690 Shares 2517 views

„UAZ Cargo” – mała ciężarówka

Pojazd krajowy „UAZ Cargo» 23602-050 dostępny komercyjnie w Uljanowsk Automobile Zakładu od 2008 roku. Ta wersja została stworzona specjalnie dla rolników i właścicieli gruntów wiejskich. Podstawą do stworzenia pickupa „UAZ Cargo” służył jako legendarnym napędem na cztery koła SUV „Patriot”. Cóż, przyjrzyjmy się, jak skuteczne jest wyróżniało tę modyfikację.

„UAZ Cargo”: opinie i przegląd projektu

Producent opisuje jego odbiór jako lekkiego samochodu dostawczego z wysokim krzyżem. Jednak dla „UAZ” duży prześwit i mienia podbić off-road nie jest nowością. Jeśli chodzi o sam samochód, „UAZ Cargo” kopiuje cały obraz jego soplatformennika. Konstrukcja nowych elementów rozpoznać cechy znane do bólu „patriotów” – ten sam zderzak z tworzywa sztucznego z czarnymi czapki protivotumanok, szerokie nadkola, duże szyby przedniej i reflektorów zaokrąglone na krawędziach formy. Być skrócie, „UAZ Cargo” – to samo „Patriota”, tylko z ciałem „rolnik”. Kabina pozostała taka sama, jest ona podzielona tylko na dwie części – w lewo przed kierowcą, a zamiast tego umieścić oddzielną platformę ładunkową z tyłu. Teraz, długość podwozia wynosi aż 3 metrów, co pozwoliło na zwiększenie powierzchni użytkowej do 6 metrów sześciennych. Na ogół właściciele samochodów opisać jako nową modyfikacją „Patriot” w zbiorowej wydajności. Jest to bardzo praktyczne w rolnictwie, ale nie na swoim miejscu.

salon

Wewnątrz, zrobić „ładunek” wygodne inżynierowie nie mogli zrobić to w ogóle chęć „BMW”. To nadal proste „Rusich”, bez zbędnych ozdobników i patosu. Minimalna Elektronika (chociaż istnieją elektryczne szyby i radio) i głośne dźwięki nas z powrotem panel baśni w rzeczywistość. Twardy plastik jest stale grzechotki, doły na owiewki kół regulacja mucha, stale uszkodzi piec – to jest prawdziwy rosyjski SUV z duszą i charakterem! Chociaż konstrukcja przedniego panelu jest bardzo dobry – jak architektura japońskich jeepami koniec lat 90-tych ubiegłego wieku. Z drugiej strony, dlaczego koń pociągowy wszelkiego rodzaju nawigatorów, komputery pokładowe i parktronics? Na obszarach wiejskich, a jedynie uniemożliwia działanie, oprócz podejmowania budowy dróg.

„UAZ ciężarowy”: specyfikacje techniczne

Pod maską nowych elementów umieszczony silnik benzynowy z Zavolzhye Silnika Roślin ZMZ-409.10. Jeśli objętość wynosi 2,7 litra ma moc 128 koni mechanicznych. W połączeniu z silnikiem benzynowym prowadzi ręcznego pięć skrzyń biegów. Dane o paszport maksymalna prędkość odbioru „UAZ ładunek” wynosi 130 km na godzinę. Średnie zużycie paliwa wynosi 13 litrów na sto.

cena

Warto zauważyć, że „UAZ Cargo” są sprzedawane nie tylko w zadaszonym wersji. Istnieją również wersje z izotermicznej furgonetki. Kosztują niemal tyle samo – około 550-600 tysięcy rubli. Ponadto, klienci mogą kupić czystą podwozie do 460 tysięcy rubli. Przez dodatkową opłatą (30 rb), „UAZ ładunek” może być przekształcony z benzyny do gazu.