498 Shares 7761 views

"Derways Aurora" (Derways Aurora): opis, dane techniczne, opinie

W ciągu ostatniej dekady na rosyjskich drogach, wielu nowych marek samochodów. Po pierwsze, stare samochody sprowadzane z zagranicy. Później, nowy, właśnie zszedł z przenośnika maszyny. W krajowych realiach najbardziej popularne były SUV. Ostatnia data widzenia podaży stała śrubokręta (SKD) montowni rosyjskich produktów głównie koreańskich i chińskich przemysł samochodowy.

Historia samochodu

Car „Derways Aurora” (313 150) został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie „Auto Świata” w Petersburgu w kwietniu 2006 roku rosyjskie Derways samochód firmowy. Pierwszy prototyp przewrócił się w czerwcu tego samego roku.

Prywatna firma, która powstała w 2002 roku, trzy lata później zaczęła pracować z chińskich dostawców podzespołów i zestawów. On należał do jej zakładu samochodowego w Karaczajewo-Cherkessia, pierwszy zebraliśmy własny rozwój Cowboy samochodu, nie miał sukces komercyjny, a następnie przeniósł się do SKD-montaż chińskich pickupów i SUV.

Jednym z flagowych linii i stał się samochód Derways Aurora, stworzony na podstawie chińskiego SUV, który został wyprodukowany przez Liaoning Shuguang Automotive, nieco zmodernizowane i przystosowane do użycia w rosyjskich warunkach klimatycznych.

W lecie 2007 roku rozpoczęła produkcję modeli Restyled Aurora II już w trzech wersjach wyposażenia. SUV trochę różni się od swojego poprzednika kwota na zewnątrz chromowane wykończenia na przednim zderzaku i kraty. Indeks fabryka pozostała niezmieniona (313 150), nie uległy zmianie rozmiaru lub podstawowe dane techniczne samochodów.

Opis pojazdu

Samochody off-road-chińsko-japońsko-rosyjski i nawet trochę pochodzenia koreańskiego zamiar Aurora na sztywnej ramie, co wpływa na ich wygląd. samochody pięciodrzwiowa z wszystkie koła przeznaczone do użytku na drogach, ale dobrze wychowane i na ulicach miasta.

Koreański komponent jest reprezentowany podobieństwo do starszych modeli Ssangyong Rexton, w tym rodzaju spoiler na tylnej klapie. A jeśli w pierwszych kwestii ilości chromu na zewnątrz zostało zmniejszone, odnowiony model ten pominięcie została usunięta dużą chrom podszewkę na przednim zderzaku i kraty.

Podwozie, elektrownia pochodzi z Japonii, montażu i lakierowania – rosyjski, a reszta należy do Chin.

salon samochodowy

Pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę wszystkim przez kabinę Derways Aurora, – system ten kolor jest bardzo podobny do Land Cruiser Prado. Solidnie wygląda panel przedni i środkowy tunel z czarnego plastiku z aluminium. Kierowców, opinie, zagadkowe bardzo jasną skórę na dźwigni skrzyni biegów (został zmieniony na bardziej praktyczny na raz), delikatnie kremowy siedzeń ze sztucznej skóry i Marco dywan na podłodze.

Nie bądź szczęśliwy kierowca lub pasażer kabina. Jeżeli tylne siedzenie jest wystarczająco dużo miejsca: tam, gdzie umieścić swoje stopy, a nawet szef wysokiego mężczyzny w suficie nie jest ograniczona, kierowca bez nawyków trudno nie być umieszczone tylko w kabinie, ale także do prowadzenia samochodu. Brakuje nie tylko miejsc, zakresy, kierownica i regulacja siedzeń są ograniczone. Zaletą SUV „Derways Aurora”, potwierdzają to opinie, należy rozważyć rozmieszczenie wszystkich przycisków i klawiszy oraz ich funkcjonalność.

Wygodny i przestronny bagażnik jest zamknięty zasłona, prawdopodobnie, od spojrzeń ciekawskich pasażerów SUV jak na zewnątrz przez przyciemniane szyby w fabryce jeszcze nie widział.

Układ napędowy i układ napędowy

„Derveis Aurora” jest wyposażony w tylko silnika japońskiego Mitsubishi 4G64S4, którego wielkość pojemności 2,4 litrów i 126 litrów. a. W wersji rosyjskiej z silnikiem benzynowym mogą być instalowane pięciobiegową manualną skrzynię biegów, która nie ma wrodzoną SUV redukcji biegu. Ten nowy silnik nie jest na tyle starego projektu, ale niezawodne, sprawdzone.

Chiński analogowy wytwarzane nawet z automatyczną skrzynią biegów i silnika benzynowego 2,2 litra albo 2,8-litrowa silnika wysokoprężnego. Możliwe jest również w tylnej wydajności napędu koła.

