780 Shares 7406 views

Zaktualizowany „suzuki ignis' 2013 lineup

Do tej pory, pierwsza generacja rozjazdy „Suzuki Ignis” jest dobrze znany przez wielu rosyjskich kierowców. Ale, pomimo malejącej popularności non-SUV, firma niedawno wprowadzono drugą generację samochodów na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie. Premiera odbyła się w marcu tego roku, a wkrótce nasi kierowcy będą mogli kupić ten samochód jest oficjalnie w najbliższych salonach dealerskich. Dla tych, którzy preferują pierwszą generację „Suzuki Ignis”, nie trzeba się martwić o: firma postanowiła nie usunąć samochód z produkcji i masowej produkcji kilka lat, ale z napisem „Classic”. Obecna generacja jest określany jako «nowego». Dzisiaj zwracamy uwagę na to „nowe” rozjazd i nauczyć się wszystkich jego funkcji.


Nowe Suzuki Ignis „”: opinie i przegląd wygląd

Warto zauważyć, że nowy produkt nie zostanie natychmiast umieszczony jako pełnoprawny zwrotnicę. Początkowo był to hatchback napęd na przednie koła, a deweloperzy zmieniły swoje podwozie dla napędem na wszystkie koła, a wkrótce nie było nawet odmianą ciała, jako sedan. W odniesieniu do obecnego czasu, po aktualizowane liczne przeglądy samochodów „Suzuki Ignis” w końcu dał się poznać jako crossover, chociaż jego dokładnej nazwy – „mini-crossover” Teraz SUV dodał znacząco pod względem wielkości – znaczące zmiany widoczne w podwyższonym prześwitem, a także długość ciała. W stosunku do zewnątrz pojazdu, również uległa zmianie – teraz nowość ma silny, muskularny kształt linii zderzaka i ciała po restyling dostał aerodynamiczny kontury. W pewnym sensie, SUV stał się jeszcze sport, a jeśli bliżej przyjrzeć się nowym produktem, hatchback to trudno nazwać. Teraz to prawdziwy Jeep, w stanie pokonać wszelkie dziury i nierówności.

wewnątrz

Wnętrze drugiej generacji „Suzuki Ignis” zmienia się w mniejszym stopniu niż na zewnątrz. Nowa generacja inżynierów SUV wyznaczyć sobie cel – aby usunąć wszystkie niepotrzebne szczegóły i sprawi, że wnętrze nowość jak najbardziej komfortowy. Rzeczywiście, udało im się, ale torpeda, a konsola środkowa jest prawie standard jakości, a materiały wykończeniowe nie są bardzo przyjemne w dotyku. Ale te niedociągnięcia są kompensowane przez wysokiej jakości wykonania wnętrza – wnętrze SUV jest trudno znaleźć żadnych luk ani zbędnych przerw. Dobrą wiadomością jest również dobra izolacja akustyczna.

Samochód "Suzuki Ignis". parametry techniczne

W Rosji, samochód zostanie obsadzona tylko jeden silnik, który działa na benzynę, mimo że „Europejczycy” mogą wybierać coraz wariant wysokoprężny. W odniesieniu do naszego rynku, rosyjscy fani japońskiego Suzuki Ignis „” dostanie jednostka czterocylindrowa o pojemności 117 KM i pojemności 1586 centymetrów sześciennych. Transmisje z kupującym może wybrać lub CVT, czy „Mechanika”.

cena

Cena wywoławcza nowego crossovera drugiej generacji jest 810 tysięcy rubli. wersja luksus „Suzuki Ignis” będzie kosztować klientów do 1,15 mln rubli.