544 Shares 9005 views

Motocykl Patron Sport 250: jednostka Chinach

Dla wielu miłośników motocykli, a mówiąc „Chinese Sportbike” nie do pomyślenia. Ostatnio jednak ten wciąż ma wierzyć, jako cech zewnętrznych i cena z klasy sportu.


Charakterystyka Patron Sport 250

Model ten stanowi obecnie osiągnięcie chińskich projektantów w dziedzinie motocykli sportowych. Jednostka napędowa jest jedno-cylindrowy czterosuwowy. Chłodzenie jest dostarczane przez powietrze-olej. Silnik zasilany dobrze wyważony wał i rozrusznikiem elektrycznym i pięciobiegową skrzynią biegów. Koło tego potwora 17 cali i wyposażone w hamulce tarczowe. Mały minus to, że strojenie zawieszenie w Patron Sport 250 nie jest zbyt udany. Masa tego urządzenia wynosi tylko 138 kg. Pojemność 15,6 litrów. a. przy 7500 tys. obr / min.

Krótki przegląd modelu

Na pierwszy rzut oka pomysł znanej firmy Shineray okazało się całkiem dobrze w jego parametrów. Jednak problemem jest to, że specyfikacje Patron Sport 250 jest bardzo znikną na tle wielu niedociągnięć, które mają ten rower. Należy zacząć być może z faktu, że stopy na pedał hamulca – to tylko mały stalowy pręt, który nie jest zbyt wygodne. Szerokość górnej mostu wraz z kierownica i była zbyt duża i wynosi 810 mm. Główna rama motocykla w pełnej stali z przezroczystymi elementami stalowymi. Nie zbyt miło patrzeć trochę projekt za siedzeniem pasażera. Choć jest ona wykorzystywana dla wygody, jako uchwyty dla pasażera, ale jako Patron Sport 250 pozycjonuje się jako roweru sportowego, ona nie jest bardzo właściwe.

Reszta zestawu wydaje się dość dobry. Prześwit motocykla tylko 130 mm, co jest miłe dla sportbike. trzy-ramienne felgi mają wierzchowca, a siedzenie jest podzielone wyraźnie do przodu i do tyłu. Tylna opona jest bardzo szeroki; Tarcza hamulcowa przodu ma średnicę 280 mm.

Sprawność motocyklu

Aby opisać pewne niuanse uruchomienie i eksploatacja motocykla, konieczne jest porównanie go do brata mlabdshim, Sport 150. Pierwszy i pozytywne zmiany w kierunku Patron Sport 250, że nie będzie wypełniona po stronie w czasie, gdy roślina , Na 150-ki taki problem występuje, gdy kierowca jest po prostu podejmowane za kierownicą. Na 250-th model nie dość, że nie ma takich niedociągnięć, ale również posiada centralną podstawkę, która jest niezwykle rzadkie dla rowerów sportowych. część modelu silnika Patron Sport 250 ma nową generację. ак как он все же является двухклапанным. Typ silnika zainstalowany bardziej nowoczesny – verhnevalny, ale tylko dlatego, że nie warto oczekiwać od niego coś nieoczekiwanego, że ak wciąż jest podwójna klapa. W rzeczywistości okazało się, że podano pojemności 250 metrów sześciennych nieprawdziwe. максимум 233 куба. Motocykl imee czyli maksymalną 233 sześcian.

Co jeszcze można zadowolić tego modelu, to fakt, że kroki odesłana mocno i ustawić koło na dość niskim poziomie. а. Oba te elementy współpracują ze sobą w celu utworzenia docelowej pod kątem motocykl uc t a. Warto również zauważyć, że przeniesienie przełączyć inteligentnie i sprawnie. Obliczenia wykonane bardzo dobrze, jakby silnik byłby nieco pooborotistee, konieczne było do szóstego biegu, a wszystko wygląda bardzo wyważone.