Silnik Mitsubishi pracuje na benzynie nie jest niższa niż A-92 i zużywa 11-15 litrów paliwa na 100 km, a także wiele samochodów-SUV. Maksymalna prędkość Aurora – 160 km / h przyspiesza do 100 km / h, w 13 sekund.

Jako część układu hamulcowego – przednie i tylne wentylowanej tarczy hamulców bębnowych. Zawieszenie przód – drążek skrętny niezależny dwuwahaczowe, tył – zależny wiosna. Zwracając uwagę na jej kierowców SUV „Derways Aurora”.

parametry techniczne

Miłośnicy samochodów terenowych „Derways Aurora” pełnoprawnym SUV nie jest uwzględniana. Oś przednia jest ponadto korek tylna różnicowy samohamowność, klirens 220 mm oraz wysokiej kołowych łuków, które umożliwiają koła zainstalowanie większej średnicy – aby wszystkie cechy właściwe dla klasy terenowych.

Wymiary „Aurora” (długość x szerokość x wysokość) – 4,8 x 1,8 x 1,9 m, szerokość rozstawu kół przednich – 1,5 m, tylne – 1,49 m, wielkości kół – 235/65, koła ze stopu lekkiego R17.

Własna pojazdu 1,7 t, dopuszczalne – 2,45 m.

sprzedaż wiązana SUV

W podstawowej wersji samochodu „Derways Aurora” skórzane wnętrze, poduszka powietrzna, klimatyzacja, informacje o pracy, która jest wyświetlana kolumna wspomaganie kierownicy i fotele z przodu, centralny zamek z pilotem, światła przeciwmgielne, czujniki parkowania, multi-player (CD -cheyndzher) skręcić repeater sygnałów w lusterka wsteczne, zbyt jasne opinii właścicieli.

Na ogół słaba pakiet podstawowy nie można nazwać.

Wersja odnowiony ma 2DIN-radia, a tam były dwa więcej konfiguracja, oprócz podstawowej „Standard”. Z „Comfort” ma różnicowy o ograniczonym poślizgu, elegancki apartament wyposażony jest w skórzane wnętrze i szyberdachu, z „Comfort” i „Suite” to bezpieczeństwo ABS układ hamulcowy.

Recenzje SUV

Kierowcy mówią o samochodzie „Derways Aurora” z pewną dozą pobłażliwości. Chińskie korzenie mówią same za siebie. W związku z tym nic nadzwyczajnego na maszynie nie czeka, a zatem nie ma rozczarowań. Wszystko wizualnie miłe wnętrza, ale należy zauważyć, że siedzenie twarde i śliskie, głowa nisko i niewygodne.

Wszystkie mniej lub bardziej wysoką kierowcy narzekają na brak miejsca tylko dla nich, jak przy sadzeniu i podczas jazdy.

Ci, którzy są często zmuszeni do przeprowadzenia dużych ładunków, zastanawiam się, dlaczego tylnym siedzeniu nie spada równo z podłogą, tak jak we wszystkich nowoczesnych SUV-ów, ale należy zwrócić uwagę na wygodę posiadania otworów w tylnej szybie.

Niektórzy mówią, że przepływ ogrzanego powietrza z pieca pod siedzeniem pasażera szybko dochodzi do tylnej kanapy, i jak szybko nagrzewa salonie. Ale istnieją sprzeczne opinie.

Co jeszcze jest ważne dla rosyjskich kierowców, więc naprawa. „Derways Aurora” – dość niezawodny samochód, ale kierowcy mówią, że problem części zamiennych nadal istnieje, często trzeba zamówić i czekać na dostawę.

Nie ma zgody co do przeglądu i fotela kierowcy. Jest w „Aurora” znajduje się dość wysoko, ale w recepcji jest dość szerokie i niezbyt udane forma lusterek wstecznych.

Test Drive

Car „Derways Aurora”, zgodnie z doświadczonych kierowców zachowuje się lepiej na bocznych drogach. Skrzynia biegów działa dobrze, a to wystarczy moc silnika. Cechy i off-road ceniony mierny.

W mieście lub silnikiem lub skrzynią manualną budzi żadnych zastrzeżeń.

Jeśli chodzi o zachowanie na torze, wszyscy kierowcy są zgodni – za podróż dużych prędkości nie jest Aurora. Brak kierownicy (złe sprzężenie zwrotne) nie mające fundamentalne znaczenie na ulicach, droga staje się krytyczna. Ponadto, huśtawki samochodowe, zboczenie odczuwalne dość zauważalnie, staje się trudne do opanowania nawet z prędkością około 100 km / h.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że chiński SUV montowane w Rosji z silnikiem japońskiego ma wiele wad, ale korzyści z niej jest wiele. Jednym z głównych – rozsądne ceny za wystarczająco bogaty zestaw i jakość wykonania. Szczególnie poetyckie opinii wyciągnąć analogie do tytułu z zabytkowego krążownika. Cokolwiek to było, Aurora na rynku od dziesięciu lat, a czy rozwijać dalej, czas pokaże …