrów. Maksymalna prędkość, jaką może rozwinąć MK Cross, wynosi 160 km / h.

Prostota pracy biegu w sensie technicznym pozwala na poruszanie się z ufnością zarówno wzdłuż idealnie płaskiego toru i cross country. Przednie użycie podstawy McPherson, zawieszenie tylne.

Tak więc, Geely MK Cross, opinie, które mówią, że ma nie tylko bardzo przyjemną cenę, ale także doskonałe wyposażenie, normalny ruch, wygodne wnętrze i niezapomniany wygląd – wszystko, co kierowca potrzebuje tak wiele. A jeśli czegoś brakuje w samochodzie, nie ma się czym narzekać – wypłaca w całości swoje pieniądze i da szanse wielu innym samochodom o podobnej klasie.